Norinco 1911

inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

Xader
mimochodom šak minukesi strielal z mojej
čo sa tika tich hlzni je to tov zbranu ma toho uš vela za sebou
bola dvakrat zvarana- poiska je zavarena
cela zbran je via krat opravovana kutilsky aby to išlo
:lol:
napriklad moja to neroby pokial tam nedam slabo laborovane prebijance
v tedy občas zachyti nabojnicu
05milos
občasný prispievateľ
Príspevky: 18
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa 05milos »

Norinco NP 28 vlasním po doladení a úpravách som spokojný vystrielané má caz 5000 bez závad akurát povrchová úprava trochu utrpela nosenie a používanie je poznat .Hlaven je super bez zmien ako nová , matroš je to super za tie pachy .
inspiring_mirzakhani

Príspevok od používateľa inspiring_mirzakhani »

Panzer : Už si si kúpil toho Commandera? Ak hej daj prosím ťa recenziu aký je. To je replika Cold Defender? Kde si ho kupoval a za aku cenu ak možeš povedať. dik
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Nem00


Nakoniec som ho nekúpil, pretože som kúpil Makarova a ten mi sadol tak, že ďalšiu zbraň momentálne neriešim. Ale keď by som dnes išiel do .45ky, tak najskôr do nejakého Kimbera alebo STI. To Norinco je len polotovar. Nejde o kópiu Colt Defenderu, ten je menší. Norinco je kópia Colt Commanderu.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Trosku to tu ozivim.

Na vianoce doniesol Necakane Jezisko darcek az z dalekej ciny v podobe 1911A1 Government. Je to klasicke jednorade prevedenie, bobrak je zvacseny "sportovy", takisto kohut je modernejsi odlahceny. Spracovanie je klasika Cina, povrchovka na niektorych miestach trosku horsia, ale v podstate v pohode. Spracovanie zvonku je v pohode, pri pohlade dovnutra je to hnus :) k zbrani boli 2 7-ranove zasobniky.

Co sa tyka drzania, trosku mi vadia povodne bakelitove crienky, a takisto sa im trosku nepodaril vzadu prechod ramu a bobraku - je tam viac materialu a trosku to tlaci do ruky nad spojom palca a ukazovaka (tam kde cz 50 zaverom odiera ruku)

Vole hlaven/zaver je velmi dobra, skoro sa ani nepohne, ked som sa snazil tak malicka vola tam bola, podla mna je to OK. Vola zaver/ram je uz trosku horsia, hrkalkou by som to nenazval, ale zaver sa mierne hybe.

Strelba je velmi prijemna, spust ma velmi kratky chod, maly odpor, ja som ho prirovnal ku tej K100. Majac ale vravi ze ju treba prelestit, mne je strasne kratka a nemam kde citit nejake drhnutie :)

Na zaver presnost. Ked som sa naozaj snazil, tak to bolo na mna dobre - na cca 10m bola opisana kruznica tak 7cm. Ked som sa nesnazil bolo to kadejake.

Spolahlivost je 100%, zatial ani jedna zadrzka, nalietane ma uz asi 200 nabojov.

Co sa tyka vylepsovania, tak urcite nove crienky, tie bakelitaky su nepekne, a vymenil by som aj packu poistky za predlzenu. Inac je to fajn zbran na oddychove strielanie. Ked som doma susil strelbu zo stavu cocked&locked, tak musim uznat ze je to velmi prirodzene. Na sutaz by som s tym ale asi este nesiel - spatny raz je maksi, ale pomaly sa mi zbran vracala do zamernej, o nejakych dvojstreloch sa hovorit este neda, to s k100 som viac skamarateny (nehovoriac o slabsom spatnom raze 9mmL)

a pridam aj tematicku vianocnu fotku
Obrázok
Naposledy upravil/-a kapula v 12 Feb 2011, 21:19, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Neviete niekto poradit predajnu / e-shop na slovensku popripade z ciech, kde by sa dali kupit nejake diely na 1911 ? Konkretne chcem vymenit crienky + predlzenu packu poistky. Zvysok mi na zbrani vyhovuje.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ja som si nedavno objednal odtialto pazbicky. http://www.zbraneastrelivo.sk/pazbicky-hogue/
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Keď som bol kupovať Arko tak tam toho bolo na tony ...
ale je to vČR

http://www.alliancze.cz
inspiring_varahamihira

Príspevok od používateľa inspiring_varahamihira »

ja mam zvysne
1-original drevene Springfield
2- cierne plastove double diamond
3- kompakt Aluma hlinikove cierne odlahcene vzor Fleur de Lis
friendly_bartik

Príspevok od používateľa friendly_bartik »

Pridám sa do debaty. V mojich úvahách "individuálneho perspektívneho prezbrojenia" často dumám nad Norincom NP 48 v ráži .40SW:
http://www.rehak-lov.com/gallery/images ... /414_0.jpg
Len nie a nie k nemu zohnať dáke info. Nemal by niekto skúsenosť? Diki.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Takze nahodil som pazbicky hogue z BWarmsu (posielali hned na druhy den po objednani, na dalsi to uz bolo na poste, naozaj musim pochvalit)

Obrázok

Uchop sa oproti povodnym bakelitakom neporovnatelne zlepsil. Povodne boli skarede, nemali dost drsnu texturu, a co bolo hlavne tak sa smykali len z toho ze sa prirodzene ruka poti. Tieto od hogue sa prijemne drzia, nesmykaju sa, no jedna basen.

Co sa tyka ergonomie, uz len potrebujem niekde zakupit zvacsenu packu poistky. Tato co je tam teraz je sice vacsia oproti originalnej vojenskej, ale nejako mi nesedi na nom palec.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Pekná a čo to tam maš za krúžok na nej? Inač novu páčku pistky chcem aj ja len ja chcem obojstrannú.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

kruzok je "HOGUE GRIPS" ak myslim to co myslis :)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Myslel som krúžok na rúčke ja mam bez neho
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

bum

Však ti to práve napísal. V krúžku je uvedený názov :D.
Napísať odpoveď

Návrat na "Norinco"