Nákup novej sa.vz.58

Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...kedy sa Nitra presťahovala na východ? :shock:
Nebiros, bol si pozrieť napríklad v Black Markete alebo v GDU :?:
Nebiros
prispievateľ
Príspevky: 140
Registered for: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa Nebiros »

Asi si to nechám poslať z Amunexu. Len by ma ešte zaujímalo, dovezú viac zbraní z ktorých sa dá vybrať, alebo len jednu systémom "ber a nevymýšľaj?

to Igrlik:
Do GDU, BM to mám dosť ďaleko a "iba pozerať" sa mi neoplatí, preto som chcel tipy kde môžem prísť rovno s nákupkom a kupovať.
(GDU ma na stránke len cz858, a BM nič)

Všetkým ďakujem za rady
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...každý z nich má určite na predajni pár kusov - netreba iba pozerať webstránku, ale aj zdvihnúť telefón a zavolať, situácia sa mení dynamicky ako na vojne - každým okamihom... a ak sa Ti nebudú páčiť, určite sa vždy dá dohodnúť na novej objednávke. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

neviem čo riešiš. Už to tu napísalo viac ľudí. Sadni do auta (ak nemaš daj kamaratovi 20 eur a odvezie ťa), prídeš do Kolárova, chalani otvoria tú špajzu naľavo a ty si vyberieš konkrétny kus. Hodíš do auta ešte bedničku nábojov a ideš domov s dobrým pocitom
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

pane profesore !!
Ale vzdyt to je az u Pelhrimova , a ta draha taky neni zadarmo !!
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Takto nebude 58-ma nikdy. :)
Ja som bol tiež v Kolarmse a presne ako píšu všetci ostatní.
inspiring_cohen

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

Neviete o nejakej predajni okolo MT alebo celom ZA kraji kde by som zohnal 58 ? Najlepšie s nejakými dobrými referenciami kde sa môžem spoľahnúť na predajcov ?
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa thrash »

Ako je to s vz 58 ? Je mozno ho vlastnit na E alebo je nan traba nejaku speci vynimku-nakolko viem ze bol presunity do kategorie zbarni A ?
Vdaka
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pokial nedoslo k zmenam, tak na E - sportove ucely.
inspiring_cohen

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

ak ma automatický režim tak je to zbraň kategórie A. Ak je semi tak je to kategória B. Ach ved to nájdeš v zákone.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

V automatickom režime pracuje každá 58, dokonca aj každý glock, cz-ta a podobne. Ide o to či pracuje aj v režime SAMOCINNOM = na jedno stlacenie spuste vystrelí viackrát = kategória A = zakázaná zbraň len na vyninku MV SR, alebo funguje len v režime SAMONABIJACOM = pre každý výstrel treba znova stlačiť spúšť = zbraň kategórie B na skupinu E zbrojaku, podlieha povolovaciemu konaniu = treba ísť po nákupné povolenie na miestne príslušné oddelenie evidencie zbrani a streliva PZ kde si registrovaný.
inspiring_cohen

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

no myslel som to dobre napísal na .... tak tak :roll:
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa thrash »

OK vdaka, pytal som sa preto ze po tom incidente v DNV mal byt presunuty do kat. A aj vo verzii SEMI.
No super idem robit zbrojak :)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Mas velmi neaktualne info.
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa thrash »

To priznavam.. po tom ako bol icident v DNV (zhodou okolnosti som mal v plane spravit E koli vz 58 ) som to prestal sledovat, lebo ty volove vo vlade presunuli 58 do A kat. No tak som sa nato vykaslal a teraz som len tak nahodou zabrdol a ostal prekvapeny.. takze idem do toho, konecne si splnim sen :)

Inak nevie niekto kde sa predava vz58 uz modifikovana na nieco s modermim lookom? Pripadne kde to robi nejaka firma a pod? Nepaci sa mi ta sivo cierna farba kovu a ostatne doplnky chcem plast-to by som si spravil sam kamen urazu je ta farba zbrane chcem ciernu.. idealne by bolo kupit modifikovanu na modernu verziu
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "