Nákup novej sa.vz.58

Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

Ďuri keď tam budeš volať zisti či/po čom maju naboje 7,62x39
duri1
občasný prispievateľ
Príspevky: 31
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa duri1 »

Snoopee napísal:Ďuri keď tam budeš volať zisti či/po čom maju naboje 7,62x39
0,18 EUR / ks a min. odber je 1 bednicka (30 kg) 1400 ks
Používateľov profilový obrázok
magi3
občasný prispievateľ
Príspevky: 18
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa magi3 »

Ahojte chalani,

chcel by som poprosit o radu...
idem si kupit 58- micku a rozhodujem sa ze kde, pozeral som bud kolarms.sk alebo meget.sk kde ju maju za prijemnu cenu uz aj hned s fab doplnkami. mate niekto s tou predajnou skusenost???
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Snáď všetky 58čky na trhu pochádzajú z Kolarmsu. Skúseností s ními je hodne tu na fóre, stačí použiť hľadanie. V skratke vedia spraviť cenu, ale ťažko sa s nimi jedná, zabúdajú, nechápu, nevysvetlíš im...
Používateľov profilový obrázok
tomy45
prispievateľ
Príspevky: 110
Registered for: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa tomy45 »

@Zoidberg37 - to si krasne vystihol, tie posledne 4 slovesa by mali pouzit ako svoj slogan... :twisted:

Ja som vyuzil radsej sluzby niekoho kto to od nich zobral, mozno dal 20e navyse, bez cesty na koniec sveta a pocitom, ze si ma niekto ako zakaznika vazi aj ked som len "obycajny" clovek.
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

suhlas so Zoidom. Stačili mi s nimi dva telefonáty (na mail nereagovali vôbec) a pochopil som, že chalani sa síce do zbraní vyznajú, ale čo sa týka "customer care" to je absolutne amatérska organizácia. Neostávalo nič iné iba sadnúť do auta a dúfať že do Kolárova necestujem nadarmo. Mal som šťastie, boli práve dobre zásobení a dalo sa vybrať.
Aj tak som mal pocit že ich otravujem a môj nákup (1xVZ58 + dve bedne streliva) je ako keď si v Tesco kupujem jeden rožok. "Tu máš pušku, vonku sú bedne, rýchlo to spíšeme ... čo chceš ? Vybrať ? No poď rýchlo lebo ja musím lakovať henten kanón"
Napriek všetkému na SVK nemajú konkurenciu, odporúčam.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

snupy presne ako si to napisal to i je.
Aj keby si bral 100 bedni si hlboko pod mnozstvami co sa tocia pri obchodovani s vojenskym materialom :-)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Chodte do kamenolomu, poziadajte vsetkych aby vypli bagre, odlozili dynamit a vytiahnite kybel , ze chcete 10kilo strku, ale musia to byt vsetko pekne okruhle kamienky velkosti 17milimetrov a budete si ich rucne pol dna vyberat.

Asi tak na vas budu pozerat.

Ja som nikdy v Kolarmse nemal problem vybrat si co chcem, do telefonu som sa vzdy dopredu dozvedel ci maju na sklade to co si chcem vybrat a to som tam pre seba a svojich známych vyberal kopu zbrani a dielov.
Len je treba vediet komunikovat a spravne sa pytat.
Používateľov profilový obrázok
magi3
občasný prispievateľ
Príspevky: 18
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa magi3 »

Čaute,
No uz je novy kamarat doma, bol som nakoniec v zarnovici lebo v kolarmse mi povedali ze najskor budu mat az za cca 2 mesiace...
Používateľov profilový obrázok
magi3
občasný prispievateľ
Príspevky: 18
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa magi3 »

Toto som vybral...
Prílohy
Nakoniec som sa rozhodol pre tento
Nakoniec som sa rozhodol pre tento
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

fešanda. Tak nech slúži :twisted:
Aky to je ročník ?
Používateľov profilový obrázok
magi3
občasný prispievateľ
Príspevky: 18
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa magi3 »

Rv 1961 :D dneska som bol skusat 300 ks bielorusov, presnosť vynikajúca ani jeden zadrhel takze spokojnosť
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

v pondelok sa chystam pre NP. a do kolarova pre 58.. som zvedavi ako to pojde.,, inak cena vz58 zo sklopkou 220€
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

uz som kupil. cista parada. bol som v tej ich dielni co oni nazyvaju predajna. so sklopkou tam bol jeden kus cize som si nenavyberal. rocnik 77. hned som kupil aj doplnky, ako rukovet, nadpazbie podbazbie a kompenzator, a a a puzdro, z roku 85. kosa teraz vyzera nadherne, uz ju ist iba zaregistrovat.
Prílohy
12030649_10205098515124907_1500610311_n.jpg
glocker
občasný prispievateľ
Príspevky: 71
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa glocker »

Ciernena ťa vyšla 220€ Koľko ťa vyšli doplnky? Teda vidím tam nejaký kompík, a fab defense. Dík
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "