Ruger Charger

inspiring_lalande

Ruger Charger

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

Stretli ste sa s tým niekto, nejaká recenzia by sa nenašla? Za tých 350 EUR pekná hračka.
PS: snáď to nikde na WF nieje som to dosť hľadal.
inspiring_lalande

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

Jedná sa mi o to, koľko by stála úprava na niečo takéto http://www.shooting.com.au/forum/index. ... intensive/
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

No predsa 1000 dolacov a musis si pockat:) a este to musis doviezt, charger mal aj Kalmi Szabo na www.expanz.sk
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

tuto pistolku maju urcite aj v BW arms v Skalici, ale tento tuning su podla mna vyhodene peniaze, ani pistol ani puska a urcite za tazke prachy, ak tak uz malorajda od GSG
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ako dat za to 1400e je dost, to ti vyda z toho plnotucna ar15 aj a 22lr adapterom.
inspiring_lalande

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

Práve tá veľkosť sa mi na tom páči, keby sa dá nato sklopka, je to vhodné tak do koča aj do voza...no nik z USA mi nechce poslať tie komponenty nato :evil:
jesus667
občasný prispievateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa jesus667 »

Ja som si to kúpil teraz som robil zábeh na strelnici 200 ks minimagov 100 sielerov HV 2 zaseky potom som tam dal 50 blazerov a 50 federalov podzvukovych vsetko OK az som prekvapeny ako dobre to išlo. Na 50m rozptyl cca do 10cm s optikou hawkee 3-9x40. ja som nad mieru spokojný ako ma ta zbran dokonale pobavila a investíciu nelutujem.
M M
prispievateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa M M »

Mame doma zhruba rok. Mimo toho ze to z 15 a 25 rannych zasobnikov blbo podava najlacnejsie S&B tak chodi spolahlivo. Super vec na blbnutie. Z lacnych nabojov velmi pekne chodia zlte TopShot, tam zadrzky prakticky nie su. Pazba Archangel pre 10/22, kompenzator (aby maly nestrcil prsty pred hlaven lebo 10" hlaven koncila s predpazbim), lacny kolimator => kopec srandy s gongami pre decka. Len ta spotreba nabojov :mrgreen:.

Mam uz nakupene rozne naboje ze budeme testovat spolahlivost a presnost, len som sa k tomu popri inych veciach zatial nedostal.
Prílohy
Charger.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"