Fotky Sa vz. 58 a jej tuning

inspiring_tesla

Príspevok od používateľa inspiring_tesla »

.
Naposledy upravil/-a inspiring_tesla v 13 Apr 2015, 10:07, upravené celkom 1 krát.
IN_dust_TRIAL
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 9 years 5 months

Príspevok od používateľa IN_dust_TRIAL »

Ďakujem, jak sa podarí niečo podobné si chcem skúsiť vyrobiť aj ja.
Používateľov profilový obrázok
Johnny
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Johnny »

Decentny upgrade mojej CZ 858
Zasobnik a mieridla vlastnej vyroby.
Prílohy
080420151993.jpg
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Par uprav CZ 858. :)
Uvidime na strelnici.
Prílohy
Sa58_1.jpg
Sa58_3.jpg
Sa58_5.jpg
Sa58_6.jpg
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Adrian: dúfam, že bude dobre slúžiť :)
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

zdar kolegovci.
Po rokoch bez zmeny som si povedal, ze je čas začať s menšími vylepšeniami VZ58. Chcel som zachovať aspon z časti povodné línie, tak som vymenil len podpažbie za dural, pádlo nahradila sklopka Galil, nadpažbie a pažbička je streknutá na čierno (KRYLONom).
Časom pribudne optika (leupold prismatic) - ale to musim počkať kym sa mi kamarat vrati z USA, tam su ceny podstatne nižšie. Len tie ceny krmiva ....
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ako sa ti drzi to podpazbie ? mne osobne su tieto vynalezy strasne velke do ruky, mal som plastove FAB a dal som to prec
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

byva to strasne hrube i pre stredne velke ruky.
Najlepsia je klasika, alebo daco s odnimatelnymi railmi, kde si das thumbrest a to je tak asi vsetko ;-)
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

roman: je to asi pocitova zaležitosť. Bol som s nim aj na strelnici, zatial len raz, ale vobec mi to neprišlo, skor sa mi zdalo že zbran držim pevnejšie. Thumbrest davat nejdem, som skor minimalista, nepacia sa mi ovešane zbrane. Na to moje "domácí žvýkání" tak akurát :)
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

to Snoopee: Pekna praca. Da sa obtiahnut pri sklopenej pazbe?
Tiez planujem zmenit drevotrieskove casti, ale len ich zdrsnit a strieknut ciernou, lebo ich terajsie rozmery mi uplne vyhovuju. Mate nejake napady ako? Videl som nalepeny smirgel papier na predpazbie, ale ja by som radsej nieco menej definitivne a hlavne smirgel sa tazko tvaruje na pazbicku.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Velmi pekne... Paci sa mi, ze to stale vyzera normalne, nie je to ani ten old school vzhlad s drevom a ani nejako super tacti cool :) Kolko tak cca stala takato prerabka?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Hektor napísal: .. len ich zdrsnit a strieknut ciernou, lebo ich terajsie rozmery mi uplne vyhovuju. Mate nejake napady ako?
aj si si odpovedal, osmirglovat 120kou , potom 200kou smirglom, nastriekat ciernym autoemailom a mas hotovo
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

romana by som doplnil, že treba ešte odmastniť, najlepšie Jarou na riad.

Hektor: ak chceš, ošmirgluj si tie drevotrieskove časti, priprav ich na nastrek a možem ti ich ja doma streknúť na čierno. Kupoval som na to špecialny spray KRYLON, vyzera to fantasticky. Zostala mi cela plechovka :D

Hektor: obtiahniť pri sklopke sa dá bez problemov

Mrzo: presne toto som chcel, keď niekedy vidim tie tacticool vz58, je mi z toho nevolno, ale proti gustu 8)
Začal som s tým pred 2 mesiacmi. Všetko som kúpil cez inzeráty na tomto webe, podpažbie €50, sklopka €100+200 nábojov, sprej KRYLON z tuningzbrani.sk za €15. Najväčší problém bol s rozmontovaním nadpažbia, tie krídelká sa nedali ohnúť, skoro som ich ulomil. Inak tá pažba je paráda, sedí mi lepšie ako pôvodné pádlo. Časom tam dám ešte nejakú nízku bočnú montáž a bude definitívne dokončená.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Snoopee napísal:roman: je to asi pocitova zaležitosť. Bol som s nim aj na strelnici, zatial len raz, ale vobec mi to neprišlo, skor sa mi zdalo že zbran držim pevnejšie. Thumbrest davat nejdem, som skor minimalista, nepacia sa mi ovešane zbrane. Na to moje "domácí žvýkání" tak akurát :)
ked tam nechces vlastne nic vesat, naco tolko RIS list?

Ja mam tiaz radsej jednoduchost, a aj drevo ako material. Mal som doteraz asi 5 kusov 58ciek, vrazil som do ich prerabok radovo tisice eur a jedneho dna som si pvedal dost, spravim si po tych skusenostiah jednu taku ako najlepsie sadne a bude funcnostou TOP. Predal som vsetky kratke verzie, duralove predpazia, nadpazbia, kompenzatory, montaze bocne, zadne, pazbicky... a nechal to takto. A presne takto mi to vyhovuje z tych vsakovakych upgradov najlepsie.
Obrázok
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Ja som tiez presiel niecim podobnym, nakoniec mi ostalo povodne pazbenie, akurat som si dal inu pazbu aj to len koli tomu, ze som potreboval licnicu koli POSP. Inac by som ostal pri povodnom prevedeni.
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "