Epidémie - karantény

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

Bez nánosu ideológie sa jasne ku použitiu vakcíny z východu pragmaticky vyjadril maďarský premier :
"Nie je dôležité či je mačka čierna alebo biela , hlavne že chytá myši " :mrgreen:
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Registered for: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

Neví někdo co se dělo během víkendu v Rakousku?Prý demonstrovali dost moc.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Hlavne cast policajtov sa pridala k protestujucim.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

No proste to bol anti corona pochod. Som zvedavy, ako dopadnu ti policajti, co sa pridali k ludom : https://www.youtube.com/watch?v=RFbQoEzcrZ0
ALKAJ
prispievateľ
Príspevky: 410
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa ALKAJ »

Später haben Sie ihre Helme wieder aufgesetzt. Das ist eine reine Deeskalation Strategie und kein verbrüdern mit.
Neviem, nebol som tam, ale toto sa mi zdá ako najpravdepodobnejší scenár. Ale vždy lepšie riešenie ako to zbytočne hrotiť.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Myslim ze to nebolo prvy krat.
Tymto sposobom eskortuju dav a este to "rozbehnu", zvysia tempo...
Maju to premyslene, lepsie nez sa postavit proti, zastavit a vyhrotit to.
Používateľov profilový obrázok
astros
občasný prispievateľ
Príspevky: 87
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa astros »

Krátky dokument, v ktorom je zosumarizované, čo sa udialo, deje a "bude diať" v súvislosti s Covid-19
Ako sme ukončili pandémiu
PS: Nie je určené pre citlivé povahy, hľadajúce za všetkým senzácie typu Gates, Pfizer, Soros, ... :roll:
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

S tym Sputnikom to nevidim prilis nadejne. Zazmluvnili ho viacere ľudnate krajiny a ak ich rusi neobabru, pre europu nebudu vyrobne kapacity. Maximalne tak na nejake symbolicke akcie. Vypadok zapadnych vakcin je realny, ale nemal by trvat tak dlho, aby sa oplatilo stavat dalsie vyrobne linky na Sputnik V. Hoci v tychto pripadoch plati, ze sa pokazi vsetko, co sa pokazit moze, tak uvidime.
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

emkac napísal:Asi nechapes, comu som sa smial....
Ruska vakcina podavana rusom, ktori su znami svojou spotrebou vodky (ano, viem, pausalizujem) vyzaduje 2 mesiace abstinenciu.

A aj keby to nebolo akoze vtipne v suvislosti s rusmi, tak clanok, co si sem dal je cosi uplne ine. Jednako sa to tyka vakcin vseobecne (a tu rusku asi v Ohio netestovali), druhako citujem: Několik dní před a po podání vakcíny byste se také měli vyhnout konzumaci alkoholu.

Neviem ci vidis ten rozdiel.... dva mesiace vs. tyzden.


Cize ano, stale sa smejem na ruskej vakcine v suvislosti s alkoholom a rusmi a ruskym zivotnym stylom a vodkou. (furt pausalizujem)

(pozor, to neznaci, ze znevazujem rusku vakcinu... nemam k nej totiz ziaden nazor, nie som odbornik a vo vseobecnosti ma momentalne nezaujimaju do detailov ziadne vakciny, kedze sa ma netykaju..... ked sa budu, potom si pozriem aktualny stav na trhu a nazor zaujmem)
Zda sa emkac, ze pri citani toho clanku si videl iba to, co si vidiet chcel.

Tak, ako pises, ze „rusom, ktori su znami svojou spotrebou vodky“, tak rovnako obyvatelia „civilizovaneho zapadu“ su znami svojou nadspotrebou vselijakych liekov (nemyslim tu len zavislakoch na liekoch). A vo finale mozu byt dosledky uplne ekvivalentne.

Nuz a z tohto mne fakt nie je do smiechu ...


dantes, ak narazas na to, co vcera v radiu hovoril Matovic - nahodou som to pocuval, lebo suseda mala radio tak nahlas - tak ja som z toho mal dojem, ze nas premier si len robi srandu z redaktorky a mozno aj z posluchacov. Ziaden Sputnik sa tu vyrabat nebude a to z viacerych dovodov ...


Zahada:
Klesajúci počet nákazy KORONAVÍRUSOM je záhadou: Stalo sa tak vtedy, keď hrozil pravý opak
Je zaujimave, ze ako jednu z moznych pricin poklesu poctu chorych autori neuviedli hromadne nasadenie Ivermectinu ...
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3090
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Používateľov profilový obrázok
bbfh
prispievateľ
Príspevky: 237
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa bbfh »

Prisiel mi reklamny mail na nove antigen rychlotesty, tak ak by mal niekto zaujem tu ich predavaju.
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Bez názvu.jpg
Porovnanie počtu aktívnych pacientov dnes a pred 30 dňami ... záver nech si urobí každý sám :D
Prílohy
Bez názvu2.jpg
Používateľov profilový obrázok
Nomed
prispievateľ
Príspevky: 422
Registered for: 4 years 4 months

Príspevok od používateľa Nomed »

Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"