RUGER LCP - nová dodávka?

friendly_ishizaka

RUGER LCP - nová dodávka?

Príspevok od používateľa friendly_ishizaka »

Prosím zda někdo ví něco o nové dodávce RUGER LCP.ˇUdajně byla (nebo bude)dovezena nová serie RUGER LCP u které jsou prý odstraněny některé závady.Z nichž asi nejpodstatněší byla slabá účinnost vratných vzpružin,které údajně v některých případech nedokázaly vrátit uzávěr zcela do přední polohy.Dokonce prý při plném zásobníku(6nábojů) a sedmý do hlavně se uzávěr zastavil 3 mm před koncem.Vzhledem k tomu,že uvedenou zbraň nevlastním nemohu mluvit z vlastní zkušenosti.Mám však o ní zájem.Moje osobní zbraň je železná klasika ,přiliž těžká a já nejsem kovboj,který ji potřebuje na střílení.Jednou za rok skočím na střelnici vystřelit pár nábojů abych nezapoměl co to dělá,jinak pokud to situace vyžaduje nosím jí sebou a to již dlouhé roky,bez jediného použití.Myslím že malá lehká zbraň pro osobní použití,ovšem se 100% spolehlivostí je to,co je pro mne vhodné.Její životnost co do počtu vystřelených nábojů,je pro mě naprosto zanedbatelná,pokud jí budu vlastnit vystřelím z ní na střelnici jednou za rok pár nábojů a to je vše.Ovšem spolehlivost chci naprosto dokonalou a 100 procentní.Vlado
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

S tymi vratnymi pruzinami to je pravda, ze robia problem.
Potom su tam este putujuce koliky.
Ked sa LCP pravidelne maze-cisti a sem tam sa tie pruziny natiahnu tak je to relativne spolahliva zbran.
Mozno by som ale radsej skusil najprv tuto pistol, vypada spolahlivejsie a je k dostaniu v CZ :-)

http://www.diamondbackfirearms.com

http://www.strelecky-portal.cz/e-shop/k ... l?vmcchk=1
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Uplne ako Glock 26 len vypustanie udernika nie je riesenie priamo cez tiahlo spuste ale cez "packu" M012. A na samotnej spusti chyba padova poistka. Zas mi ten 9Br vrta v hlave :-)

Myslim si, ze toto bude nieco lepsie ako Ruger LCP :-)

Obrázok
Naposledy upravil/-a inspiring_kepler v 16 Máj 2010, 18:20, upravené celkom 3 krát.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Otazka je, ake su realne skusenosti uzivatelov s tou pistolou. Aj ten Ruger sluboval vela, a skutek utek.
friendly_ishizaka

Príspevok od používateľa friendly_ishizaka »

No právě jde o to,že jí zatím nikdo nemá,takže posuzuji jenom hezký obrázek.
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"