RUGER LC9

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Je to dobrý nápad, na takej malej vyslovene obrannej pištolke nejako výraznejšie skracovať chod spúšte?
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

No ak by to nebolo nákladovo náročné (idem to dnes pozrieť, koľko by vyšiel nejaký kit), tak by som do toho šiel, lebo ako to náááhodou niekedy budem potrebovať, chcem trafiť :D
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ale dlhá spúšť sa s trafením nijako nevylučuje, viď. napr. kolegov revolveristov.
No nič, už som ticho.
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

To máš pravdu, je to len o tom ako danú zbraň zvládaš, ale nakoľko nemám moc chuť na častý tréning s týmto drobcom, prišla mi lepšia spúšť ako celkom rozumné riešenie...
Ešte som nebol streliť odkedy ju mám, možno po skúške naostro ani nebude treba nič meniť.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Jáj tak to hej, najskôr bude asi dobré si z toho čo to streliť a až potom zvážiť úpravu spúšte :lol:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ešte si z nej nestrieľal, nechceš s ňou trénovať, ale vymeniť spúšť. Let's do it! :lol:
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Už som strieľal a je to presne ako som predpokladal... Je to dlhé, naozaj by to bolo fajn skrátiť o 35 - 40% ako je to možné, avšak dostať tu od Amíkov dačo je dosť komplikované, keďže to nechcú posielať.
Aj tak kity čo má http://gallowayprecision.com/ sú vypredané.
inspiring_nash

Príspevok od používateľa inspiring_nash »

ja mam tuto zbran uz cca rok, dokonca ju predavam, lebo na takehoto maleho prcka je to mega silny kaliber a kope to ako nastvany kon :(

ja som na tej zbrani riesil niekolko veci, ktore na slovensku nezozenies a sice mieridla, dalsie 2 zasobniky, puzdro na zasobniky a to z USA. ak mi napises SS viem ti dat kontakt na chlapika, co ti to zabezpeci.

neviem ci bude vediet vyriesit skratenie spuste, ale ked to chces urobit....kto chce kam, pomozme tu tam, no nie pani?
jesus667
občasný prispievateľ
Príspevky: 38
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa jesus667 »

Zohnať dačo na LC9 = objednať z USA

Chod spuste je dlhy to je fakt ,ale je to na obranu!

a zase až tak to nekope.

Ja ju mam rad dobre sa to nosí.
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Ja som od tej spuste tiež upustil. Dá sa zvyknúť v pohode, po 150 tich ranách to šlo prirodzene. A nemôžem súhlasiť že to extra kope. Žena má so zvládnutím problém no ja napohodu 200 rán po sebe.
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"