Púzdro - obal na samopal vz.58

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nah , jeden sportovec druhy hudobnik :D
Používateľov profilový obrázok
LtTT
prispievateľ
Príspevky: 241
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa LtTT »

- v prvom rade sa vykasli na rozne ponozkove navleky, ci balenie do celty teda pokial s tym nechces behat po vychode ukrajiny :roll:
- co sa tyka tasiek a ten Tvoj ucel asi neni nad cim moc spekulovat. Preslo mi ich rukami dost, ako uz pisal Rasto pri lacnejsich pocitaj, ze ako prve sa Ti utrhne zips. Mne sa osvedcil Maxpedition len cenovo vychadza 3x viac ako tie na ktore tu boli linky a to uz si v cenovej hladine slusneho kufra. Pri taske pre dve zbrane sa mi stalo aj napriek kvalitnej prepazke, ze jedna zbran pretlacila ryhy do drevennej pazby na druhej zbrani. Pokial nezvolis tasku s vyzdobou z vonkajsej strany a la molle alebo tic-tac puzdra na zasobniky tak vacsinu zvedavych susedov v pohode odbijes s tym, ze tam mas udice 8)
- pokial si chces ovesat 58ku aj nejakou optikou ci kolimatorom zvazuj skor kufor. Nemusi si to byt zrovna Pelican ale aj tak bude spolahlivejsi na prenos zbrane. Niektore kupis za porovnatelnu cenu ako tasku.


Ked som este v minulosti dost cestoval vlakom tak som pouzival nylonovy návlek na puzdro na husle ;) Sklopka tam vosla uplne v pohode a nijak to nevzbudzovalo zbytocnu pozornost napr. policajtov kratiacich si sluzbu prechadzkami po vlaku.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

..v com je 3€ ponozkovy navlek pre prepravu jednehu kusu 58micky z domu do auta a z auta do domu zle riesenie?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

No ked mas z baraku do auta 3m a nebyvas v bytovke tak nic.
Ale ked mas svoju flinticku rad a chces ju i ochranit pri preprave tak by som zainvestoval.
sojer78
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Registered for: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa sojer78 »

Hektor. tiež používam pozdro od rollup-u alebo ako to ty vopas, stativu :) so sklopkou úplne v pohode s pevnou pazbou nemám vyskúšané ale miesta je tam dost ☺️
Jozef8605
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Jozef8605 »

Ja som si kupil toto z Decatlonu za cca 20€. Je trošku väčšie ale maju tam aj menšie len boli vtedy v BB vypredane tak som si kúpil toto.
Prílohy
2017-09-01 07.57.48.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "