WFC smerovanie

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

roman-lepsie by som to nenapisal,len o to ide :!: Len o ludsky pristup :wink: bol si snamy v sklade vieš co bolo.Nasa atmoska,zabava,bola super.Viac nemam co dodat,nebudem sa viac vyjadrovat.Prajem zacinajucim strelcom pevne nervy,rad budem ked niekedy pridu na nas klubovy pretek-trening kde mozme nedostatky doriešit.
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

... ja neviem prečo teraz všetci myslíte len na pištoľníčku, pozrite si fotky - pozorne z Rimavskej Soboty! a na problém sme upozorňovali už v Komárne na človeka čo mieril pri presune na ľudí vo vedľajšom parkúre, t.j. hovorí sa o bezpečnosti na pretekoch - všetkých a treba sa snažiť apelovať na všetkých , aby to naozaj nezostalo len pri rečiach na úvode , že bezpečnosť je na 1.mieste .
punto.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Suhlasim. V dodrziavani bezpecnosti treba poriadne pritvrdit. Nestojim o to aby ma niekto zotal na preteku.
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

rob999 napísal:
ale o DQ sa nediskutuje!!!
o DQ sa nediskutuje-samozrejme, ani by ma to nenapadlo, asi nikto nepočul našu debatu s rozhodcom a preto tu pada vela dohadov... no urcite by som neukecavala DQ preboha

reshoot to nebol- strelec si pripraveny.....NIE, strieľať som nezačala

Že som nemala napaskované...-mala, ale tesne pred strielanim som musela z urc.dovodov prepaskovavat, je jedno preco a malo mi dojst skor, moja chyba, a prepaskovala som zle.

BOLA TO MOJA CHYBA, a ak by mi dal DQ tak by som to bez slova prijala

Že niekto kričal? Mal sakra dobrý dôvod na to. Nie som z cukru a použité výrazy boli na mieste. Tvrdila by som to isté, aj keby kričal aj na mňa


Ja som sa z toho celeho verim poučila
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

BKSL napísal:Za co z tohoto by som mal ihned DQ ?

- behanie s prstom na spusti
- strielanie tam kde sa uz nepozeram
- padnutie so zbranou v ruke
- vypadnutie samotnej zbrane z ruky
- strielanie na zelezny gong z 1 metra

Pripominam, ze to sa mi nikdy nestalo, len sa tak pytam :-)
odpoveď na Tvoje otázky nájdeš v téme Praktická strelba FAQ v sekcii súťaže.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Ak dovolite, mam jednu otazku: "Grill party v Klastore (Rachot) ktora sa bude konat 16.05. bude zaratavana do tabulky vysledkov WFC (Igoca uviedol v kalendari) napriek tomu ze balistik uviedol ze sa jedna o malu akciu pre "pozvanych clenov WFC pozvanych cez pm"?????

Nie ze by som sa tlacil, mam na ten termin na plane nieco ine, ale zda sa mi to cudne spravit si uzatvorenu spolocnost ale napriek tomu zaratavat vysledky do WFC. Odpovie mi niekto? Dakujem

BALISTIK



Založený: 29 december 2007
Príspevky: 2143
Bydlisko: Horný Turiec
Zaslal: Po marec 22, 2010 7:27 pm
Predmet:

--------------------------------------------------------------------------------

Nakolko nemame dostatok vlastnych ludi,hlavne takych co sa roboty chytia dali sme sa na tuto drahu.Ludia by boli ale kde sa robí nezavadzaju Takuto akciu urobime aj traja ,styria.Dalsia vec este nemame dostatok skusenosti,alebo ludi na velku akciu po profesionalnej stranke.Ked sa snazis aj tak je to ofrflane a skritizovane PS-ucast bude pristupna len pozvanym ludom s WFC,alebo novacikom.Kto by mal predbezny zaujem PM.Preto len pozvanym lebo to bude nasa klubovka
_________________

To budu akoze vo WFC hodnoteni aj "niekym" vybrane klubovky???

