Norinco 1911

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

hladaj "1911 Government " , jednotlive klony sa az tak velmi nelisia +- par milimetrov
mensie velkosti su Commander a Officer
Používateľov profilový obrázok
swordsman
občasný prispievateľ
Príspevky: 37
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa swordsman »

Zdravím Vás všetkých.Mám takú otázku.Aké mieridlá pasujú na Norinco np29?Chcel by som tam dať svetlovodnú muchu a pevný cieľnik bez toho aby som musel niečo dávať frézovať.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Ak nemáš vpredu rybinu na muchu tak tam bude pôvodný model - upevnenie na hranolovú stopku do štvorcového výrezu a roztemovane zvnútra záveru. Svetlovodky robí HiViz napr. ale jestvujú dva rozmery. Mám ju na NP28, trvalo mi dva roky pokiaľ som ju upevnil tak, že sa nepovoľuje po 1500-2000 výstreloch.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Tak som si jednu kupil aj ja :)
je to moja prva vlastna M1911.
Ked som z nej nasucho vystrelil pred odolejovanim tak som sa zhrozil, ze to snad ani nevladzem stlacit spust.
Vycistenie tomu vyrazne pomohlo.

Dnes som dal prvych 50 na strelnici a je to spoko, ALE je to proste cina.
Zvonku moze byt - kupoval som si ju preto, ze sa mi paci ten G.I. look. zvnutra je to ale naozaj bieda. neolestene nie je uplne nic a vyzera to biedne.

prvych 50 vystrelov a rohryznute 2 nabojnice MFS.
Vystrelila ale vsetky rany v pohode.
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

Opracovanie hodné ceny za akú ju predávajú. " Ale na funkci rostlinare to nemá vplyv"
Moja má odbuchane okolo 1000 a ešte ani jednu nábojnicu nekusla, prvé čo bolo som demontoval vyťahovač a napruzil podľa návodu vyššie. A polka zo všetkých knedli bola dosť chudokrvna nakoľko som zohnal len olovene strely.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3683
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Si zabudol podotknut, ze ku spusti sa stale treba spravat ako ku krompacu ;) Ale to sme len rozmaznany vlastne. Za tie peniaze sa neda ocakavat vela, ako pises.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Ale no, až také strašné to nieje :D Mne robila najväčšie problémy krátka spúšť. Na Lugrovej 1911 som si vyrobil vlastnú dlhšiu. Na .45-ku som nahodil Caspian rovnú a na chod to malo výborný vplyv. Spúšť je taká "crisp" ako vravia v juesej - hladká a bodová. Kver vyzerá, na koľko stojí. Ihlový pilník a odihliť hrany dnu aj von, aby s človek nedorezal pri prvom natiahnutí záveru. Na také domáce postrieľanie, prasenie, homodomo úpravy a skúšky laborácií ktoré by iné kvéry nemuseli vydýchať ho človeku nieje ľúto a samotná pištoľ odpustí veľmi veľa. Ale ja som Norinco fan tak ma berte z rezervou.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Ak je to NP28 tak kapacita je 15. Ak sa pohráš s podavačom, narveš ich tám 16. Rozober zásobník, skontroluj ako je vložená pružina a malo by vojsť 15 lugrov. Ak niekde nájdeš náhradný zásobník určite ho kúp, su nedostatkové.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

no lenze s jednoradovym zasobnikom na 9 ran je NP29

http://www.norconia.de/w/?p=1993

A to mi je divne - afg ho nema ani v ponuke (na webe), tak ti hadam predal spravnu pistol.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

:roll: ako Ti to takto predal nepochopim :roll:
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

To si naozaj chcel napchat do jednoradoveho zasobnika 15 nabojov?
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

No skor ako napchat 15 lugrov do jednoradoveho zasobnika mi pride blbe, ze Ti v predajni predavaju doublestack norinco a domov dojdes so singlestack.
Na stranke singlestack ani neinzeruju.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Stali sa už aj horšie veci u tej trojpísmenkovej firmy :(
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Steff napísal:No skor ako napchat 15 lugrov do jednoradoveho zasobnika mi pride blbe, ze Ti v predajni predavaju doublestack norinco a domov dojdes so singlestack.
Na stranke singlestack ani neinzeruju.
To ze niekto da zly navod, alebo zle oznaci predavany model je pruser, ale moze sa stat. Ale ked sa niekto snazi do jednoradoveho zasobnika dlzky 10,5-11 cm natlacit mnozstvo nabojov ktorych dlzka v rade je 15 cm, to mi hlava neberie. Este u dvojradoveho to moze skreslovat, ale u jednoradoveho musi skratka rad nabojov byt kratsi ako je zasobnik. Este ze nedoslo k zamene s modelom v razi .45 :-D
To by bola otazka: "Aj vam nedrzia naboje v zasobniku a ked ich vlozite do komory, prepadnu cele von cez hlaven?" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

To bude asi sposobene tymto:
wulpo napísal:Ja som vcera kupil moju prvu zbran Norinco 1911 9mm -
Napísať odpoveď

Návrat na "Norinco"