Epidémie - karantény

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

K tomu ockovaniu (samozrejme dobrovolnemu ... :) ), len aby to nedopadlo tak nejako:
Prace kvapna ....jpg
:D :D :D
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Teraz mu to kto pokazil ???
https://www.ta3.com/clanok/1196845/pri- ... -lsns.html
https://www.aktuality.sk/clanok/840836/ ... ripravena/
https://www.cas.sk/clanok/1052826/divok ... lotov-syn/

Ludi ako na "Janovi s Martinou", 80% bez ruska.... Som zvedavy na cisla o tyzden...
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Takto vypadajú tí náckovia z vymetenej Magorovej gebule??? To ako vážne toto decko predstavovalo dáku hrozbu pre tých bakeliťakov s gumometmi???? https://www.facebook.com/11363375387520 ... 1527013274
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Tomas, nič v zlom, ale čo myslíš, čo tam robil 15-ročný fagan? Aha, uvedomelý mladý muž to je, mierumilovne si tam išiel s rúškom na tvári zaspomínať na 17. november 1989 a kultivovane vyjadriť svoj nesúhlas so stavom demokracie na Slovensku v roku 2020... Vieš komu toto môžu hovoriť? Nedaj sa manipulovať. Ani tými médiami, ktoré sa tvária ako alternatívne, či ad hoc prezentujúce kvázi občiansku žurnalistiku. Ukazujú ti len to, čo chcú, aby si videl. Číra propaganda...
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Zomknime sa a spoločne tejto pliage zlomíme väzy :mrgreen: :mrgreen: je nevyhnutné, aby sa konalo o týždeň druhé a o dva týždne aj tretie kolo celoštátnych plošných protestov, len takto dokážeme zlomiť krivku, celý svet na nás pozerá, len takto prestane Matovič yebať s národom :mrgreen:
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Jack, ja som tam bol tiež /nie pred úradom vlády/ .. A tiež si nepripadám ako nácek, neokomunista, rasista, agresor, kriminálny živel.... ako sa najslušnejšia vláda na svete na čele s tým ocasom snažila niekoľko dní presviedčať..
Videl som tú zmesku ľudí.. Bolo pár vecí, ktoré sa mi nepáčili. Áno boli tam aj vypatlanci - žiaľ. Ale boli tam aj celé rodiny, dôchodcovia a silno pochybujem že niekto z tých ľudí tam išiel robiť problémy... A určite tam nebolo 2000 ľudí, ako sa RTVS snažila verejnosti podstrčiť.. O médiách s tebou súhlasím.. Niet väčšej pressžumpy na svete ako je tá naša..
Edit: úprimne, ten 15 ročný akú hrozbu predstavoval pre ťažko odetú gardu ninja korytnačiek ???
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Niečo mi na tom videu nesedí. Nič netvrdím, len sa pýtam.
Mladý šracko bol po takomto zásahu až tak pokojný ? Dokonca ovoniaval krv, či nejde náhodou o kečup ? To sa potreboval uistiť ? To necítil, že dostal šlehu ?
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa aris »

Mal som ťažkú autonehodu, čelnú zrážku. Obstál som celom dobre, auto totálka, ja len nejaký problém, ktorý síce stále cítim, s krkom, ale v pohode. Ten druhý vodič mal ťažké zranenie. A len sa tak za volantom usmieval. Hmm. Nebol pod vplyvom alkoholu ani drog.
Nevylučujem, že ide o falošnú krv, ale rovnako tak dobre to jeho krv byť môže.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

tomas120 napísal:...Edit: úprimne, ten 15 ročný akú hrozbu predstavoval pre ťažko odetú gardu ninja korytnačiek ???
Dlažobnou kockou ťa pri troche smoly dokaličí, alebo s väčším podielom smoly zabije aj 15 ročný chlapec. Detto výbuch výkonnejšej pyrotechniky v blízkosti hlavy takisto nie je niečím o čo by človek nejako extra stál. Ale možno sa mýlim a niektorý unudený korytnačkár si z dlhej chvíle strelil jedného kusa... kritéria výberu zatiaľ neprenikli na verejnosť. :roll:
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Zaiste. To dokáže aj dôchodca s francúzskymi barlami - aj takých som tam videl nie jedného včera a predsa by ma ani nenapadlo strieľať po nich tými gumenými štuplami.. Na druhej strane som presvedčený že rovnako nebezpečný je aj ten gumuflusajúci gumomet v rukách idiota...
Používateľov profilový obrázok
Nomed
prispievateľ
Príspevky: 422
Registered for: 4 years 4 months

Príspevok od používateľa Nomed »

arminius napísal: Mladý šracko bol po takomto zásahu až tak pokojný ? Dokonca ovoniaval krv, či nejde náhodou o kečup ? To sa potreboval uistiť ? To necítil, že dostal šlehu ?
Človek v šoku po zásahu hlavy dokáže iné "vtákoviny" ako čuchať vlastnú krv.
Používateľov profilový obrázok
jokr68
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Registered for: 8 years 3 months

Príspevok od používateľa jokr68 »

" Človek v šoku po zásahu hlavy dokáže iné "vtákoviny" ako čuchať vlastnú krv."

