System Kinggun: predpazbie a kryt zaveru s integ. railom

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

áno, mal som v ruke tacticala pána Sladkého a má rail na nadpažbí v rovine s railom na kryte pružín.

Mal už nahodené aj prototypy zväčšených páčok vypúšťania zásobníka a záchytu záveru.
Po drobnom doladení to podľa mňa bude super, hlavne to vypúšťanie zásobníka je super aj pre ľavákov
inspiring_jennings

Príspevok od používateľa inspiring_jennings »

Výborne, to rád počujem :) Pretože aj keď to od Gunexpertu vyzerá dobre tiež, predsa len tie ceny sú teda fakt sila :)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

vidim, ze som motivoval a vidim, ze je cas dolpnit co som zacal aj ohladom predpazbia. coskoro.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no druhý dojem...... :? :?

keď som včera nasadzoval pružiny na kryt od Kinggunu, všimol som si že tyčka ktorá vedie úderníkovú pružinu nie je úplne rovná ( v tom konkrétnom kuse , ktorý mám ja sú použité tyčky z vykastrovaných starých rakvičiek).
Považoval som to za nepodstatnú deformáciu. Pri verglovaním záverom doma nasucho nebol problém.

Dnes na strelnici, prvá rana a vymalované. Záver pri ceste vzad sekol pružinu úderníka v polovici a dostrieľal som. :(

Dobrá správa je, že v utorok dostanem výmenou nový kus, možno už novšiu verziu.
Poreferujem
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

druhé kolo:

kryt vymenený za fungl nový kus a drhlo to...:(
jeden zásobník vystrieľaný štýlom: obtiahnuť, vystreliť, zhodiť kryt, vybrať nábojnicu , nahodiť kryt, zasunúť zásobník, obtiahnuť...

Strelti sa 3 faktory: nová povrchovka na závere, nový kryt a nová vratná pružina.
Pecka od piestika nestačila na to aby záver zašiel až dozadu a korektne vyhodilo nábojnicu. Musel som doma zhodiť pružinu, 200x s tým nasucho zaverglovať, vyčistiť hliníkové piliny a už to ide (nasucho). Záver a kryt si museli vzájomne vymedziť tolerancie.

V sobotu uvidím v tekove , hádam to už pôjde dobre
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

da sa z uvedeneho vytvorit zaver, ze orailovany zaver of Gunexpertu je oproti tomu od Kinggunu bezproblemovy?

tiez rozmyslam nad touto modernizaciou a hoci Kinggun vyhrava cenou, nerad by som riesil akekolvek dodatocne upravy. Od Gunexpertu mam uz nejake veci (sklopna pazba) a velka spokojnost.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

neda, vzdy je to o stretnuti vyrobnych tolerancii 58my a krytu. Osobne som rad ze je ten od Kinggunu vyrobeny tak natesno.
Neviem s akou volou su vyrabane kryty od GE a ci sa tiez potrebuju zabehnut.
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

no nič, chlapi z Kolarmsu zatial nepostavili konkurenciu na KG predpažbie a aj keď som chcel udržať eurá na slovenskom území, idem napísať do KG a objednať.
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Ja ho mam uz cca rok. Takisto som bol upozorneny na moznost drhnutia kym sa zabehne, ale od zaciatku funguje bezproblemovo.

Zatial velke +
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

shop funguje a p.Sladky mi prave zdvihol telefon... :)

Inak , v BA predava kompetny sortiment KingGun aj Jozo Vransky v Petrzalke
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

roman: dnes som tam bol (Nam. Hraniciarov) a pytal som sa na Kinggun a negativna odpoved, ze ma na 58 v ponuke len tie sety od FAB-u.
Používateľov profilový obrázok
autogen
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 11 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa autogen »

A kdeze je ten novy web?, na vidim stale iba ""Dočasně mimo provoz"
Používateľov profilový obrázok
autogen
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 11 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa autogen »

OK. dakujem...
Tie ceny su teda fakt mohutne....
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

Tak ale oni sú experti na zbrane :-D (poznámka nepatrila na kinggun)
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa klingy »

Pani, ja stale neviem nad preco sa nad cenami doplnkov ci uz KIGGUNu alebo GUNEXPERTu pozastavujete, ked si zoberiem, ze take predpazbie na AR-15 ktora je omnho viacej rozsirena od kvalitnych vyrobcov napr. od Daniel Knight armanet atd YHM atd stoji od 200 dolarov vyssie, tak ta cena nie je taka strasna, treba si uvedomit, ze vz 58 a klony su prebytky, ktore su predavane za par € keby boli novo vyrabane tak ta cena by bola troska niekde inde a taktiez rozsirenost sa 58 proti ar 15 alebo AK je niekde inde takze tych doplnokov sa tolko nevyraba :wink: ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "