Ruger American Pistol

Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Registered for: 18 years 7 months

Ruger American Pistol

Príspevok od používateľa lovec »

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Na prvý pohľad nevyzerá zle. Vlastne, ako "prekapotovaná" SR9. Na stránke sa ale tiež chvália výbornou charakteristikou spúšte. Ktovie...
8)
Hoci priznám sa, môj prvý dojem bol, že Ruger cíti ako mu v príslušnom segmente dávno ušiel vlak a keď nevyšli predošlé pokusy, tak to zákonite musí skúsiť znova. Pravda, je to len pocit. Uvidíme, až sa k tomu budú vedieť vyjadriť užívatelia a potom, až sa to dostane aj sem k nám. Zostáva len veriť, že Ruger vychytal všetky muchy a nevyrobí si podobnú blamáž, ako keď musel na začiatku (od zákazníkov) sťahovať SR9 pre v podstate nefunkčnú manuálnu poistku.
:twisted:
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 635
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Mne osobne sa zdá akoby tie nábojnice vyhadzovalo dosť chaoticky. Často mu to vyhodí rovno na ruky a pár krát to prehodilo až na opačnú (ľavú) stranu než je otvor na závere....

Ale je to len môj pocit z videa....
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Ta pistol bude mit pro mnohe strelce problem s uchopem. A to dost bolestivy. Tady v tom videu je videt, jak borcovi po vystreleni druheho zasobniku zedrala kozu z palce. Zacina to v 16 minute.
https://www.youtube.com/watch?v=DxqL9L- ... e=youtu.be
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 210
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

mabo napísal:Mne osobne sa zdá akoby tie nábojnice vyhadzovalo dosť chaoticky. Často mu to vyhodí rovno na ruky a pár krát to prehodilo až na opačnú (ľavú) stranu než je otvor na závere....

Ale je to len môj pocit z videa....
mas pravdu + pri 1:55 mu nevyhodilo zasobnik :|
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"