WFC smerovanie

Zamknuté
inspiring_lederberg

WFC smerovanie

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Faktom je ze pravidla WFC neuvadzaju aku zbran ( kompakt, full, mini... ) ma strelec pouzit a faktom tiez zostava ze nie raz som na preteku skoncil za G26 kami :wink:
roman...
Mrzi ma ze chces opustit nasu partiu ale zrejme si dospel do stadia ked sa tvoje predstavy o WFC nezhoduju s realitou. Tak ako si povedal nie je to kritika z tvojej strany ale mas na vec svoj (iny) nazor...
PS: Ale ver tomu ze pokial budem vo WFC ja a mne par podobnych :lol: ziadny humor od nas neodide (co by som ho mal zastrelit tak NIE) :wink:
roman...
Na ktorych pretekoch ti spravia mexicku vlnu za double miss?
Na ktorych pretekoch si jedol najlepsi gulas a nikto ti nepocital taniere?
Na ktorych pretekoch v zenskej kategorii vyhlasia za vitaza muza?
Na ktorych pretekoch uvidis ladny balet s kverom v ruke a na cas?
Na ktorych pretekoch vzdy vyhras aj ked skoncis posledny?
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Výhradne a jedine na WFC a preto je to jediná a jedinečná súťaž na celom kontinente a ešte v Amerike ale tam nepôjdem, bojím sa lietať :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Noacoak, poklona: ...smekám klobouk a házím ho v dál 8)
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

kuro159 napísal:...Pozri teraz si mi dvaja kupime nove buchacky a hned bude veselsie...Nebudu sice na WFC ale urcite ich hned pojdeme vyskusat a bude sranda... :) Spravime si trosku sukromnej radosti :) ... ja nechodim na sutaze, ale rad sa stretnem s chalanmi strelcami v T&T posrandujeme a pokecame...a hned mam dobry pocit a ked mam dobry den a nastrielam podla svojej chuti, tak mi ziadna sutaz ani moc nechyba, i ked sa chystam uz druhy rok na WFC...ale nejako stale otalam a smodrcham sa vselikade tade, len na tu sutaz nie a nie ist...no ale ked pises ze sa sranda vytraca a ide skutocne len o boj, tak sa ani ponahlat nebudem... :? U mna strelba a zbrane je v prvom rade pohodicka a vasen...vsetko ostatne nie je dolezite. :?
...sranda sa nevytráca. Je to romanov subjektívny názor a pocit. Síce je tu skupinka, ktorá chce vyhrávať, ale príď aspoň na jeden pretek wfc a hlavne na jeden Rachot WFC. Sám zažiješ atmosféru a zistíš že je to o niečom inom. Priď to Tekova, je to také hniezdo WFC, kde bude WFC Rachot I, len pre WFC strelcov a tam sa userieš od srandy. Mal by si vidieť, nemenovaného Rasťa, ako v tekove netrafil 4 z 5 poprov, a šiel sa umlátiť od rehotu a kdesi hlboko v prdely mal umiestnenie. A aby toho nebolo dosť zavesil video na jútub, aby sme z toho mali dačo aj my.
Ktosi raz povedal:....raz zažiť, ako 10krát počuť. Pošli mi cez PM registráciu do WFC. Občianske meno a nick,.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

kuro159:
Ked pominiem zabavu a pohodu, ktore budu take, ake si ich urobime, WFC ti vie ponuknut nieco, co T&T alebo CC nemoze - strelbu z roznych poloh, v pohybe, na rozne terce, trochu stresu atd. atd.

Otazkou je, ci ta take nieco laka. Ak ano, co robis tuto nedelu? Pocasie je krasne, v Komarne bude snehu po kolena alebo blata po pupok, skoda sediet doma... :lol: :roll: :lol:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

po vcerajsej vymene nazorov v ramci nasej presporskej skupiny som o tejto veci dost uvazoval a dospel som k dvom zaverom:

1. myslim ze by bolo naozaj organizacne nenarocne a pre strelcov zaujimave uvadzat vo vysledkovej listine k menu pretekara aj model zbrane s akou pretekar odstrielal dany WFC zavod. ako som uz pisal v druhej teme, zapisy by mohli vyzerat asi takto:

"boris111; SAA .357m; Prod"
"yarco111; G26; Prod"
"MarekZ111; 1911 Trojan .45; Prod"

