Potraviny

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
Používateľov profilový obrázok
bebe lili
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 12 years 10 months

Potraviny

Príspevok od používateľa bebe lili »

Toto by malo byt vlakno pre všetkých tých čo radi syslia alebo mlsajú alebo majú velkú a nevyužitú špajzu a chcú ju zaplniť (alebo pre ľudí ktorých súčastna globálna a politická situácia + fakt že problémy vo vnútry Eurozóny nezadržateĺne vedú k destabilizácii meny a následnemu zdražovaniu, ženie k presvedčeniu že mať doma zásoby potravín na 3 až 6 mesiacov je viac dobrý nápad) :D

Ak narazíte na potraviny ktore sa fakt oplatia či už na slovensku, rakusku, česku alebo poľsku dajte vedieť.Mali by to byť potraviny ktoré sa môžu v domácnosti rotovať, čiže minimálna trvanlivosť 2 mesiace.Ako napr. múka, ryža, káva, cukor, soľ, rôzne konzervy atď.

Neako takto:

Kaufland - 1l mlieka 42 centov, Shelf life (trvanlivosť) je okolo 5 mesiacov
- 1kg cukor 85 centov (je tam neaký limit na nákup)
eager_meninsky

Príspevok od používateľa eager_meninsky »

Ja som si zacal robit zasoby z konzervovanych jedal (od vcera)... Zatial som sam, (frajerku neratam :twisted: ) a tak som nakupil gulasik, nejake fazule s parkom, atd...

Ratam so zasobami na cca 1,5tyzdna x 2jedla denne, asi 16-20konzerv a nejaku vodu (teraz som asi na 1/3 zasob)...

Konzervy kupujem rozne, v roznych obchodoch. Mate nejake odporucania?
Akira
prispievateľ
Príspevky: 443
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa Akira »

ziadny strach,mame tu kopec tulavych psov a maciek .takze hladomoru by som sa neobaval
ivo_PN
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa ivo_PN »

Moja rada. Rataj so zasobou na 3 mesiace minimalne.
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

ovsene vlocky..

"Připravit jídlo z ovesných vloček je neuvěřitelně jednoduché. Lze je vařit na slano i na sladko, lze je spojit v podstatě s jakýmkoliv chuťově výrazným pokrmem. Lze vařit, kaše, polévky, lze více podrtit a použít jako základ pro těsto na chleba nebo placky. Při nedostatku paliva lze vločky pouze zalít horkou vodou, několikrát promíchat a nechat chvíli stát. Při naprosté nemožnosti vaření a velkém hladu lze vločky smíchat pouze se studenou vodou, nějakým ochucovadlem (zavařenina, med, strouhaná čokoláda, sušené ovoce, sirup, atd. atd. atd….), počkat dvacet minut než vše změkne a důkladně promíchat."

"Tím, že vločky přijímají vlhkost z vařeného (připravovaného) jídla, přijímají dokonale i jeho chuť. Lze je bezproblému smíchat s medem, s instantní kávou nebo třeba konzervou vepřového masa. Vždy vznikve výživná kaše s dobrou nebo alespoň přijatelnou chutí. Je to vzdy jen o zvyku a intenzitě hladu potenciálních konzumentů…"

zdroj: www.specnaz.cz

..nedavno som ziskal dobry recept: 5 vajec, vsypat ov. vlocky (neochutene), 4 - 5 kuskov pretlaceneho cesnaku, zamiesat, 10 min nechat postat, posolit a bud opiect na panvici alebo upiect v rure. este som to vylepsil nastruhanym syrom a experimentujem dalej :D
..je to chutne a zasyti

takze ov. vlocky v mojich zasobach nebudu chybat
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Používateľov profilový obrázok
3500korun
častý prispievateľ
Príspevky: 726
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 3500korun »

Autor zjavne nevidí rozdiel medzi slovami pokazí sa, zhnije, splesnivie :roll:
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

ivo_PN napísal:Moja rada. Rataj so zasobou na 3 mesiace minimalne.
my sme v doma 4 dospeli a 2 deti ... ked ratam 3 pleachovky denne, to je skoro 300 plechoviek ... to kde mam uskladnit ? :)
ked ratam plechovku okolo 2 Eura, tak som na peknej sumicke noveho Glocka
ivo_PN
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa ivo_PN »

