WEBFORUM Cup

inspiring_tereshkova

WEBFORUM Cup

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Chcel by som zorganizovať zopár pretekov Level I, ktoré by boli hlavne pre členov webfóra a samozrejme i pre nečlenov SAPS.
Kto má možnosti a chuť zorganizovať pretek?
Jedno kolo môže byť v Čachticiach, v termíne 13.06.2009.



PRAVIDLÁ WFC 2009



1. WEBFORUM CUP (ďalej len WFC) je súhrn streleckých pretekov.
2. Hlavná idea WFC je rozvíjať a zdokonalovať strelecké zručnosti najmä u začínajúcich strelcov prostredníctvom účasti na streleckých podujatiach.
3. Každý záujemca o zaradenie do WFC 2009 sa riadi ustanoveniami vychádzajúcimi zo Zákona o zbraniach a strelive č.190 z 20.apríla 2003.
4. Záujemca o zaradenie do WFC musí byť zaregistrovaný ako užívateľ na web stránke www.webforum.sk a musí mu byť pridelený nick.
5. Takto zaregistrovaný záujemca prostredníctvom súkromnej správy užívateľom glock34 a igoca oznámi svoju účasť vo WFC. Deň tejto správy je rozhodujúci pre evidovanie výsledkov pretekov.
6. Účasť vo WFC je dobrovoľná a každý účastník svojou účasťou potvrdzuje že je oboznámený a súhlasí s týmto ustanovením a v prípade jeho porušenia bude z WFC vyradený.
7. Pri účasti na streleckých podujatiach zaradených do WFC, účastník vždy dodržiava propozície a pokyny usporiadateľa preteku.
8. Záujemcovi o účasť vo WFC nevzniká žiadny nárok na kompenzáciu akýchkoľvek nákladov.
9. Pre celkové vyhodnotenie WFC je potrebné, aby účastník bol vyhodnotený minimálne v 5 streleckých pretekoch uvedených na zozname pretekov (kalendár WFC).
10. V prípade, ak bude účastník WFC vyhodnotený vo viac ako 5-tich streleckých pretekoch, do celkového vyhodnotenia mu budú započítané len výsledky z 5-tich pretekov, kde dosiahol najvyššie percentuálne ohodnotenie.
11. Účastník, ktorý sa v danom preteku umiestni na najvyššom percentuálne ohodnotenom mieste, musí zabezpečiť od organizátora celkové výsledky daného preteku, a to podľa STAGE a MATCH v súbore .xls a .pdf, a doručiť ich do 5 pracovných dní ako súkromnú správu užívateľom glock34 a igoca.
12. V prípade nedodržania bodu 11., nebudú výsledky z takéhoto preteku započítané do celkového vyhodnotenia WFC.
13. Z každého preteku zaradeného vo WFC sa priraďujú jednotlivému strelcovi skutočne dosiahnuté percentá (%) a body, ktoré sú určené podľa poradia v celkovom hodnotení daného preteku.
14. Pri celkovom vyhodnotení WFC sa v prípade rovnosti percent budú ako druhé v poradí počítať body, ktoré dosiahol účastník WFC v danom preteku, zaradenom do celkového vyhodnotenia WFC.
15. Preteky zaradené do WFC sa považujú za rovnocenné, bez ohľadu na ich náročnosť a druh.
16. Je doporučené, aby každý účastník WFC pri registrácii na danom preteku sa zaregistroval v divízii STANDARD a uviedol za svojím priezviskom číslo 111 z dôvodu rýchlej a prehľadnej orientácii vo výslkedkovej listine (napr. MRKVIČKA111 Jožko)
17. Pokiaľ účastník WFC sa na danom preteku zaregistruje v inej divízii ako STANDARD, budú sa mu do celkovej výslednej listiny WFC započítavať dosiahnuté percentá (%) a body v divízii, v ktorej bol zaregistrovaný.
18. Rada WFC bude individuálne posudzovať podľa stanovených kritérií zručnosť a strelecké skúsenosti strelcov. (teno bod je v štádiu prípravy a jeho cieľom je udržať rovnováhu medzi strelcami a strelčatami v zmysle bodu 2)
19. Za správny chod a činnosť WFC sú poverený glock34, igoca, werty.
20. Účastník WFC je povinný udržiavať srandu, smiech a prirodzené podpichovanie počas celej série pretekov WFC v rámci všeobecne tolerovanej slušnosti, medziľudských a kamarátskych vzťahov.
Naposledy upravil/-a inspiring_tereshkova v 25 Jún 2009, 12:16, upravené celkom 5 krát.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