2. WFC je na rozdiel od testosteronovej IPSC stale sranda zavod, ergo bude naozaj len taky aky si ho urobime. nic nam nebrani a nikto nas nevysmeje, ak budeme startovat aj s netypickymi zbranami. co tam po tom ze nedosiahneme na stupne vitazov... ja som sa rozhodol ze aspon jeden pretek odstrielam s SAA a je mi fuk ze kym s nim dokoncim stejdz aj vam brady narastu. obcas SAA nosim, splna poziadavky na revolver, tak preco nie. to iste plati aj na vsakovake zalozky ktore mame - pokial su v razi ktora zvladne povalit poper tak nevidim dovod preco si s nimi nezasutazit ak je dost zasobnikov.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

to Yarco...v nedelu mam bohuzial nocnu, takze zase nic... :? A este si musim kupit nejaku devinku,/momentalne nemam ziadnu devinku, kupoval by som ju iba kvoli WFC/ aby som nebol so 40cinou pri vas pistolnikov moc pomaly...A nemam GUMAKY :oops: ...
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

no jasnéé kuro chytá boba. :lol:
Ružové gumáky Ti poskytne pištolníčka a vyber si zbraň z mojho podpisu, okrem Bruni PX4Strom, lebo plynové sú drahéééééé
Ale výhovorky máš lepšie ako balistoil, xixixi
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

ja som nestihla kupit tie ruzoveeee :shock: :lol:
akurat som vysolila 50 za 2 zasobniky, tak mam hlavu v smutku...ale na gumaky by som este nieco nasla...len kde ich teraz zohnat tie gumaky a ruzove :!: :roll: :lol:
fakt tam je blato? :shock:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

noacoak napísal:Faktom je ze pravidla WFC neuvadzaju aku zbran ( kompakt, full, mini... ) ma strelec pouzit a faktom tiez zostava ze nie raz som na preteku skoncil za G26 kami :wink:
...zavesím na WFC formulár na vyplnenie JEDNEJ zbrane.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

kuro159 napísal:A este si musim kupit nejaku devinku,/momentalne nemam ziadnu devinku, kupoval by som ju iba kvoli WFC/ aby som nebol so 40cinou pri vas pistolnikov moc pomaly...
Nevidim ziadny dovod kupovat devinu len kvoli WFC, okrem ceny streliva samozrejme.
Ak nosis 40-ku, strielaj 40-kou. "Rychly-pomaly" - to su len slova, ide o to, aby si bol sam so svojim vykonom spokojny a zlepsoval sa so svojou zbranou.

Pomala rana 40-kou do cela je lepsia ako 3 rychle Lugerove miss-ky :lol: :lol: :lol:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Igoca, vsak pockaj moj cas este len prijde :twisted: ...
Bohuzial v nedelu robim, ale vyuzijem cas na dalsie preteky a spravim ten najdolezitejsi krok, a to ze sa aspon zaregistrujem a precitam si konecne pravidla...kedze ja nebudem moct prist na vsetky sutaze a strielat ma este trosku bavi, tak to beriem v prvom rade ako zabavku. :?
Yarco, jasne ze budem strielat z G22, mne sa tie devinky UZ a stale nejako nepacia...Zase taky pomaly nie som s 40SW...Ako vravis, ide o to aby som sa zdokonaloval s tym co nosim, a bol spokojny sam zo sebou... :wink:
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa add »

rob999 napísal: ...
Dovolim sa opytat skusenejsich strelcov ktori boli donedavna len strelcami WFC a odisli do SAPS (alebo tam uz boli), preco ste v tabulke medzi neregistrovanymi strelcami WFC? Nechapem preco nie ste medzi strelcami SAPS.
...
Dovolim si odpovedat ti: Neviem.
Pri registracii som oznamil klub, diviziu Production, na kazdom scoresheete som zakruzkoval PROD, paskoval som 15 nabojov, prve rany som strielal DA...
Som si isty, ze ty urcite vies co som mal este spravit, ale mna uz nic viac nenapada. Jedine tak drzat sa daleko od squadov, v ktorych strielaju WFC strelci aby ma k nim nahodou niekto nezaradil.
To si mal na mysli?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Chlapi nechapem :?: čo sa tam dialo :?: :roll: uz je zas problem ze mi co sme v SAPS, nemozme buchat WFC :roll: ci čo :?: Ved na sutaziach level 1 je hadam jasne ze co viem co sme v Sapse tak sa dam hodnotit normalne.Nie WFC! Co viem tak WFC hodnotenie je len nase u igocu,alebo na sutaziach organizovanych nasimi ludmi,ci uz bb-team,werty,Klastor,Cachtice :roll: Mozno som mimo ale coste tam vcera dorabali :shock: :!:
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

mozno niekomu vadi to, ze ak by vyhodil s poradia strelcov SAPS, je o par priecok vyssie. Mne to je teda jedno, mne tam chlapi nevadite :D. Aspon sa mozem porovnat so skusenejsimi a lepsimi strelcami, ak uz sa nemozem porovnat v rovnakej kategorii zbrane ako napr. zalozka.
Zamknuté

Návrat na "Webforum CUP"