Tracker 627

enzox
občasný prispievateľ
Príspevky: 95
Registered for: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa enzox »

Pri tej dvojke fotke som trocha v náklone do strany, kvôli selfie, preto to tak vyzerá. Ak stojím vystretý, tak tá pažba je tesne pri tele.
Forest_er
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 1 year 8 months

Príspevok od používateľa Forest_er »

Ahojte, už pár mesiacov sa obzerám po Tauruse 627 .357 4" hlaveň s kompenzátorom ale nikde ho doposiaľ nemali skladom. Vie mi niekto poradiť kde ho kúpim prípadne objednám? Ďakujem
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

ak sa nemylim, dovozca pre Taurus na SVK by malo byt ibo.sk tak skus ich kontaktovat
Forest_er
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 1 year 8 months

Príspevok od používateľa Forest_er »

V IBE ho nemajú od februára a ani nevedia kedy bude dostupný.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2024
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Preco ta zaujima kompenzator? 357 mag bude cez tie porty robit zaujimave efekty, nehovoriac o cisteni.
Forest_er
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 1 year 8 months

Príspevok od používateľa Forest_er »

Kvôli spätnému rázu. Strieľal som z tohto typu s kompenzátorom a bolo cítiť odozvu, neviem aké to bude bez.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3683
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

pri strelbe je vzdyt citit "odozvu" - ak tym myslis spatny raz. Bez kompenzatora bude trochu vacsi. Ak si zaciatocnik, zacni s trochu mensimi razami. Ak nie si, tak by ti spatny raz .357 nemal prekazat, ak nevies co ocakavat, tak to proste chod vyskusat na strelnicu.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5135
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Na začiatok tam môže naládovať 38 Special a keď si zvykne, tak prejde na 357 Mag. Portovaný revolver by som si osobne nekupoval.
Forest_er
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 1 year 8 months

Príspevok od používateľa Forest_er »

S kratkymi zbranami nemam skoro ziadne skusenosti. Revolver chcem do lesa na denne nosenie v strmych terenoch preto uvazujem nad tymto modelom kvoli gramazi (a samozrejme sa mi aj paci) a myslel som si ze lahsi revolver vykompenzujem kompenzatorom aby som v pripade potreby vedel rychlo opakovane zamierit. Ako vravim nemam skusenost s tymto typom zbrani ale nejak mi sedliacky rozum hovori ze takto by to bolo lepsie. Kedze nepredpokladam ze budem chodit casto na strelnicu tak ani ten aim nebude ako u profesionala... O pistol nemam zaujem.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5135
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Revolver so 4" laufom zase nie je nejaký ultralight. Práve kvôli zamýšľanému účelu (nosenie v lese, teoretický predpoklad streľby bez ochrany sluchu...) by som to nebral s portmi.
Forest_er
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 1 year 8 months

Príspevok od používateľa Forest_er »

Ok necham si poradit. Vdaka
franta
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Registered for: 1 year 8 months

Príspevok od používateľa franta »

Ahojte, trosku mimo temy, ako je to s pouzivanim .38 v .357 revolvery? Zapisu to do karty zbrane (napr pri tomto tauruse) alebo mate druhu zbran na .38 spec?

Dakujem
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Mam Taurus 692 multikaliber. Ked som poziadal o zapis vsetkych troch kalibrov do PZ, pretoze vyrobca to tak uvadza, odpoved bola, ze ak to maju tak v systeme uvedene, tak to zapise. Nastastie v systeme to bolo, takze no problem. Chod sa vopred poinformovat na OR PZ, ci pri Tauruse 627 maju zapisane obe kalibre v systeme.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2024
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Pre dospeleho muza je 357 mag v pohode zvladnutelny. Ak budes mat 4 palec, tak budes OK, iba si nekup nejaky odlahceny model.
Napísať odpoveď

Návrat na "Taurus"