Nákup novej sa.vz.58

ro.man
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa ro.man »

O uloženke v Kolarmse už ani nesnívaj, kamarát tam kúpil 2 týždne dozadu "špeciálnu" uloženku, že vraj bola bez čísla,tak ho narazili v Kolarmse... Brutál repas, kde bol rám vybúchaný od záveru, tak to bolo vyvarené, brutálne na hrubo zvrchu obrúsené, "črevá" síce nové ale napr. záver sa dal pri rozborke "vylúpnuť" až so skrutkovačom... Takže bacha, keď sa bude dať ešte z čoho vybrať, tak poriadne pozri a ber najmenšie zlo...
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Neuveriteľné, mne sa aj 390,- za vz.58 čo som našieľ najlacnejšie zdá veľa...keď si predstavím ako sa pred pár rokmi predávali takmer za cenu železného šrotu :roll:

Známeho známy mi pred chvíľou ponúkol 12ročnú CZ 858 tactical za 270,- s dvomi zásobníkmi, oplatí sa? Vraj okolo 3000ks vystrieľané..
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Moc toho uz neostava, aspon nie v prijatelnej kvalite. Uz len jedine tie akoze nove 858 ktore skladali z povodnych dielov, ale tam je otazna kvalita materialu.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Na ceny čo "kedysi" boli zabudnite. Tiež si pamätám mlieko za 2 koruny a to bolo tuším už drahé.

Vtipné mi ale príde že pred troma rokmi som počúval že 58 za 180? To im musí šibať. ;)

Som zvedavý že čo budem počúvať o tri roky :)
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Netreba zabudnúť ako ten :evil: z kauflandu ,,transparentne´´ predal 58čky po 11,- bohvie do ktorej zaostalej (__!__)

Späť k téme, oplatí sa vziať tú 858 tactical za 270,- alebo radšej nejakú 58čku príp. AK47? Ceny by teoreticky ešte mohli ísť dole keď bude ,horieť´ termín a bude treba sa ich zbaviť...ale to je len moja teória.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Prax bude presne opacna ceny pojdu hore ;)
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Samozrejme, ceny už stúpajú poslednú dobu stále, chodia mi úplne bez hanby ponuky za použité 58 z druhej ruky za 500 - 600,-e :shock:

Myslel som skôr týždeň až dva pred ,,termínom´´ kedy už bude treba zbaviť sa skladových zásob...
Ja viem možno je to blbosť, ale optimizmus nestrácam :)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Zabudni na "vypredaje" , na semiauto sa prerobi a skusobnou prejde tak akurat a to co ostane ako fullauto na sklade sa preda na blizky vychod.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Co sa tyka pohybu cien zlych zbrani, napisem to sem, aj ked je to vlakno o Sa vz.58. Na Slovensko ma v najblizsom case dorazit cca 600 ks original ruskych AK 47. Vraj ulozenky z 1989, nikdy nestrielane. Cena vsak ma byt 700 eur :roll: . Ak chce niekto lacnejsiu "kosu", sledujte inzeraty, majitelia duchom slabi s bliziacim sa datumom platnosti smernice hadam pojdu s cenou dole, aby sa jej zbavili.
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Videl som foto tie AKčka zatiaľ na fotke, vraj cccp nikdy nestrieľané, frézovaný rám...len tá cena :roll: ja som počul o cene 750,-

Tú 858 preventívne asi vezmem, 270,- asi nie je najhoršia cena. Nejaké rady na čo sa zamerať pri obhliadke, prípadne rozdiely oproti 58?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Rady v tomto vlakne zazneli uz asi 5x, tak len v skratke :
pozri ci nie je hrdzava hlaven, ci nie je vyduta, omlatene ustie od cistenia ocelovym vyterakom, opotrebenie sa prejavuje na otlceni ramu pod komorou (miesto kam doraza nosic zavornika) , na nosici zavornika je vymlatene miesto kam doraza piest, zisti ci nedrhne vratna pruzina alebo pruzina udernika (ak su vyvaklane vodiace tycky na kryte zaveru) , zbran by sa mala dat bez problemov rozlozit a zlozit, koliky by nemali samovolne cestovat atd
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Ďakujem :wink:
Prípadné ND budú predpokladám všetky kompatibilné s 58.
Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

aj pre ostatných...

tu je zopár rád pre kontrolu pri kúpe vz58:

http://www.gunexpert.cz/products/jak-sp ... pit-zbran/
sando
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa sando »

Prosim vsetkych co maju skusenosti s 58mickami od Milatu o pomoc, aby na ne vyjadrili svoj nazor. Su naozaj nové? Aka je kvalita. Je to pravda ze su poskladané len z novych nahradnych dielov alebo to je repas alebo nieco podobné ako roby CSA dakujem.
Prosim piste sem alebo PM co najskor.
http://milata.sk/
Naposledy upravil/-a sando v 25 Mar 2017, 19:09, upravené celkom 1 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Alexej napísal:Netreba zabudnúť ako ten :evil: z kauflandu ,,transparentne´´ predal 58čky po 11,- bohvie do ktorej zaostalej (__!__)
Ak tym myslis Kolarovo, tak si asi par ludi nasral :D

Inak neviem co furt spekulujes ja Beta s <i>u , skratka vezmi uz konecne na vedomie, ze vyber je obmedzeny, ceny zvysene a bez toho aby si konkretny kus zbrane poriadne poobzeral zistis prt.
Zacinam mat pocit ze len tak spamujes forum a nakoniec si kupis airsoftku
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "