S&W 1911 (.45ACP). názory a skúsenosti.

inspiring_joliot

S&W 1911 (.45ACP). názory a skúsenosti.

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

rad by som si vypocul nejake nazory a skusenosti so spominanou zbranou, uvazujem o jej kupe. vdaka, dufam, ze niekto prispeje.
elegant_grothendieck

Príspevok od používateľa elegant_grothendieck »

Neviem či máš rád značku SW, alebo prečo chceš práve SW. Mám rád klony coltu 1911 od J.M.Browninga. Najviac sa mi páči SPRINGFIELD, ale kvalitnejší je PARA ORDONANCE, ak teda nepočítam špeciále od STI, SPS, BULL,PETTER STAHL. Priznám však, že SW sa mi páči najmenej. Nemá kalsický podavač v ráme, ale na hlavni .Vyťahovač je na čape a odpružený a nie ako originál dlhý a v jednom kuse. Kópie 1911 robí aj ARMSKOR a čínske NORINCO, KIMBER a desiatky ďalších.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Podľa Streleckej revue (v roku 2007 testovali niekoľko 1911) vraj kvalita. Z ich hodnotenia vyšli lepšie jak Springfieldy. Neviem, nedokážem porovnávať, ale SR mám tendencie veriť.
Používateľov profilový obrázok
suigan
prispievateľ
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa suigan »

messer napísal:
Anonymous napísal:rad by som si vypocul nejake nazory a skusenosti so spominanou zbranou, uvazujem o jej kupe. vdaka, dufam, ze niekto prispeje.
Neviem či máš rád značku SW, alebo prečo chceš práve SW. Mám rád klony coltu 1911 od J.M.Browninga. Najviac sa mi páči SPRINGFIELD, ale kvalitnejší je PARA ORDONANCE, ak teda nepočítam špeciále od STI, SPS, BULL,PETTER STAHL. Priznám však, že SW sa mi páči najmenej. Nemá kalsický podavač v ráme, ale na hlavni .Vyťahovač je na čape a odpružený a nie ako originál dlhý a v jednom kuse. Kópie 1911 robí aj ARMSKOR a čínske NORINCO, KIMBER a desiatky ďalších.
Vedel by si urobiť kvalitatívne poradie jednotlivých klonov a cenové? Dosť by ma zaujímalo či sa výrobcovia pri klonoch skôr zameriavajú na kvalitu alebo ide čiste o cenovú konkurenciu... DIKY
MC
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa MC »

Mám novú 1911 od S&W, model ES. Fantastická spust, odlahceny kompakt a strieľa super.. Na nosenie parada..
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

To MC

V com je pre teba nosenie 1911 parada? Ja ju nosim uz nejaky cas a parada to podla mna teda vobec nie je. Je to vsak kompromis medzi nosenim kila a viac zeleza a ucinnosti kalibru 45 ACP. Takze nosim ju rad, pretoze je to pekne delo, ale paradou by som to urcite nenazval.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Mna by zaujimalo kde si ju kupil, chcel by som totizto model SC
MC
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa MC »

Rám je zo scandia a ťa hmotnosť je veľmi príjemná :D.. Mal som aj full size v plnej hmotnosti a to ma fakt moc nebavilo.. Dováža ich Frano..
inspiring_dhawan

Príspevok od používateľa inspiring_dhawan »

sak daj foto ak ta mozem poprosit, popripade ak to neni tajne co stala.
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa siver »

MC napísal:Mám novú 1911 od S&W, model ES. Fantastická spust, odlahceny kompakt a strieľa super.. Na nosenie parada..
Takže si nakoniec kúpil novú? Parádna pistolka .... zobral si nerez zaver alebo čierny?
MC
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa MC »

nazdar,

veru novu, nejako to bola laska na prvy pohlad:-), zaver je nerez, spodok tmavy, robi sa len v tejto verzii..
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"