Zadná montáž WAR

Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Zadná montáž WAR

Príspevok od používateľa Kyblik »

Má niekto prosím skúsenosti so zadnou montážou WAR na vz 58? http://war-ballistics.com/sk/produkty/s ... dnimatelna
Akurát som zistil, že kryt pružín Kinggun mi po roku vypovedal. Predné drážky dole sú úplne preč a už viem prečo mi naposledy tak rozhádzalo sústrel. Chcel by som to nahradiť tou zadnou montážou WAR. A hlavne to potrebujem riešiť rýchlo keďže v nedeľu idem na súťaž.
Ďakujem za informácie.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

WARkova montaz nesluzi ako nahrada krytu pruzin, montuje sa nad povodny kryt. Uchytava sa srobom na miesto pazby ako medzikus medzi pazbou a telom zbrane.

Ak chces nahradny kryt pruzin s railom, mas na vyber Gunexpert alebo Kingfun

http://www.kinggun.cz/modernizace-sa-vz-58
http://Www.gunexpert.cz
ro.man
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa ro.man »

Alebo: http://www.gundocthor.cz/kategorie-prod ... yt-zaveru/ ...... Mám ho druhý rok, perfektná práca, žiadny odliatok, je to komplet frézované z bloku kvalitného matroša.. A hlavne za "facana"! :wink:
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

ja tu montaz mam a som spokojny...mne osobne tento system uchytenia vyhovuje najviac a nastrel mi to drzi, teda ja som aspon nepostrehol odchylku...nie som ale narocny pretekarsky strelec...niektori predajcovia ma odhovarali, ze to nebude dobre pasovat a sedie a samozrejme mi ponukali ich produkt, mne to ale sadlo v pohode a bez uprav
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Machead, šak čítaj s porozumením! Kýblik chce názor na INÚ montáž ako kryt pružín, lebo jednu takú kinggunácku práve odje*al :evil:
(a pôvodný kryt pružín mu leží na dne šuplíka zrejme...)
Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kyblik »

Ďakujem za odpovede.
Kinggun už nechcem ani vidieť. Nevydržalo to ani 3000 výstrelov. Asi pôjdem to toho WAR-u, lebo ma tlačí čas a dnes to potrebujem doriešiť a Gunexpert mi nepríde do zajtra, lebo nikde nie je skladom a keď ma sklame aj ten od WAR, tak už zostáva jedine Gunexpert (Zendl).
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

Igrlik: bol som uz ospaly tak mi to asi zle spracovalo :)

Kyblik, pri tej WARkovej montazi bacha - optiku je nutne montovat uplne dozadu. Kedze vpredu nie je nijak uchytena, ma tendenciu dvihat nastrel. Ked som prvykrat nastreloval kolim som toto nevedel a drbkal som sa s tym hodinu preco nemozem nastrelit kolimator, az mi bolo povedane aby som dal optiku dozadu.

Nastrel to potom uz ale drzi, aj po zhodeni/nahodeni montaze kvoli cisteniu. Teda aspon pre moje potreby nesutaznej strelby to lieta v ramci mojich oci tam kam ma.
Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kyblik »

Machead ja mám kolim úplne vzadu a takto by to malo byť podľa mňa v poriadku. Čo myslíš?
Viď obrázok:
Prílohy
16299210_1634183473263442_1706393435555184167_n.gif
cretino
občasný prispievateľ
Príspevky: 77
Registered for: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa cretino »

ta montaz je super, aimpoint micro to drzi fajn aj v prednej casti, neboli s tym problemy.
Prílohy
PicsArt_02-23-10.53.42.jpg
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

cretino: neviem, ja som mal problem to tak nastrelit.

Kyblik: ano, takto vzadu to mam, tiez Holosun 515c
Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kyblik »

Kašlem na to. Nikde som ju nezohnal na moju Fab Defense pažbu. Tak teraz na súťaži nejak pretrpím aj s otvorenými mieridlami a objednal som rovno Zendl - Gunexpert. Hádam budem mať už potom kľud.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Kyblik napísal: Akurát som zistil, že kryt pružín Kinggun mi po roku vypovedal. Predné drážky dole sú úplne preč a už viem prečo mi naposledy tak rozhádzalo sústrel.
Skus niekedy hodit fotky toho KingGun krytu, nech vieme na co sa mozme pripravit. Kolko ran mal za sebou?
Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kyblik »

Určite dám fotky keď ho dám dole. Tie spodné drážky vpredu sú úplne odlomené. Má za sebou okolo 2700 nábojov v priebehu posledného roka a aj celkovo, keďže som ho kúpil presne vo februári minulého roku.
Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kyblik »

Pridávam fotky. Lepšie sa mi bohužiaľ nepodarilo a ešte aj pridať cez mobil.
Prílohy
_20170305_181949.JPG
_20170305_182009.JPG
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

ro.man napísal:Alebo: http://www.gundocthor.cz/kategorie-prod ... yt-zaveru/ ...... Mám ho druhý rok, perfektná práca, žiadny odliatok, je to komplet frézované z bloku kvalitného matroša.. A hlavne za "facana"! :wink:
Ten railovany kryt zaveru drzi nastrel v pohode aj ked sa dava opakovane dole kvoli cisteniu? Pruziny predpokladam idu prehodit z povodneho krytu, ale asi to nebude ziadna zabavka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "