WFC POKEC

Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Beno, ono asi malokto ma casu nazvys a ked sa na to niekto podujme staci ze pride choroba, choroba deti, nieco v praci a wfc pojde bokom, niekomu kto caka od toho cloveka vysledky to bude vadit, a nastane deziluzia, nechut. Pises ze ani zapojit sa do debaty...ja sa rada zapojim, ale napr. sa necitim byt prinosom v napadoch alebo isto nepomozem s nahadzovanim vysledkov. Ale ak bude treba mozem nieco nakreslit :D a par krat sa zucastnim...po roku pauzy zacinam jak odznova uplny zaciatocnik, takze wfc napad sa mi paci :D
Trochu casu mam, takze ak by bolo nieco s cim by som vedela pomoct, ja som ochotna. Vo wfc som zacinala aj ked zrovna v dobe kedy sa to cele rozhadalo. Ale take vztahy su vsade, ze sa niekto s niekym nemusi, ale moze to zostat neprejavene, nemusi to byt kamen urazu a padnut na tom cela vec
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Beno:
Už som dávnejšie spomínal, že nemám problém pomôcť pre prepočítavaním výsledkov, ak bude záujem, stačí mi dodať vstupné dáta. S Excelom som dobrý kamarát :wink:
Ale len v režime "dodatočne do pár dní", nie že ma niekto bude naháňať kvôli WFC výsledkom už v sobotu/nedeľu večer.

V skratke - prepočítavanie výsledkov vidím len ako marginálny problém WFC, ak to vôbec je problém. Možno narozdiel odo mňa väčšine ľudí sedí ten aktuálny spôsob hodnotenia.



pištoľníčka:
Väčšina tých "hádok" a nedorozumení vznikla myslím okolo toho, pre koho má WFC vlastne byť, pre koho už nie a na základe čoho to vlastne deliť.
Lebo keď (s túžbou po dobrom umiestnení) vyštvem tých "príliš dobrých", jednak mi klesne celková úroveň a zároveň s "príliš dobrými" odídu ľudia, ktorí boli ochotní aj niečo robiť, nie len diskutovať. A to sa potom ťažko pokračuje...

Osobne vidím len jednu cestu - dať dokopy skupinu ľudí, čo to majú záujem tlačiť káru ďalej. Dohodnúť sa na jasnom koncepte pravidiel, ktorý zaujme dostatočné množstvo strelcov z webfóra, a tento koncept uplatniť.
Rozhodne sa nesnažiť vyhovieť všetkým a vždy, lebo to nevedie nikdy nikam.
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Pani,forum sleduje dost ludi z aj z vychodu. Ak by bolo kolo napr. v PO, ista ucast lokalnych strelcov minimalne 20 kusov co len ja poznam.

Prehodim par slov v 1.pssk a ako poznam situaciu u nas, kolo LOS,mierenky alebo nieco medzi tym nebude problem urobit. Jedine datum je otazny.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Odporucam sa stretnut vacsia parta na sutazi kde bude bbpd,noacoak,igoca + my všetci a dohodnut sa ako dalej!Moj typ nakolko je vela wfc strelcov zažranych ...na LOS skusit aj tuto kategoriu!
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Ja len skusenost z minula... LOS je nieco v "style" IDPA a tam vznikal problem s hodnotenim kedze IPSC sa hodnoti inak ako LOS resp. IDPA :roll:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Systémy hodnotenia sú síce rôzne, ale pri oboch ti na konci vypadne aj percentuálne hodnotenie, kde víťaz má 100%. Takže principiálny problém by som v tom nevidel.
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Sutaz tvoria zucastneny strelci, teda ak v propoziciach bude dany hodnotiaci system nevidim problem. Na danej sutazi vsetci podla rovnakych pravidiel. A je jedno ak IPSC strelec ide na LOS. Aj pretekar F1 moze sutazit na motokarach ze.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

Tých systémov hodnotenia som si (aj s igocom a noacoakom) užil až až... WFC je isto dobrá myšlienka a ak sa nájde niekto ochotný tak mu rád odovzdám databázu strelcov aj nejaké to vysvetlenie "ako na to". Ja sa tomu už bohužiaľ venovať nemôžem, lebo okrem streleckej dráhy som sa dal aj na rozhodcovskú a organizátorskú, takže toho mám fakt dosť. Čo som ale ochotný urobiť je to, že dva preteky Level 1, ktoré tento rok bude náš klub robiť, kľudne môžu byť pretekmi WFC. Svoje účinkovanie na streleckom poli som zameral výlučne na IPSC a WFC môže byť dobrým zdrojom nových členov do nášho klubu, takže prečo nie...
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Dlho som nebol na WF, preto píšem až teraz...

