Taurus PT 24/7

Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

ja uz taurus mam, preto sa pytam co ti na nom vadilo lebo ja som s nim zatial ziadny problem nemal..
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Nie je to zbrani - čítaj čo píšem. Strieľal som PT92, 908(909) 9mm lUger a 1911 v 45 ACP a zopár revolverov. Akurát 1911 akotak, ale bola zánovná. Lenže bolo z nej vystrelené len mnou 200 ks. Potom som si kúpil radšej Norico :!: Koľko máš vystrelené z Tvojej? a typ pištole? Ja strieľam všetko, okrem mokrej hliny. Tento rok cca 8000ks / 45ACP max 500/ Porovnávam svoje dve deviny a Norinco 45ku. Od kamošov som počas celého roka držal veľa / 10-13/ značiek a modelov. Vždy som sa nechal poučiť a poradiť si. Zatiaľ posledná je CZ SP01 a pod stromček by som rád SW M&P. NIE JE TO O TVOJEJ ZBRANI, ALE O ZNAČKE AKO TAKEJ.
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

Igoca, citam co pises. Napisal si "Taurus PT 24/7 nic moc." Ja mam prave 24/7, konkretne millenium pro. Nemam z nej nastrielane extra vela, cca. 2000 ale zatial sa nevyskytol ziadny problem. Porovnavat nemozem s tolkymi ako Ty, len s Glockom a CZ ale z nich mi vysla subjektivne najlepsie. Z M&P som nestrielal, len ju obchytal ale do ruky mi nesadla.
Používateľov profilový obrázok
Tigrík
prispievateľ
Príspevky: 126
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Tigrík »

Používateľov profilový obrázok
Tigrík
prispievateľ
Príspevky: 126
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Tigrík »

friendly_jones

Príspevok od používateľa friendly_jones »

Tigrík, čawes. Ja mám pt 24/7 asi 6 rokov a napráskal som z nej asi 20.000 a bez jediného problému. mám doma kopec zbraní, ale na nosenie iba taurus. Sadol mi do ruky ako riť na šerbel a je to kvalitná zbraň. Ak niekto napíše že je to shit, tak si o tom strelcovi myslím svoje...mám doma aj CZ sp 01 shadow, Sig P 226 x-five-master shop, SW 629 44.magnum a každá z nich je špecifická a na niečo iné, ale pokial chceš zbraň na nosenie a aobranu, tak vrelo odporúčam Taurus 24/7, inak mimochodom to bola zbran roku 2007 v USA :D
Používateľov profilový obrázok
Hindenburg III
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa Hindenburg III »

Po vyše šesť a pol roku od posledného príspevku, spätné hodnotenie zbrane, aj keď nie zo špecializovaného odborného portálu.
https://veda-a-technika.eurozpravy.cz/t ... y-strelcu/
Taurus PT24/7
V roce 2004 přišla brazilská zbrojovka Taurus se zbrusu novou zbraní. Taurus PT24/7 měla být velmi bezpečná. Měla zámek spouště, pojistku úderníku, pojistku proti samovolnému výstřelu a pojistku proti výstřelu při pádu. Taurus počítal, že to bude trhák v jeho nabídce a zákazníci se jen pohrnou. Zbraň si okamžitě objednal velmi prestižní zákazník – brazilská policie. A to plných 98 000 kusů. Brzy se však ukázalo, že i přes všechny bezpečnostní prvky při pádu pistole vystřelí. Samovolně ale střílela bez stlačení spouště, i když byl jen v hlavni náboj. Policie všechny pistole z výzbroje stáhla a Taurus musel zákazníkům vyplatit 39 milionů dolarů a upravit konstrukci své „pýchy“. Od roku 2017 není zbraň v nabídce firmy.
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Napísať odpoveď

Návrat na "Taurus"