Norinco 1911

stotnik
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa stotnik »

Ked som bral svoju zbran, u dovozcu boli k dispozicii 3. So 14 ranovym zasobnikom, 10 ranova a klasika- 7 ranova. Rozhodovanie nebolo lahke, ale vzal som klasiku. Na rozhodovanie som dostal fota vsetkych troch tak davam 10 ranovu ci to nieje nahodou ona :-).
Prílohy
Norinco_BigTen1911_45ACPnickel.jpg
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Ano je to ona. Do zasobnika vojde iba 8 vceliciek. Zasobnik je hrubsi. Ked pridem domov prihodim foto.
Prílohy
20140502_164125.jpg
20140502_164202.jpg
20140502_164210.jpg
20140502_164221.jpg
20140502_164248.jpg
20140502_164258.jpg
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Ďalšie foto. keby niečo tak fotky možem urobiť. Zvnútra som nefotil to je štandart norinca. Povrch ešte skúsim preleštiť.
Prílohy
20140502_163932.jpg
20140502_164009.jpg
20140502_164024.jpg
20140502_164028.jpg
20140502_164045.jpg
20140502_164057.jpg
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Mal by byť 10 ranový zásobník, nie? Nemáš zle založené pružiny v zasobníkoch? Tiež mi najprv vošlo len 14 do Big Pary, dal som správne pružiny a vošlo po 15.
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Cital som ze je to normalne . Zasobniky som mal rozobrate a este som ich docistoval. Skusim pruziny dat opacne ale nemyslim ze to bude v tom. Aj ten posledny ide dost tazko. Spust ma milo prekvapila, lepsia jak na gecku ked ju este poladim tak bude super. Uvidime na strelnici. Za tu cenu celkom slusne. Taky pekny knedlikomet.
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Takže opätovná skúška do jedného vošlo 9 a do druhého 10 kuskov. Možno preto lebo sú nové zásobníky. Zajtra strelnica a uvidí sa. :)
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Vystrielane 100 ks mfs. Zatial v pohode. Som prekvapeny spatnym razom skoro nic a prekvapila ma aj spust, celkom kratky chod a v podstate aj jemna oproti glocku.
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

Z tych 100ks mam na svedomi asi 10 a ta spust ma fakt prekvapila. Za tu cenu si myslim ze je to dobra kupa. Z vnutra som nevidel ale vonkajsia pekna povrchovka.
elegant_murdock

Príspevok od používateľa elegant_murdock »

Dostali ste sa niekto na maximálnu bezpečnú navážku pre Norinco 1911 A1 v .45ACP ? Alebo ako zistím či zvládne aj +P ?
elegant_murdock

Príspevok od používateľa elegant_murdock »

A ešte jeden facelifting Norinca od Zahalu.
Prílohy
IMG_20140407_201237.jpg
Používateľov profilový obrázok
pitlo
prispievateľ
Príspevky: 311
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa pitlo »

Dal som 4ks plus p. Keď kúpim klasické tiež chcem od zápalu o plastová nie poprípade vyskúšať ci bude sedieť aj na big ten.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

V piatok som sa stal majiteľom tejto krásky
Obrázok
a dnes prešla prvým testom. No ale poďme od začiatku.

Moje prvé dojmy po vybalení z kufríka boli, že na danú cenovú kategóriu je opracovanie a povrchovka na slušnej úrovni. Spúšť dosť drhla a bola tuhá.
Keďže mám úchylku všetko rozobrať do poslednej súčiastky.... :twisted: ani Norinco sa tomu nevyhlo. Všetky diely som zbavil toho hnusného konzervačného oleja v ktorom ako keby boli aj drobné čiastočky hrdze. Všetky diely som namazal olejom na zbrane a zbraň poskladal. Na moje prekvapenie sa spúšť radikálne zmenila k dobrému. Drhnutie úplne zmizlo a znížil sa odpor.
Dnes som z nej vystrelil 150 knedlí a so spúšťou som maximálne spokojný. Strieľal som 50 Geco, 50 S&B, 50 MFS. K žiadnému deformovaniu nábojníc nedošlo ako som to tu niekde čítal. Mal som dve zádržky so strelivom MFS (nábojnica v okienku), no zádržky skôr pripisujem tomu, že som zbraň držal ako panna vtaka :D Toho slabého úchopu som si bol vedomý.
Na moje prekvapenie sa mi celkom pohodlne nosí celý deň vo vnútornom Falcu.
Moje hodnotenie je, že veľa muziky za málo peňazí (čas a knedle prehnané hlavňou do buď potvrdia, alebo vyvrátia).
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Takže dnes ďalších 150...S&B, Geco, MFS, Prvi Partizan bez jedinej zádržky. Zameral som sa už aj na presnosť. Mierenka, pudová streľba a aj dvojstrely s maximálnou spokojnosťou.
Takže jednoznačne odporúčam.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Idú narodky tak som si spravil radosť. Nevedel som čo si počať bez 1911ky, tak som počal...
Včera sme zapísali a zapili Commandera a dnes aj pokrstili na strelnici. Maličký žerie všetko bez problémov. Cca 100 fčeličiek vyletelo laufom! Šlape ako hodinky. Púzdro je Falco 433/2 vnútri podšité kožou. Budúce úpravy: tritiové/svetlovodné/fluoresčenčné "alebotakédajaké" vlákna. Dal som si spraviť custom Falco34 ako som mal predtým.
NC_1.jpg
Prílohy
NC_2.jpg
Naposledy upravil/-a Igoca v 22 Nov 2014, 13:52, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Spomienka na moju 1911ku, ktorá musela z domu a skončila gdesi na východe. Kúpil som ju z druhej ruky, mierne poladil a prikúpil McGar zásobníky a púzdro IMI, lebo Blackhawk s pádlom a poistkou mi nesedelo. Spúšť mi poladil a pištoľ nastřelil p. Jurčo ml. cca 15 m na stred !!!
Po skončení ladenia mala toto vybavenie:
Všetky hrany obrúsene - zaoblené, povrchovka á la tennifer glock, svetlovodné nastaviteľné mieridlá a muška od FAO Olomouc, custom pažbicky z tureckeho orecha + Army gumenné čierne, predĺžené vedenie pružiny od LLONE WOLF + buffer, STI spúšť, Wilson kladivo s pružinou, McCormick domček pružiny + poistka. Zásobniky 2x McGar 8r +1x origo 7r s gumennými pätkami, púzdro Falco leather zákazkové á la typ 34 + IMI Izraeli_Z1030 Roto Holster set.
Prílohy
Kopie - NC2.jpg
Moja 1911.jpg
Kopie - NC3.jpg
Kopie - NC3.jpg (44.13 KiB) 12387 zobrazení
Napísať odpoveď

Návrat na "Norinco"