Nemam osobne nic proti malym sukromnym akciam (aj ked nie som pozvany), ale zda sa mi cudne zaradit do kalendara sutazi nieco, kde usporiadatel od zaciatku pise ze 2 hodky zastrielame, stretne sa nas zopar a zapapame gulasik.
To predsa nemozeme miesat s pretekmi typu R.Sobota, N.Tekov, Komarno, alebo ano???
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Robko-si WFC strelec,si verejne pozvany nakolko som nestihol vsetkym poslat PM.Ja stebou problem nemam,páči sa mi ako pekne pomahaš pri organizovani akcii v Tekove,rozhodujes super,spravas sa priatelsky :wink: Myslis ze pretek ako Werty,Predajná vlani bolo zle zaratat do kalendara :?: Ved v Klastore bude vacsina strelcov ak nie skoro 100%len WFC :!: Prislubili ucast aj strelci co na ine akcie skoro nechodia :!: Nejde nam o bojovnost,ale o srandu,stretnutie sa zo super partiou,Presporske laufy,Liptovsky buchaci,Orava arms,SKP-Trencín,Balet band,puding band.Na celu organizaciu sme par ludi,nakolko vsetci slubia ze pridu a nakoniec to dopadne ze budem aj merat aj ratat vysledky,aj lepit,stavat,zabezpecovat chod.Ver mi niekedy je mi proti srsti tlacit ludi do pomahania,ale Klastor je 100m polovna strelnica kde musime viacery makat :!: Dalej klub SSK-T.TEPLICE ako organizator si moze hadam povedat ze je nasa akcia,nie verejna.Uz davno pred zalozenim WFC som ked sme sa na forach doberali som vravel,serme na hadky podme si urobit malu opekackovu klubovku :!: Zaver-kapacitne sme zaplnení,dalej nemienit sa tu na fore hadat o kalendari,pozvankach,kapacite.Naklady mame presne 175eur este ani rana nevysla ani pocasie nevieme ake bude.Kazdy WFC strelec co mi poslal prihlasku a je registrovany u Igocu alebo pudinga je vitany :!: aj INE KLUBY ROBIA MALE KLUBOVKY MIMO WFC,MIMO VEREJNOSTI a nik o nich nevie, neviem o com sa tu točí.Dalej nemam co povedat :!: S pozdravom predseda SSK-TURč.TEPLICE-Balistoil
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Rasto, z casti si ma pochopil a z casti nie.
Zo samozrejmych dovodov respektujem ak si niekto do podmienok da pozvanky osobne na akciu, aj ked si pripravi strielanie iba ako doplnkovu vec a ide mu o stretnutie ludi, posedenie ... jedine co mi nebolo jasne, ze tento vas pretek si od pociatku uvadzal ako klubovu sutaz so selekciou pretekarov a objavi sa v kalendari WFC a v tabulke vysledkov - to je vsetko.
Nespochybnujem narocnost organizacie akehokolvek preteku, to nevie len ten co to nerobil.
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

...No vidim ze to tam mate "vesele"
Strielal som asi 10 rokov ligu IPSC, tiež som zazil par nebezpecnych akcii... Niektori nerozmyslaju, adrenalin(?) Neviem...behaju hore dole s prstom na spusti, tie strelecke uhly-tiez divocina... kovove popre na kratku vzdialenost. Zalezi aj na parkure...Vseliake nebezpecne prekazky - nestabilne, atd...
Ludia - hlavne bezpecne! RESPEKT ZO ZBRANI...!!!
Minuli tyzden sme pochovali kamarata...
Fakt davajte pozor, nestoji to za to!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Robo mne je to jedno ci je to v kalendari alebo nie,chlapi to tam dali aby strelci vedeli co ako :wink: uvidime a prisposobime sa vacsine :wink: viac neviem.Sniper 68-my bezpecnost dodrziavame,ja som na to ako pes,nasi to vedia :!: :twisted:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Počúvajte "hniličky"... :lol: ...pozorne si prečítajte príspevok sniper68, a zistíte, že má úplnú pravdu...je to tu VESELÉ...

"Páprdovia"...pokiaľ nastane nejaký problém na stage, treba ho vyriešiť hneď na mieste a zbytočne ho neprenášajte na webfórum...uvedomte si všetci pudingovia, baleťáci, dedkovia, balistolovia a strelčatá , že ak niekto nezávislý začne čítať toto vlákno, tak si len pomyslí, že sme banda chu...ov, ktorá sa stále len háda. Tu na webfóre už nevyriešite nič, všetko sa to musí zjesť na preteku, aby každý pochopil z akého dôvodu dostal DQ a zobral si z toho (ako aj iní) ponaučenie.
Pravidlá sú jednoznačné, musí ich poznať strelec i rozhodca. Zatiaľ je športová streľba najbezpečnejším športom (všade inde sú zranenia bežné) a preto sa snažte, aby to tak zostalo. Chránite seba a kamarátov.

