Epidémie - karantény

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

samozrejme, že existuje kopu takýchto praktických riešení ako píšeš. Človeka až v riti zabolí, že takto nevedia uvažovať ľudia, ktorí to majú v gescií.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

peterson, snad to bude s lahkym priebehom
Tiez uz sme mali v rodine, prinesene z NUSCH. 1x mesiac mimo, 1x skoro nic.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

dúfam aj ja, kľudu mi však nepridáva ranné zhoršenie stavu 12r.dcéry. Určite nechcem, aby skončila na detskom infekčnom, kde vedenie nemocnice drbe k deťom aj dospelých a úroveň nemocnice sa začína podobať na vojenský lazaret v 1.sv.vojne. Robí tam švagriná, už je nakazená v domácej karanténe a na politiku MZ má iba slová hnusu.
My to so ženou nejak vykňučíme, ale prioritu mám udržať deti v stave, ktorý budeme schopní doma zvládnuť.
Používateľov profilový obrázok
bbfh
prispievateľ
Príspevky: 237
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa bbfh »

Ak by tej "zabavy" so SARS-CoV-2 bolo uz casom malo, tak tu je dalsia zaujimava inspiracia pre stvorkove labaky po svete.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

[OT]Kedysi pred 50 rokmi som čítal scifi od Vladimíra Babulu - Planeta tří sluncí. Astronauti zo Zeme pristáli na planéte, obývanej inteligentnými tvormi podobnými netopierom... Aktuálna situácia vyzerá, akoby sa mimozemšťania z onej planéty prostredníctvom spriaznených pozemských netopierov usilovali o prevzatie vlády nad Zemou :evil: [/OT]
Ubik
častý prispievateľ
Príspevky: 561
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa Ubik »

Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Pokec otom, ako to moze cele dopadnut.
Endemic SARS-CoV-2 will maintain post-pandemic immunity
Velmi v skratke: vakcina zabrani vaznym nasledkom, nezabrani ale sireniu a chyti si to vacsina populacie.
Potom co si tym prejde vacsina, sa virus zaradi k nasim 4 typom coronavirusov, ktore sposobuju nadchu.
Samozrejme je to predpoklad, nie vytesane do kamena.
Exact predictions cannot be made but evidence thus far indicates that SARS-CoV-2 behaves very similarly to the existing HCoVs.
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

[quote="peterson"]
Moja žena a ja sme mali dnes ráno pozitívny test, takže sme už doma. Na všetkom ma mrzí to iba to, že som nestihol očkovanie, na ktoré som sa registroval.

Prajem skoré uzdravenie aj rodine , držte sa !

Co sa týka očkovania o nič si neprišiel ...

Kamarátov syn sa dal pred 5 dňami testovať - neg. a ihneď očkovať po 5 dňoch bolesti hlavy , teploty - následné testovanie pozitívny covid 19 .

Tieto informácie mám z prvej ruky , smutná tvrdá realita , žiadny hoax a jedna pani povedala , ručím za to čo som tu napísal..
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

A vyvodzujes z toho akoze co?
Používateľov profilový obrázok
mondo
prispievateľ
Príspevky: 494
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa mondo »

Žeby sa nakazil pred šiestimi dňami, možno siedmimi?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

presne tak, musel uz mat v sebe vírus, test ho este nezachytil a s pocitom zdraveho cloveka išiel do toho. Ak by som mal skorší termin očkovania- stalo by sa mi to isté.
Najnovší poznatok z labákov je ten, ze Ag test lepšie detekuje novu mutaciu Covidu ako Pcr, ktore uz x prípadov nezachytilo.
Používateľov profilový obrázok
astros
občasný prispievateľ
Príspevky: 87
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa astros »

U nás v práci zatiaľ zaočkovaných skoro 300 ľudí (vrátane mňa). Jeden mal po pár dňoch teploty, bežné prechladnutie, čiže nemalo to súvis s očkovaním. Netreba po očkovaní žiť s falošným pocitom istoty, že teraz budeme nesmrteľní.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

A rovnako netreba žiť s nápadom, že očkovaním dostaneš covid...
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

medonos napísal: Kamarátov syn sa dal pred 5 dňami testovať - neg. a ihneď očkovať po 5 dňoch bolesti hlavy , teploty - následné testovanie pozitívny covid 19 .
Je nemozne sa nakazit z mRNA vakciny. Nikde v procese vyroby sa nepouziva cela geneticka informacia virusu ani ziaden virus. Reakciu (teplota a pod) moze mat, ale nemoze mat pozitivny test.
Pocas klinickych testov zacalo nakaz oproti placebu ubudat cca 14 dni od 1. ockovania.
Tj. nakazil sa normalne ako zvysok ludi (mozno aj pri ockovani ale nie z vakciny)
Používateľov profilový obrázok
Nomed
prispievateľ
Príspevky: 422
Registered for: 4 years 4 months

Príspevok od používateľa Nomed »

Zlomizub napísal:Tj. nakazil sa normalne ako zvysok ludi (mozno aj pri ockovani ale nie z vakciny)
skus citovať z medonosovho príspevku kde písal že to ma z vakcíny ja som tam nič také nenašiel .......
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"