Smith & Wesson MP9

Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Yarco dobre hovorí. Nauc sa strieľat s horšiou spúšťou a s ladenou potom to bude malina :wink:
vigorous_jackson

Príspevok od používateľa vigorous_jackson »

Čaute chlapi, som tu nový, tak neviem ako to tu chodí a dúfam, že som aspoň príspevok pridal dobre. :D

Chcel by som Vás poprosiť o pár rád ku zbrani Smith & Wesson M&P9.
-prečítal som už nejaké články, popozeral nejaké videá, ale predsa cenné rady od ľúdí čo sa vyznajú sa hodia vždy! :)
-mám záujem o tento typ zbrane, a chcem sa opýtať otvorene na pozitíva, ale taktiež aj nagatíva k tejto zbrani.
-či už na funkčnosť, spolahlivosť, životnosť, jednoducho na čo najviac infošiek o tej kráske.
-tak isto by som rád vedel, či sa tam dajú robiť rôzne úpravy a kde by som najlepšie zohnal komponenty.
-vybudoval som si zatial ako-taký vzťah k tomuto "športu", som čerstvý držiteš ZP, tak ma prosím berte s rezervou :)
-vopred Vám ďakujem za všetky rady, skúsenosti a informácie!!!
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

možno trochu OT, ale na športovú strelbu (mierenka, a aj parkúry) by som bral SHADOWA. Ja som skúšal streliť u Fraňa z klasickej 5 palcovej MP9 a moc ma to neoslovilo. Na nosenie to je veľká krava (ako aj Shadow-možno trochu ľahšia) takže nosiť to nebudeš a klasika (SA/DA, kohút, 1,2kg) je klasika. Mal som kde čo od HK, Glocka, ale skončil som ako mi všetci prorokovali u Shadowa
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

... inak nič proti gustu. Zbraň je to pekná, kvalitná a určite aj poslúži danému účelu. Ja som len troma vetami chcel povedať svoju životnú skúsenosť, lebo tiež som bol "vyberavý" a všetci mi vraveli že skončím u Shadowa a aj tak bolo a je. A ak sa rozhodneš, určite by som šiel do PROSERIES a najlepšie verzia C.O.R.E keby Ťa to chytilo a chcel by si dať na to kolimátor. Štandardnú MP9 by som nekupoval.
A prosím Ťa, keď ju kúpiš nerob na nej žiadne úpravy a ani dobre mienené zásahy do toho či hentoho mechanizmu. Jediným výsledkom bude že sa budeš trápiť. Kúp si MP9 PROSERIES C.O.R.E vybal ju zo škatule a strielaj. Tiež životná skúsenosť so zbraňou a nielen moja 8)
i.x.i
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa i.x.i »

Chalani... Kde v BA sa do okuknut MP9 ? neviete? Eventuelne kde ju maju za dobru cenu?
dik
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

pri tomto kurze dolára a Eura už len za cenu, bez prívlastku "za dobrú" :lol:
i.x.i
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa i.x.i »

No to mi je jasne... :D ale chcem ju okuknut niekde ale neviem kde ju maju... chapes...
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

u Fraňa som z nej aj strielal, dá sa požičať na strelnici v Krškanoch
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

v Nitre som mal na mysli, časť Krškany, bolo to dávno ulicu si napamätám, ale myslím že Fraňo v Nitre už je len tam
i.x.i
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa i.x.i »

No zavolam teda do NR ze ci to tam maju... Dakujem za info zatial... Pisem ako som pochodil...
i.x.i
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa i.x.i »

Caute... Volal som pondelok do NR a mali skladom posledne SW MP45 a MP45C a kedze mne vacsi kaliber nevadi...tak som sa vybral po nakupne a sup do NR.
U Frana super taky mlady usluzny predavac poradil, ukazal, previedol ma cez obchod a hned som si teda zobral SW MP45 aj cenu spravil tak nebolo co riesit... dnes som ju bol prihlasit a zatial spokojnost velka som buchol cvicne 50ks Salierov tak uvidime... Keby niekto chcel pozret v reale alebo puknut par ran rad pozicam... Len trosku mam stav z tej spuste a z toho predpeteho mechanizmu ale tak snad ma to prejde...
friendly_ritchie

Príspevok od používateľa friendly_ritchie »

Servus. Nemáte niekto náhodu skúsenosti s MP9L PRO Series ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"