Ja viem. To nemusia byt len plechovice... Su aj ine lacnejsie veci, z ktorch sa da za podmienok uplnej biedy aspon prezit. Tie ovsene vlocky su dobry napad. Kilo stoji tusim 1ecko... A okrem toho su veci, ktore mas doma stale ako napriklad bravcova mast... Je problem mat vzdy jedno balenie navyse? Ked sa nezje da sa na nej vyprazat a podobne... Tiez muka alebo zemiakovy prasok. Nemyslim ten skrob- solamyl ale nieco ako pomlete susene zemiaky. Ja to pouzivam na halusky a nepoznas rozdiel:-) Mam to doma uz asi 2 roky uskladnene v suchu a tme a nic tomu neni. daju sa z toho robit aj placky, lokse a vela inych veci... Kilo stalo tusim 2 ecka. (skoda ze som kupil iba 5kg...) Takisto ryza... Kilo ryze 1,20... Kup si 5 balikov do zasoby...
Takychto veci sa nazbiera po domacnosti mnoho. Ja si myslim ze za nejakych 200- 300 eciek spravis zasobu normalne bezne vyuzivatelnych potravin, ktore budes pri spotrebovani len doplnat... Take konzervy si kup tiez a niekde ich schovaj. Spravenie si zasob v tomto case ma takisto aj ekonomicky charakter kedze vieme ze potraviny maju zdrazet... nevieme ale o kolko... Nakup si take ako ryza, cukor, muka a ine ktore sa stale minaju v domacnosti do zasoby. Po zdrazeni zistis, ze si vlastne usetril XX eur:-)
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

pises vcelku zname veci, mna len zarazila ta zasoba na 3 mesiace, ja ratam tak s 1 mesiacom ... katastrofu, ktoru nedaju statne organy "do laty" do mesiaca snad ani nechcem prezit :)

Inak muku nemozes skladovat dlho, su v nej mole. Ryza je ok.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

bebe lili napísal:Toto by malo byt vlakno pre všetkých tých čo radi syslia alebo mlsajú alebo majú velkú a nevyužitú špajzu a chcú ju zaplniť (alebo pre ľudí ktorých súčastna globálna a politická situácia + fakt že problémy vo vnútry Eurozóny nezadržateĺne vedú k destabilizácii meny a následnemu zdražovaniu, ženie k presvedčeniu že mať doma zásoby potravín na 3 až 6 mesiacov je viac dobrý nápad) :D

Ak narazíte na potraviny ktore sa fakt oplatia či už na slovensku, rakusku, česku alebo poľsku dajte vedieť.Mali by to byť potraviny ktoré sa môžu v domácnosti rotovať, čiže minimálna trvanlivosť 2 mesiace.Ako napr. múka, ryža, káva, cukor, soľ, rôzne konzervy atď.
...hm , oponujem ....neoplatí sa ....
...zažil som rok 1968 ...a vtedy to bolo o niečom inom...myslím tá ponuka a dostupnosť tovaru ...
Používateľov profilový obrázok
3500korun
častý prispievateľ
Príspevky: 726
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 3500korun »

Inak, ak máte niekto známeho čo má (resp je tam zamestnaný) reštauráciu/jedáleň tak sa opýtajte, či nemá v kuchyni vákuový balič. Stálo by za to kúpiť si do toho sáčky a nechať si pobaliť potraviny ktoré sa môžu pokaziť/nakaziť, či už plesňami alebo moľami. Proti hlodavcom sa osvedčili plechové krabice tuším z IKEA (alebo od whisky)
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Mole idu tiez do ovsenych vlociek, cize tiez by to chcelo este v nejakej doze. Taktiez pomoze ikea, tam je doz dostatok.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Múka, ryža, ovsené vločky. Všade sú larvy molí. Neodporúčam na dlhodobé skladovanie.

Moje zásoby:
Giana sardinky - exp- 2015. Veľké množstvo.
Pražská šunka - exp 2015 - veľké množstvo
Makrelen filets - exp. 2015 - veľké množstvo
Baked beans - 60 konzerv exp. 2014
kukurica - 60 konzerv exp. 2104
soľ jodidovaná - 20 kg
cukor kryštálový - 20 kg
voda v PET - 300 l
čínske rezancové polievky . 30 ks - exp. 2013
plynové kartuše - 20 ks

Takže mesiac by som mal vydržať. Potom to už nemá význam.
Používateľov profilový obrázok
-Tommasino-
prispievateľ
Príspevky: 230
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa -Tommasino- »

Ryža, múka, vločky obsahujú larvy molí, ale niekde som čítal že mole nemajú radi nízku teplotu.
Pre uskladnenie týchto potravín by bolo vhodné jednotlivé balenia, alebo viacero balení naraz za-vákuovať a následne ich vystaviť čo najnižšej možnej teplote.
V mojom prípade dať na istú dobu do mrazáku (fóristom zo severnejších kútov SR stačí dať pred dom, alebo na balkón :twisted: ).


Tommasino
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"