Kompenzátor WAR - čistenie

Wolverine
občasný prispievateľ
Príspevky: 51
Registered for: 8 years 1 month

Kompenzátor WAR - čistenie

Príspevok od používateľa Wolverine »

zdravim vas priatelia...mam taku otazku,ci robim spravne...po kazdej strelbe kosou s kompikom od War-u nastriekam olejom,je to jedno aka znacka a co...ide mi o to,ze na ten komp nedam dopustit,je fakt aspon pre mna a moje ruky dobra vec...ked uz dojde k cisteniu,ja rozoberam kompik,odsrobujem imbus dva sroby a este to tam nad*bem oleja...mal som totiz obavy,ci zas nebude treba nejak nastrelovat...na moje pocudovanie,stale rovnako presne striela ako keby tam akoze neexistoval...asi to ma vplyv,ze je tam zavit,ktory sadne presne na posledny zavit ku koliku...a nemusim mat obavy po case s nepresnostou strelby...takto som to robil uz asi 9-11 krat...pytam sa z toho dovodu,ako som cital clanky fora,o upravach a skracovani hlavni atd...ale,bol som upozorneni pri kupe WAR-u ze zvykne praskat,kvoli teplote na hlavni a materialu WARu...tot neriesime...robim spravne ze rozoberam kompik???alebo by sa mal rozoberat po povedzme 5tich strelbach???
tot vsjo,pekne dni zelam,Palo
Používateľov profilový obrázok
Ferri719
prispievateľ
Príspevky: 385
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa Ferri719 »

Detto, po kazdej strelbe davam warcomp dole a nema problema... o tom praskani som nepocul. Mozno sa Ti k tomu najlepsie vyjadri Zoidberg37.
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "