Dan Wesson

inspiring_elion

Dan Wesson

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

nazdar , ked si to tak zhrniem tak dlho premyslam nad dvoma krasavcami a to springfield1911 a dan wesson 1911, su skoro rovnake ale nik mi nevie povedat v com sa jedna od druhej lisia okrem vyrobcu, aj ked ten dan wesson je asi lahsie pozhanatelny ked ho ma CZ v ponuke.........a este som sa nestretom ze s negativami na neho, ale mozno niekto nieco vie....???
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Nazdar Netvor84, chod na stranku strelectvi.cz a tam sa teraz riesi jedna reklamacka. Odkazy najdes aj s fotkami vo vlakne norinka a aj teraz na reklamacke. Ja osobne by som siel do toho Springfieldu... Ten Danko ma nejake vyrobne vady a tusim ze cela seria.
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Ja by som bral Dan Wesson jednoznacne.Dobra www o 1911kach je www.m1911.org
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ja som mal wessona v ruke v Guncentre...a naohlad mi nepripadal o nic lepsie zlicovany a spracovany ako Spartan, ktory stal o tretinu menej (toho tam maju tiez, takze som ich porovnaval bezprostredne)
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

No ano pokial ide o pomer cena-vykon tak spartan vyhrava ale pokial mu ide o vyzor tak mne osobne pride wesson krajsi. netvor84 skus napisat aj ake konkretne modely zvazujes od wessona a springu.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 09:22, upravené celkom 2 krát.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...patri pod CZ-US...cize v podstate CZUB...
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

dik hosi, no tak ten Dan wesson je POINTMAN SEVEN a sprigfield PI9132LP ale este viac sa mi paci PX9628LP so 6"hlavnou...parada :D
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

a este ja dilema za neviem ci to risknem so 45kou ako pistol alebo vrazm do revolveru, klasika bubon 6 ran ´44mg, viac ma zaujima zastravit nebezpecenstvo ako prenasnie na popre...hmm
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Ak hladas zbran na obranu cize nosenie tak sa skor zameraj na Dan Wesson Commander Classic Bobtail. 6" spring je celkom dost velky a tazky, mikrometricke mieridla tiez niesu moc dobre na nosenie.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

druha vec je..ze vacsina bezne vyrabaneho streliva do .44mag ma Eo vyssiu nez 1000J stanovenych nasim zakonom..ergo je zakazana. Zohnat vcelky s Eo pod 1000J nebude az tak jednoduche. Ja by som ostal pri cal 45acp
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

tak to ano , ten vykon je nad hranicou, ale ja tu zbran chcem nosit prevazne do lesa ako do mesta, ale obcas sa stane ze je mas pri sebe aj v civilizacii a nechcem aby vznikol nejaky pronblem so zakonom......asi 45 teda
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no ak chcej medvedobijku... ta tema sa tu uz preberala viackrat, to by som dal do ctenej pozornosti este aj kalibre 10mm Auto, 357sig alebo 357mag :)

to uz sme ale trosku OT
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Mimochodom, ten Dan Wesson je aj v 10 mm Auto, ak sa nepletiem.
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

myslite ze 10mm auto s kvalitnym strelivom sa vyrovna 357 mag...? ,,,,,,,,,,,,,,hadam si len nemam kupit desert eagle........
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"