PS:
Kľudne môžete písať o slobode prejavu, o tom, že je to fórum a písať si budete čo chcete...o.k....(veď i ja vyjadrujem názor a bohužiaľ nie len svoj), ale zatiaľ sme v očiach iných strelcov ako tí, ktorí sa na webe hádajú ako psy a na preteku sa búšia do pŕs, ako strieľajú s humorom a pri tom neovládajú bezpečnosť...a to je na zamyslenie. Samozrejme, že nikoho nechcem uraziť, alebo sa dotknúť, ale skúste si prečítať prvé príspevky vo vláken WFC...do akej .... sme sa to dopracovali...?
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

petrík, pudingov do toho neťahaj, pudingovia sa snažia iba "obrúsiť hrany". nemám s nikým osobný problém a tiež ma mrzí, že niektoré dvojice - trojice - partie ... si tu vypisujú príspevky, za ktoré síce dajú smajlíka, ale z obsahu toho, čo píšu žiadny smajlík nevyplýva... je očividné, že si niektorí začali liezť na nervy, ale stále si myslím, že je to preto, že niektoré veci zostali nevypovedané a tým, že sa sťažujú každému okolo, len to nepreberú s tým, o koho sa jedná... a robiť si prieky s termínmi pretekov, pozvaniami či nepozvaniami, sortovaním a pod??? sme dospelí, tak sa tak chovajme.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Peto-je jasne ze na fore sa veci riesia zle,nech si nik novy nemysli ze sme tu nevrazivy. :!: nieje to tak,boli male vymeny nazorov skoro medzi kazdym,ale snazili sme sa to ukopat ku spokojnosti vsetkych.S ludmi co som mal mozno ja problem,sme si vysvetlili veci ideme dalej.Kazda nasa parta,ci uz my Teplicania,Bystricani,Zvolencani,Oravci,Liptovci,Trnavaci ,Levicani,sa navzajom tolerujeme,pokecame,srandujeme,volame si.Na kazdej sutazi je sranda.Mozno sa najdu ludia co mozno svojim spravanim,vybocuju od vacsiny,ale o nic vazne nejde. :wink: BEZPECNOST-na sutaziach je prvorada,bez komentara.Nazor foristov na nas WFC je podla mna tazko sudit podla fora :!: S vela foristami sa stretavam ,su to dokonca novy,nech si sami urobia nazor co sme,som,zač.Nie podla reči vypisovania sa da sudit.Sutaze, prelinanie terminov,je vecou kazdeho klubu,nie kazdy alebo kazdemu je moznost poskytnut strelnicu v roznych terminoch.Určite si Marek narazal na nas termin a Ares cup.Je to slobodna vola ludi ,kde pojdu,s ktorou partiou sa citia lepsie.Ide sa dalej,nik nikoho nesudi,treba nas spoznat osobne nie tu vypisovať :wink:
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

... pochybujem, že je to nejaké naschváľ robenie- termín , ktorý organizuješ Ty - Balistik a SŠK ARES - ale zároveň som zas aj rada, že mám aj ja kde si ísť zastrieľať aj so Sabakovcami a ostatnou nepozvanou perepúťou :wink: - ale naozaj úplne reálne a vážne- nehnevám sa a ani nie som urazená ( hovorím za seba) , každý má právo určiť si podmienky , za ktorých organizuje akciu a je na každom z nás koho tam chce mať.
... a nakoľko každý z nás je unikát sám o sebe, a každému z nás vyhovuje iný človek, veď nikto z nás nemá toho istého partnera a preto si aj každý hľadá ľudí, ktorí sú mu blízky názorovo a podľa ďaľších osobnostných kritérií.... a preto vznikajú kamarátstva a priateľstvá - zoskupenia ľudí, ktorí si "sedia" a potom to už nie je to obmedzené len na záujmy , ale sa zároveň stretávajú aj mimo spoločného hobby....to sú už priateľstvá.... a to je k tomu zoskupovaniu kto s kým a pod. a vždy to tak bude a u každého z vás....
Ja som vďaka strieľaniu spoznala zopár naozaj super ľudí a našla som si veľmi dobrých priateľov a som tomu veľmi rada a aj napriek tomu, že už nie som člen WFC - nikdy by som nič nemenila !
Naposledy upravil/-a inspiring_hamilton v 02 Máj 2010, 21:55, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Mat vase problemy co si tu riesite :!: :(
Zamknuté

Návrat na "Webforum CUP"