Povedal by som, že hodnotenie by malo byť ako hovorí yarco. Rád pomôžem aj ja, či už s nahadzovaním výsledkov alebo s niečim iným.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Takze na najbližších pretekoch sa mozme stretnut a ochotne duše čo prislubili v pokracovani začateho WFC by boli BENO,Igoca je spat a Bers ty.Spravit hodnotenie,určit preteky atd.Je to len na nas na nasej ochote a komunikacii,zial s mojej strany na to cas nemam,som dost pracovne vytazeny.Ale pomoc a rady viem poskytnut,teraz by bolo hlavne to aby WFC bolo pre zacinajucich,ako som spominal davnejsie kludne aj chalani s LOS by mohli byt vtom.Aj preteky Los su pre webforakov velmi ziadane.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

nadobro mŕtva téma? :?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

No kazdy sa vyvinul a vybral sa svojim smerom.Snaha je ale ludia co by sa tomu venovali niesu.Ale sutaze typu WFC rachot budeme tento rok organizovat.Blizsie info po zverejneni kalendara inych organizacii.Su nejake navrhy?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

pri tomto teplom pocasi si uz mohol aspon jednu 200 ranovu L1 urobit :)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Miro389 napísal:nadobro mŕtva téma? :?
Možno mŕtva, možno len spí. :wink:

Na zobudenie jej podľa mňa stačí jediné - dostatočne početná partia strelcov tu z WF, ktorí budú mať chuť strieľať preteky, učiť sa od seba navzájom i od súperov a užiť si to tak trocha viac kolektívne. A samozrejme v prvom rade - zabávať sa.
Najlepšie partia, ktorá by bola zhruba na rovnakej úrovni, ideálne asi začiatočníci.
Technická stránka veci, t.j. spoločné vyhodnotenie naprieč viacerými divíziami a súťažami, to je potom už len otázka dohody a dobrovoľníkov.

Ako spomenul Balistik, naša "stará" partia si to patrične užila, časom sa každý posunul kam bolo jemu či osudu milé. Chcelo by to na rozbeh novú krv, zopár "starých medveďov" by vás určite tiež podporilo.


Trocha odbočím - WFC momentálne nefunguje, ale ak ktokoľvek začínate so strieľaním, nehanbite sa tu pred pretekom v príslušnom vlákne ozvať, dohodnúť sa a potom si na preteku podať ruky. Ľahšie sa vám potom bude zaraďovať do squadov so slušnými ľuďmi, viac sa naučíte, viac vás to celé bude baviť.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Moj nazor je taky ze WFC duch zije na akciach na oravskej lige,urcite na LOS-ske.Preto tento rok bude Turčianska liga,budu to klubove sutaze podla pravidiel ake si určime.Vsetci bez rozdielu kalibru budu v standarte,ziadne openy a pod.Rad by som, aby to bolo niečo take ako akcie v Klastore pod Znievom.Chcel by som aby to bola liga min.3-kola,do vyhodnotenia ucast aspon dvoch kol.Mame prislubených sponzorov na ceny.Ale nebudem predbiehat uvidime co nam jar a zivot prinesie.Nikto nebude zacinajucich buzerovat pokial sa budu spravat v ramci pravidiel.A kazdy je napocný ukazat,poradit.Mozno casom to bude aj WFC,zatial mame slubenu strelnicu Turany na IPSC a na mierenky v Martine smer skanzen. Zalezi od ludi ci sa im bude pacit 5-6 stage v cene od 10-15e,s poctom ran čim viac :mrgreen: Je nas momentalne malo, na poriadanie takejto akcie 3-4 ludia to nezmaknu,preto kto by nam pomohol, radi ho privitame ako rozhodcu.S pozdravom Balistik :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Webforum CUP"