Mal som v mladosti nehodu na motorke kde mi páka zadnej brzdy prepichla topánku a odamputovala kus prsta na nohe. Keď som spadol a čumel na tú páku trčiacu z topánky som nechápal čo to znamená. Žiadnu bolesť som necítil - až v nemocnici keď mi to šili.
Používateľov profilový obrázok
Arcanus
občasný prispievateľ
Príspevky: 94
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa Arcanus »

pozeram fotky na FB PZSR a chalan co to podla internetovych trolov "nahodne schytal pocas prechadzky" uplne nahodou si nezucastnene dal tu prechadzku z hlavnej stanice, nahodou v strede ultras davu, nahodou prisiel na miesto demostracie a nahodou sa jej aktivne celu dobu zucastnoval. :) mna skor zaujima akoto ze ho trvafili tak hlboko v dave, on na 100 percent nebol cielom, ale ak mierili na niekoho v prvej linii bol to odraz zo zeme, alebo fakt realna vyska hlavy a iba trafili kohosi za povodnym tercom?(inak FN 303-ka ma s triafanim "za ciel" nedobru skusenost z bostonu, tam takto zabili 21 rocnu babu, mala smolu ze to dostala do oka a ulomky kosti to vtlacilo do mozgu+ pre drbnuty dav opilcov po nejakom zapase sa k nej nevedela dostat lekarska pomoct dostatocne rychlo, boston to stalo 5m, vyrobcu 10M a miestna policia dala zvysne fn303 znici pretoze su nepresne, to ale bolo skor trapne gesto pre ludi)
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Tomáš, to mi je ľúto, ak nechceš vidieť, komu si tým poslúžil. Ver, že som išiel do x rôznych zápasov, viackrát s kožou na trh, aj s rizikom negatívnych následkov (pre moju osobu), ale vždy som si kládol a vždy si kladiem otázku cui bono?
:roll:
Napriek tomu, všimni si, že žiadne z tých prívlastkov, ktoré spomínaš, som ti nedal. A myslím si, že ti rozumiem, prečo si tam bol. A dovolím si domnienku, že z celkom iných pohnútok ako ten 15-ročný fagan. A vieš čo? Možno nie je tak ďaleko doba - ak to takto pôjde aj ďalej - že niekde na námestie vyleziem tiež. Už zase raz. Ale ver, že nikdy nie za takých okolností, aby som tam robil stafáž a legitimizoval ksichty ako Ficko a Magián. Pretože či chceš, alebo nie, aj to sa tam udialo, keď využili situáciu, hnev, frustráciu a sklamanie obyčajných ľudí, ktorí už ryjú držkou v zemi, aby som citoval klasika, keď už sme tu mali to výročie. A môžeš to odmietať, koľko chceš, ale nič iné s tým robiť nemôžeš, lebo tak to je. A ak sa nič zásadné nezmení, tak práve na tom to pohasne, lebo kým tebe to nevadí, desaťtisícom iných áno.
8)
A teda, neber to osobne, ale keďže vidno, že to chýba odstup, asi ti nebudem objasňovať, akú fagan môže predstavovať pre korytnačky. Inak, obdobný argument používajú aj Palestínčania. A o tej, podľa teba “ najväčšej žumpe” by sme tiež vedeli pokecať a možno by si videl, že to u nás nijako nevybočuje z priemeru. Ale načo? Treba aj v týchto časoch mať od toho všetkého trocha odstup, aby človeku načisto nepreplo.
:mrgreen:
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Neplati nahodou zakaz zhromazdovania? Tu pakaz mali zacat rezat uz na stanici a nepustit ju nikam dalej... OK, bolsevickych dochodcov s barlami nie, na tych by stacili pokuty.

Myslim, ze jedine co ich zachranilo bolo, ze vlada nechcela pamiatku novembra 89 spinit rozhananim tychto smejdov. Tu treba byt velmi konzistentny, pravidla musia platit pre vsetkych. Najhorsie zo vsetkeho je, ze dav viedli verejne zname osoby, vdaka ktorym dav nadobudol pocit, ze vlastne nic neporusuje. Je legitmne pre Fica, Kotlebu, Carnogurskeho alebo predsedu KSS (pekna seslost, ze?), ak verejne spochybnuju vladne opatrenia, ale nie je legitmne spochybnovat elementarne zdravotne opatrenia ako nosenie rusok alebo docasne obmedzenie zhromazdovania.

Uvidime, co to spravi s poctami nakazenych, snad to nejaku exploziu nesposobi. Som ale presvedceny, ze ked tito popieraci ochoreju, budu prvi a najhlasnejsie kricat, ako zdravotnictvo nefunguje, ze im nie je venovana potrebna starostlivost, ze na nich nie su peniaze... Doktori, sestry a sanitari, ktori sa vselijak zastupuju len aby sa vykryli sluzby a o nejakom vikende alebo nebodaj dovolenke mozu len snivat, si o tom urcite myslia svoje.
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"