Fab Defense pažba

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Idu cez to dobre citat pevne mieridla? Netreba velmi licnu kost tlacit na pazbu?
inspiring_tesla

Príspevok od používateľa inspiring_tesla »

vobec nemusis nic nikam tlacit... fakt sa to super nahadzuje ... mas zamierene aj bez mierenia ... :)
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Chalani, existuje nejaka redukcia na vyrovnanie Fab pazby do osi s hlavnou?
duri1
občasný prispievateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa duri1 »

RASTO33 napísal:adapter od CSA... je tam mierny sklon a adapter posunie tubus o nieco nizsie nez je originalna pazba cize som to nemusel nijako upravovať a da sa tym pekne mierit pevnymi...
RASTO33, chcem sa spytat, ci na tych fotkach, ktore si sem dal je konkretne tento adapter http://www.zbrane-mellivora.cz/index.ph ... dapter-651 a kde si zohnal ten AR15 tubus? Tiez mam Magpul CTR pazbu a momentalne riesim rovnaku dilemu aku tu riesite vy... Nechcem ani uplne suosu pazbu s osou hlavne, ani moc vyosenu ako to FAB Defense. To, co si sem zavesil je taky zlaty stred aj na kolimator, aj na mechanicke mieridla. Dakujem za odpoved.
friendly_ritchie

Príspevok od používateľa friendly_ritchie »

Zdravim. Chcel by som sa Vás opýtať či máte niekto skúsenosť s pažbou UAS-VZP. Oplatí sa to kúpiť alebo radšej doložiť a kúpiť tú s kovovým klbom ? Rozmýšlam nad jej kúpou na ak by som mal kupovať dvakrát kôli tomu, že sa to rozfláka tak to si radšej poškám a kúpim UAS-VZ s kovovým kĺbom. Chcem to nahodiť na 58-čku s kolimátorom. Som tu nový tak budem vďačný za každú radu.

Majte sa ako chcete :-)
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

mam ju a aj par ludi okolo mna a v pohode a aj po par padoch bez poskodenia...ta kovova verzia je uz zbytocne draha, skoda penazi
friendly_ritchie

Príspevok od používateľa friendly_ritchie »

Triarius napísal:mam ju a aj par ludi okolo mna a v pohode a aj po par padoch bez poskodenia...ta kovova verzia je uz zbytocne draha, skoda penazi
A máš to v nahodené v rovine s hlavňou ?


edit electron: za sebou iduce prispevky necituj
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

nie, mam to v uhle ako klasicku pazbu...osobne sa mi s tym striela dobre, vyhovuje mi to, takze nemam dovod to davat do roviny...
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Mal som sklopku s umelym klbom od Fabu, a casom to chytilo vole na tom klbe, ale nebola to uas ale M4 styl.

Mal som nizky kolim typu docter a aj tak som zmenil sklon pazby tak aby bola blizsie k osi hlavne, u vyssich kolimov to bude nutnost, ak chces riadne prilicit.

Ak netrvas na sklopke tak zober pevnu bez absorberov.
friendly_ritchie

Príspevok od používateľa friendly_ritchie »

Nemusí to byť silou-mocou sklopka len by som chcel niečo s nastaviteľnou lícnicou a tak aby sa s tým dobre mierilo. Tá sklopka s nastaviteľnou lícnicou mi prišla ako najlepšia voľba. Plánujem tam dať kolim Aimpoint Micro H-2.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Chcel by som vymenit original sklopku za:

Nieco pohodlnejsie
Zbran zostava s pevnymi mieridlami, takze uhol pazby ma byt sikmy.
Idealne sklopka
Bez "buffer tube", nepotrebujem odpruzenie.
Cena ~120e

napr Pažba sklopná FAB Vz.58 UAS-VZP mi pride rovna, ako sa to riesi, potrebujem uplne iny model, alebo vsetci davate medzikusy?
Nieco na styl Pažba sklopná FAB Vz.58 UAS-VZP by som rad.
Používateľov profilový obrázok
tata7474
prispievateľ
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 7 years

Príspevok od používateľa tata7474 »

UAS-VZP ti dosada na zosikmenu plochu, ergo nie je v rovine s hlavnou a telom ... ľaľa
58ovesany2.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "