Tuning pistoli 1911

Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Tuning pistoli 1911

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Mam Norinco 1911 .45ACP
kupil som si ho len tak pre radost,stal v tej dobe nejakych 11.000,-Sk
Nejako vela s nim nestrielam,ale rozmyslal som nad vylepsenim tejto zbrane. Ked som si prepocital kompletnu prestavbu dielmi Wilson,mimo hlavne,tela a zaveru,dostal som sa niekde na 700eur,tak som to v tej dobe zavrhol. Nedavno som pozeral znova ceny a diely od Kimbera vychadzaju o dost menej.
Mate niekto skusenosti s tuningom Norinca 1911,pripadne inych klonov 1911tky?
Su diely od Kimbera,Wilsona ci inych vyrobcov pouzitelne bez nejakych velkych uprav na Norincu?
Od akych vyrobcov kupit ktory diel s prihliadnutim na cenu,kvalitu,kompaktibilitu...?
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

co presne planujes na norincu menit? vyhoda 1911 je, ze viacmenej pasuje vsetko len to treba zlicovat. Ak to nesadne, staci jemne pobrusenie. Ale tiez to ma svoje kulehy, napr. zachyt zaveru mas standard alebo oversized? BTW Tunoval som STI Trojan.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

To Norinco 1911 je v podstate presna kopia armadnej 1911tky. Vymenit by som chcel v podstate vsetko mimo hlavne,zaveru a tela zbrane. Domcek bicej pruziny,kohut,spust vratane celeho spustoveho mechanizmu,dlanovu poistku s bobrim chvostom,zachyt zaveru,poistku,voditko vratnej pruziny,obimku hlavne.anatomicke pazbicky,mieridla,zasobniky na 8 nabojov... Najradsej vsetko v nereze.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Tak predaj Norinco a kup si nieco poriadne...

Mozno usetris aj na tuningu...
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ked som ratal diely od Kimbera,dostal by som sa niekde okolo 300-400euri
Hlaven je u Norinca v pohode a material zbrane tiez,akurat hrany bolo treba osetrit. Ked zratam cenu za ktoru som ho kupil 370eur(11.000,-Sk) a k tomu dalsich cca 350 tak som niekde na 700,- . Za to ziadnu velku slavu nenarobim,keby som chcel kupit inu zbran. A to by som za 350 to moje jazdene urcite nepredal. Mimo to mam k tomu Norincu po tych rokoch aj troska citovy vztah :). Ale ak by som sa rozhodol vyhodit peniaze na nejaku 1911tku,tak sa mi velmi paci nerezovy Dan Wesson v plnej velkosti.
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"