SMITH WESSON model 457 kaliber 45 ACP.

inspiring_almeida

SMITH WESSON model 457 kaliber 45 ACP.

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

Zdravím kúpil som si uvedený model, máte s touto búchačkou ešte niekto skúsenosti?
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Privítame, ak ty napíšeš svoje dojmy zo zbrane, manipulácie s ňou, streľby a pod. Potešia aj prípadné fotky. 8)
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

PANZER...nazdar, pri vyberaní zbrane som sa nevedel rozhodnúť dlhé mesiace, mojou prvou zbraňou bol Walther P22, ktorú som predal kamošovi, pričom som chcel už nejakú "dospelú" pištoľ.Vyhliadol som si 1911 od Taurusu za dobrú cenu, ale keď som s ňou začal doma sušiť tak po 3 obtiahnutiach mi z nej odpadla poistka, tak som ju reklamoval s tým, že voči tej zbrani nemám doveru, preto som si vybral následne moj SW 457.

Zatial som z neho vystrielal 200 nábojov bez akejkolvek poruchy a problému, len si zatial zvykám na spatný ráz, ktory je dost tvrdý vzhľadom k malej velkosti zbrane. Ináč mali ju v rukách aj dvaja velmi známi profíci IPSC strelby, zdala sa im surová ako motyka :P /ja som prvých 7 rán rozhádzal po terči aj mimo terča/ no potom to už šlo dobre. Na obranu s kalibrom 45 ACP vynikajúca, vhodná zbraň do lesa i do mesta.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Dík za popis. Ak to nie je tajomstvo - koľko ťa stál?

Pre tých, ktorý túto zbraň nepoznajú:

Obrázok
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

Kupoval som ju u Fraňa u nás v Nitre, mal ju vo velkosklade za 25.700,-, pričom mi dal zlavu a vyšla ma 23.000.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Salim11: s ergonómiou si konštruktér vela námahy nedal, os laufu je dosť vysoko, asi bude mať aj dosť vysoký zdvih po výstrele. Čo ťa viedlo k nákupu tejto zbrane ?
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

Máš pravdu, ma dosť vysoký zdvih, ale na všetko sa dá zvyknúť. Na druhej strane je to kombinácia ocele a nejakej zliatiny myslím rám, nemám rád plast na zbraniach, tak preto to je poprvé, ale povodne som mal TAURUS 1911, ktorý sa po troch obtiahnutiach na sucho začal rozpadávať :D takže somriešil alternatívu a nechcel som zbrane typu HK, SIG Sauer, Walther CZ to má každý chcel som niečo čo niekto na strelnici vidí prvý krát, vždy keď idem na strelnicu tak prídu ku mne druhý chalani každý si to chce vyskúšať ako to búcha.....takže asi tak....
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Salim: Ak to má zinkový rám tak si vela nevyhral. Zo všetkých používaných materiálov má najnižšiu životnosť. Je vela iných lahôdok, ktoré sa často nevidia a sú ergonomicky a materiálovo inde. Iba ak by mala rám z titánu, čo asi nemá. Myslím že len za značku si vyvalil 10litrov, zvyšok je reálna cena zbrane.
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

Ale nemal som na výber, reklamoval som 1911 od Taurusu. Nikdy si nekupujte Taurus, je to z blata. Táto pi. sa mi zapáčila a je to 45, iná vtedy nebola a potreboval som niečo kupiť
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"