Mŕtve schránky, skrýše

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
Používateľov profilový obrázok
hlavaXX
prispievateľ
Príspevky: 238
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa hlavaXX »

kto ide obcas u nas k vode, vidi rybarov s plnou polnou a spickovou vybavou, co tam vnadia kilami kukurice a boiles a...
to tam travia pri vode aj par dni a na miestach ktore poznaju, niekedy nachytaju, ale castejsie odchadzaju z dlnym nosom, takze nejaky silon s hacikom mi nejaku velku sancu na uspech nedava, najma ak si zratam kolko tych hacikov rocne vo vode utrhnem

este by bolo dobre sa zamysliet nad orientaciou v meste, tam sa stracam viac ako v lese:
-satelity su viditelne vsade a smeruju zhruba na juh, aspon si mozete zorientovat mapu ak nejaku mate. (Udivuje ma orientacia amikov, pojdete 2 bloky na sever, potom do zapadneho kridla a podobne)
-cisla ulic su vzdy zislovane od centra smerom ku kraju, takze ak chcem ist do centra, treba ist k nizsim cislam, ak von z mesta opacne

ale v lese na zahori som sa uz stratil tiez, sama rovina, mam aj kompas na hodinkach, ale jak som nadaval ked som zistil ze som ho dlho nekalibroval a toci sa jak na severnom pole :lol:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

V mestách sa dá orientovať aj podľa typológie zástavby a podľa funkčného využitia územia. Vo veľkých aglomeráciách je to na nič, ale v našich mestách a mestečkách to celkom funguje.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 11 Feb 2012, 09:00, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa Venet »

Bum, Hlava hovoril o amerikanskych mestach :wink:
Tam to tak skutocne je. Clovek si tam pripada divne (ale zvykne si). Vsetky ulice kolme. Aj ked samozrejme to ma svoje vyhody
Používateľov profilový obrázok
hlavaXX
prispievateľ
Príspevky: 238
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa hlavaXX »

aj bozeny nemcovej v kosiciach ked ides dole po cislach, mozno to nie je najkratsie ale dostal by si sa, kosice vobec nepoznam ale podla mapy:

bozeny nemcovej-watsonova-komenskeho-hviezdoslavova-stefanikova-mlynska a som na hlavnom namesti

alebo bozeny nemcovej-watsonova-komenskeho-hviezdoslavova-tovarenska - hlavna-hlavne namestie
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 11 Feb 2012, 08:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

V tejto téme sa zakopávajú háčiky, žiletky a bonbóny. Tu sa nefláka po NewYorkových uliciach. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Obrázok

skrýša jak sviňa :lol:
jafo
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa jafo »

Kto chodi na festivali taketo skryse pozna :lol:
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

Právě jsem vykopal plastový kýbl ze země, který jsem loni zakopal, přežil zimu v pohodě. Předměty uvnitř jsem zabalil do igelitového sáčku a celý obsah pak ještě do igelitky, nakonec jsem ještě víko utěsnil černou lepící páskou a celý kýbl dal do tenkého pytle na odpadky a zakopal.

Přežilo všechno uvnitř, ale už tam bylo takový hnědočerný "cosi" na okraji kýble, takže by se dovnitř asi dostala nějaká plíseň nebo tak něco, jinak to bylo ještě celý pod takovou nepromokavou deskou, takže na to přímo nepršelo a asi hodně pomohlo to, že to bylo balený v igelitových sáčcích + jsem dovnitř nasypal trochu pepře a asi třetinu sáčku rýže, aby to nasálo vlhkost...no nevím jestli to fungovalo tak jak jsem chtěl, aby fungovalo, ale výsledek je takový, jaký chci :D

Měl jsem uvnitř konzervy, konzervy s takovým tím očkem pro otevření bez otvíráků, zavařovací sklenice, rýži ve varných sáčcích v papírové krabici (značka Lagris), zápalky, svíčky, tuhý líh, tenký pracovní rukavice, sáčky se solí a pepřem v krabičce od Orbitek, sáčky cukru a tyčinky do uší ve sklenici od Nescafé

zdroj: https://www.facebook.com/prezijeme
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"