Taurus PT 1911, skúsenosti, recenzie

Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Fotky paradne.Normalne uvazujem nad 1911 ..
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

kenaiwolf> vyzerá to ako nové lebo mám takú malú úchylku starať sa o to trochu viac ako je treba, veľmi pedantne. je to pre mňa relax
bol jeden čas kedy som dlho nemal čas poriadne vyčistiť, dosť som z nej vypálil aj za dažďa , skončila aj na zemi v blate aj v snehu a na moje prekvapenie po dôkladnej rozborke nenašiel som tak veľa hrdzavej lísky ako by som čakal, používam balistol vo veľmi jemnom filme .zatiaľ fungovala veľmi dobre za každého počasia a teploty do -10stupn.. škoda tých zásobníkov tie sú úplne naho... praskli sa mi na vyustení už po 300 ranách, na nosenie mám wilson combaty a tie pôvodné len na tréning ale nie je cvičenia kedy by som pružinu z neho nehľadal po bojovom prebíjaní zbrane,
akékoľvek iné zásobníky pre 1911 tam však pasujú bez problémov a spoľahlivo fungujú a tým je celá zbraň veľmi spoľahlivá takže tá investícia stojí za to

fotky som fotil bežným BENQ 14mpx, cez makro funkciu, po prvý krát čo mi tá funkcia prišla užitočná 8)
som rád že ti to poslúžilo
friendly_joliot

Príspevok od používateľa friendly_joliot »

Je zaujimave ze mne oba zasobniky idu na 1+ teda za podmienky ze ladujem max. 7 do jedneho. Pri 8 je tlak na vyustenie tak velky, ze to zacina robit problemy. Ale je pravda, ze podla mojej uchylky som hned poprihybal a ponarovnaval, co sa mi zdalo, ze by pomohlo este pred prvou ranou. Mne by proste na veci asi zaruku ani davat nemali. :wink:
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

:D
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"