Závady pri strielaní 9mm

inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Dnes som mal 150 GECO a asi 100 ARES 150tok bez závad...zatial som vymenil len ten vyťahovač.Ale skúsim sa v NR opýtať.Vratnú pružinu mi ochotne vymenili v rámci záruky a záchyt záveru tiež keď to odišlo.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Tiez myslim, ze s reklamaciou bude problem ale za pokus to stoji. Oni dobre vedia kolko cyklov vydrzi taky vytahovac. Iba ak by vedeli a priznali nejaku materialovu vadu alebo nevhodnost pouziteho materialu. S tym sa ale asi nepriznaju. Aj keby si mal vytahovak kupit, nebude to taka strasna suma. Horsie to bude asi s vyhadzovacom. To jeho uvolnenie nesvedci o velmi dobrom sposobe ulozenia. Napis ako to nakoniec dopadlo. Kolko ma odstrielane ten chodivy kus? Odsleduj si ci zacne vykazovat rovnake poruchy ako ten nechodivy az sa dostane na primerany pocet vystrelov.
inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Este sa radsej nejdem radovat,lebo mám bez závady asi len 500 rán.To,ci budem vytahovák kupovat je malickost oproti tomu stresu na súťaži keď to sekne.Ten vyhadzovač tiež skúsim kúpiť.Ale je to tam tak zaujimavo osadene a neviem či výmena ten pohyb vyrieši.Možno sa to može hýbať časom,neviem.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

DUSO - este poznamka na okraj k vyhadzovacu. mozno v sigoch sa hybat nama, ale napr. v p38 sa vyhadzovac hybe dost a pri rozborke sa sklapa do ramu.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Vychadzam z toho co napisal Miro, ze v tej zbrani co vyhadzuje poriadne sa nehybe. A aj z toho ze ak ma vyhadzovat pod nejakym stalym uhlom tak musi nabojnice narazat na rovnakom mieste. Ak sa hybe, to potom nie je mozne. Iba ak by bol v momente narazu zafixovany. To je asi pripad aj tej p38.
inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Len mimochodom,vyťahovák stojí 44.50 EUR.Vratná pružina 17.50 EUR a záchyt záveru 34.50 EUR.
inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Po odstrielaní zhruba 1500 nabojov rozneho druhu bez závady mám pocit,že to všetko robil naozaj len ten unavený vyťahovač.Chcem poďakovať za pomoc a dúfam,že som nikomu nezobral ilúzie o tejto pištoli.Ale neni výnimočná na servis a údržbu.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

No mne si iluzie vzal a to do bodky :lol:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Nevzdávaj to, je to super stroj po mojich cca 18.000 vystrielaných nábojoch všetkého druhu bez závad mu stále verím. Ak mi rupne pružina po toľkých výstreloch tak je to aj tak na množstvo super. :lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Jozi, ja to zatial nevzdavam :lol: ved si pozri vysledky Tekovskej ligy - muzi 1. miesto strelec so SIGom, 2. miesto strelec so SIGom. Kategoria zeny 1. miesto strelkyna so SIGom, 2. miesto strelkyna so SIGom.
Co si mozme viac zelat?? :o :shock:
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Rob, naozaj ti nechcem brat iluzie o SIG-och ale fakt si myslis, ze za umiestnenie ludi na prvych miestach moze to, ze strielaju SIG-om ?
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Duso, si to nepochopil :lol: K tomu, že sa umiestnili a strieľajú SIG-om čo je fakt by sa museli vyjadriť oni. Ja som si len prihrial polievočku :wink:
inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Za Sabakovcov možem povedať,že nám tá zbraň vyhovuje a ak už budú fungovať bez závad tak nebudem uvažovať o zmene značky.Ale určite je porovnatelná s CZ SP 01,alebo iným celonerezom.SIG SAUER je len značka,strielať za teba nebude.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Ide tu hlavne o komfort pri strieľaní, CZ SP 01 by som neporovnával so Allroundom a X-Five ale CZ 75 TS ano, ale chcel by som ju vidieť po odstrie laní mojich 18.000 bezzávadových ranách.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jozi uz mam skoro 10tis,videl si v akom je stave :!: Slape zatial bez zavady sposobenej zbranou,čap som este nemenil :wink: verim ze 30-40 tis vydrzi ale ci u budem mať :twisted:
Naposledy upravil/-a BALISTIK v 07 Sep 2010, 18:37, upravené celkom 3 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"