Sig-Sauer SP-2022

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

DUSO: Nasty nespomínal prebíjance, žeby toto robilo s továrenským strelivom?
inspiring_sutherland

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

je normalne ze zaver ostane vzadu po dostrielani zasobnika,nie? ci som nepochopil otazku
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nepochopil si otázku, jemu práve neostane a pýta sa že prečo.
inspiring_sutherland

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

Vymenne su ku 250ke. Na2022 som este nevidel.aj ked vymenit nieje problem
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Dátum registrácie: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Zohnať v eu to asi bude problém. Resp. podľa toho akú chceš, ak tú menšiu tak som ju nezohnal ani z USA. Buď neposielali ku nám alebo aj s poštou to bolo tak drahé že som sa vykašľal na to
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Dátum registrácie: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Na jednej stránke som našiel samotný grip za 20 dolárov ale dlho majú napísané out of stock a neposielajú mimo USA najlepšie by bolo keby si mal niekoho v USA a ten ti pošle. Daj si do googla Sig Sauer SIGPRO Grips a hľadaj
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Dátum registrácie: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

ja som obetoval tú čo bola na zbrani, zobral som šmirgel, pilník a obrúsil som ju a potom sedela ako zadok na šerbeľ
inspiring_sutherland

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

Este sa mi to nestalo
Mižu
občasný prispievateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Mižu »

Pozdravujem Sigarov :-),
Chcem sa opýtať či ste tu niekto mali možnosť porovnať Wather PPQ so Sigom 2022?Sú to 2 varianty po ktorých pokukujem a tak hľadám skúsenosti.Zo Sigu mám pocit väčšej odolnosti ale to je môj subjektívny pocit.A otázočka na záver.Spomínali ste tu dlhší chod spúšte,dá sa to upraviť?
Vďaka
Mižu
občasný prispievateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Mižu »

Hm...No jeden chalan čo som sa s ním bavil povedal že mal sig 2022(veľmi dobrá zbraň) ale že chcel niečo menšie a bez kohútiku.Vraj mal aj to HK30.Povedal že sa perfektne drží ale vraj tá spúšť mu nevyhovovala.Čo človek to názor.Tie menšie ruky mám aj ja.PPQ sa držalo dokonale ale aj sig dosť dobre.Tá volba je veru problém.A tá spúšť sa nedá poladiť u 2022?Priznám sa že ten sig sa mi ľúbi viac.
Vďaka
Mižu
občasný prispievateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Mižu »

Ladiť sa teda nebude :-) .
Riešili ste tu niekto aj kúpu zásobnikov?Kde sa dá za dobrú cenu zohnať zásobník?(kľudne aj zahraničie ak ste riešili).Vďaka :-)
miro919
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa miro919 »

Halo kto mi poradí kde by som si mohol vyskusat sig sp 2022 mam o ňu záujem len by som si ju chcel vyskusať skôr ako ju kúpim
hector22
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa hector22 »

No mam aj ja Siga SP2022 a som spokojny az na strelbu kedze mi to lieta dole a dolava..neviem ci je to mieridlami alebo mnou :D..cital som jedneho ze si skorigoval mieridla ale su pevne tak ako to riesil. diky
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Dole dolava je najbeznejsie strhavanie, daj to do ruky niekomu inemu, pravdepodobne to nebude pistol ale prst.
Mižu
občasný prispievateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Mižu »

Poraďte mi prosím kde dostať do SP 2022 zásobníky a že to aj pošlú.Nechcem to riešiť na SR kde napr v nemenovanom obchode v BA pýtajú zaň 70eur.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"