25.04.2009 usporiada ŠKP LUGER ŽILINA pretek podľa pravidiel IPSC avšak aj pre neorganizovaných strelcov. Podobne ako bolo teraz vo Zvolene. Pretek sa koná na strelnici v Považskom Chlmci tesne pri ZA.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Super tak prideme,Zilina je na skok :wink: aspon sa nemusim u nas babrat s pretekom,radsej idem inde a mam pokoj :twisted: Ak by bolo niečo ako pretek pre clenov webfora,vedel by sa datum ako uviedol glock34,viem si urobit volno a dofrcat.Aspon si to s niektorímy mudrlantmy rozdam ak pridu :twisted:
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

Na ten webforumcup by som prisiel aj ja a ak sa dohodneme u nas v klube jedno kolo by mohlo byt aj unas v Novom Tekove
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ako vsade chce to cloveka co sa obetuje to usporiadat,hlasi sa niekto :?:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Necháme tomu ešte čas, aby si to všetci prečítali a zvážili svoje možnosti na usporiadanie preteku a prihlásili sa.
Myslím, že tento rok by postačovalo, aby na každom preteku bolo minimalne 5 stage. Netreba robiť žiadne obmedzenia, každý pretek bude individuálny a prispôsobený možnostiam danej strelnice.
Zatiaľ sa prihlásili:
- 25.04.2009 ŠKP LUGER Žilina - RisoP
- 13.06.2009 ŠKP Trenčín - glock34
- ?? ?? 2009 Nový Tekov - miracles

Keď budeme vedieť aký bude počet pretekov, potom premyslíme aj vyhodnotenie za tento rok.
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

My robíme 8.mája súťaž v Novom Tekove.
Naša súťaž bude podla IDPA ak to nevadí zaradme ju do webforum cupu!
:D
Naposledy upravil/-a inspiring_hermann v 02 Apr 2009, 20:28, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dovolim si v mene nasho klubu povedat,ze 4-5ludi pride,ako poznam nasich kamosov,ZV-2,B.B-4 ovšem Bystricania sa boja takze neviem,zajtra sa vyjadri noacoak :twisted: Ja osobne mam volno od 20.4 do 12.5,chystam sa na 25.4,Zilina,2.5gun-Martin,8.5-werty,miracles :wink:
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa scar »

pyce.............ja neviem co ma caka v robote zajtra a nieto o mesiac.....inac idem na kazdy :D
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Mali by sme mať rovnakú úroveň pretekov, lebo potom na vyhlásení celkových výsledkov to bude neobjektívne pre toho, kto sa príklad nezúčastní IDPA, alebo naopak. Keď IDPA, tak potom aspoň 2 alebo 3 preteky a bude sa počítať ten najlepší.
Mám už premyslené celkové vyhodnotenie, len ešte musíme vedieť počet pretekov. Takže už je nás niekoľko a čakáme na ostatné kluby. To je super.

PS: Tento víkend som na strelnici, máme 1 kolo SPL. Verím, že keď sa napichnem v pondelok, bude tu veľa nápadov.
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

V Ziline je 18.4 sutaz podla IDPA ak by mali organizatori tejto sutaze zaujem mohli by sa aj oni pridat.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Kľudne na pretek IDPA môže prísť ktokoľvek, kto má chuť si streliť. Len upozorňujem, že žiadne rýchlotasné púzdra a optiky na zbraniach. Vždy sa štartuje so skrytou zbraňou. Ostatné bezpečnostné pravidlá fungujú ako pri ipsc. Toto je zamerané viac na reál ako na šport.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

...tak ja uz sa k Vám na to IDPA chystam.... (len dufam ze mi do toho nic nepride)
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Ak mozem povedat za BB Team radi sa zucastnime wf cupu :)

glock34...
zasluzis si strieborny kriz I. triedy za vybornu myslienku :lol:
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

glock34 napísal:Chcel by som zorganizovať zopár pretekov Level I, ktoré by boli hlavne pre členov webfóra a samozrejme i pre nečlenov SAPS.
Hoci som na tomto fóre registrovaný ani nie týždeň, píšem červeným do dirára :) Snáď ukecám aj niekoho motorizovaného z našej bratislavsklej partie.
Zamknuté

Návrat na "Webforum CUP"