Norinco NP 34

Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Registered for: 14 years 2 months

Norinco NP 34

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

Zdravim ,ma niekto skusenoti z Cinskym sig sauerom p 228
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1431
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

dakujem dakujem presne toto cital :) je tam viac rozporov plus pisu tam majitelia Sig-ou ja chcem pocut nazor na toho cinskeho lebo co som zatial pocul tak vecsinou chvalu
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1431
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Nuž, je to čínska replika. A je jedno, čo budú kopírovať, tak kvalita bude stejná. Môže kolísať akurát od momentálnej nálady, ryže v závodnej jedálni a kvalitu zozbieraného železného šrotu. :wink:
Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

ja som pocul ze prave cinske veci uz predbiehaju kvalitou napriklad hlaven ale to iba pocul a preto som zvedavy
inspiring_carver

Príspevok od používateľa inspiring_carver »

Norinco NP34 mám už nejaký ten piatok (od februára t. r.) a som s ňou nadmieru spokojný....
Pištol je spoľahlivá (odstrieľaných zatiaľ niečo málo nad tisíc nábojov rôznych značiek bez závady), na 25 pomerne presná.....
Ako problém som videl pôvodné čínske pažbičky, ktoré sa mi šmýkali v ruke a proste sa mi zbraň nedala dobre uchopiť..... Vymenené za monogrip Hogue a problém vyriešený....
V porovnaní s ČZ 83 horšia spúšť.... Ale zvyknúť sa dá....
Takže tak... pištoli môžem vytknúť v podstate len tieto "kozmetické" drobnosti, ale z hľadiska funkčnosti a spoľahlivosti nemôžem povedať jedného krivého slova....
A k tej hlavni.... tá je zvnútra chromovaná.....
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

ak si spravne pamatam, tak original ma telo z nejakej zliatiny, kdezto cinska kopia je cista ocel :?:
inspiring_carver

Príspevok od používateľa inspiring_carver »

gewehr,
nie, Norinco NP34 má rovnako ako jeho švajčiarsky vzor telo zo zliatiny....
Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

dakujem za odpoved vies mi poslat na teba kontakt nejaky mail na niejake blizsie info?
inspiring_hawking

Príspevok od používateľa inspiring_hawking »

Zacinam celkom uvazovat o tejto zbrani, vie mi niekto povedat podrobnejsie nieco o jej presnosti a spusti v porovnani s originalom resp. s inymi zbranami (G19, CZ75...)? Googlil som vsade po svete(skoda, ze neviem po cinsky) a je velmi malo informacii, ale vsetci spominaju, ze je to verna spolahliva kopia. Vdaka
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Par rokov dozadu bol v DWJ ci VISIER porovnavaci test original SIG 226 a Norinco co je jeho kopia. Vysledne hodnotenie bolo,ze Nemecky SIG mal len o jednu hviezdicku viac,ako Cinan. Takze na tom asi tieto Cinske 226 ci 228 nnebudu tak zle. Myslim ze hlavne mieridla kritizovali. Samozrejme,bavime sa o Norincach pre Nemecky trh.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa Rasto »

No neviem ci ma Norinco zvlast linku pe USA a vyspelejsie krajiny EU a zvlast pre zvysok sveta.
Skor moze byt triedenie kusov pri QC, ale i to pochybujem.
Clovek kupujuci Norinco musi byt typ cloveka, co sa neboji zbran kompletne rozobrat, smirglovat, rezat, tuningovat :-)
Alebo nenarocny strelec.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Strojar, jeden puskar v Ba ju ma v komisii za tusim 280e. Vyzerala dost solidne, Hogue grip. Vravel ze na strelnici s nou robil zazraky. Ak chces kontakt posli PM.
inspiring_hawking

Príspevok od používateľa inspiring_hawking »

Takze bol som tam a nemal Norinco NP-34 ale NP-22 teda klon SS P226, no nevadi aj tak ju zoberiem. Velmi dobry stav, spust velmi dobra, podla jeho slov presna, v cene iba jeden zasobnik - cena 250 €. V stredu ju kupim, nakupim nejake patrony, pojdem na strelnicu a spravim porovnanie s originalom SIG SAUER P226. Narobim aj kopu detailnych fotiek nech uz nie su ziadne dohady, porovnam a potom vytvorim samostatnu temu pre tuto zbran. Dufam, ze budem spokojny.

OT: nevie niekto co stoja original zasobniky na P226?
Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

som rad ze sa tato tema rozrastla a je tu viac informaci dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Norinco"