Taurus 1911 SS

inspiring_rhodes

Príspevok od používateľa inspiring_rhodes »

a nevies nahodou kde alebo ako ju kupoval ci v tej firme alebo individualny dovoz?
Naposledy upravil/-a inspiring_rhodes v 28 Jan 2009, 18:25, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 27 Dec 2009, 16:56, upravené celkom 1 krát.
inspiring_rhodes

Príspevok od používateľa inspiring_rhodes »

vdaka moc,
skusim pockat hadam niekdo pozna tu firmu.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Ja by som isiel do Dan Wesson-a. Zavolaj si do podnikovej predajne CZ UB. Aj cena bola celkom prijatelna ale neviem kolko presne, tusim okolo 30 000 Sk. Je to rozhodne kvalitnejsia produkcia ako Taurus.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

V Dease maju v komisii Colt defender 45ACP za 20000,-sk a Colt combat 9LU za 35000,-sk.
inspiring_rhodes

Príspevok od používateľa inspiring_rhodes »

Hej do Taurusu alebo nedajboze Norinca to by som nesiel, mal som skorej zaujem o Kimber (ako som vyssie pisal), skor som chcel vediet nejake info o firme co to vozi eventualne o skusenostiach s touto raritkou. Ide o Kimby Team Match II - .45 alebo Stainless Gold Match II - .45
cena je tam okolo 50t na koruny v EUR asi 1650.-
co som eventualne asi aj schopny akceptovat ak to za to bude stat.
inspiring_rhodes

Príspevok od používateľa inspiring_rhodes »

maros15:
Vdaka za info uz som pozeral ich stranku ale skorej chcem modell 1911 v 5" verzii najlepsie v uprave satin stainless steel s drevenymi pazbickami, proste taka imidzovka, sice do trezora ale obcas ju prevetrat na strelnici.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

vasia napísal:vdaka moc,
skusim pockat hadam niekdo pozna tu firmu.
S majiteľom som pred časom komunikoval a vyzerá byť veľmi ústretový. Niekde som to tu už dával, ale pre istotu zopakujem.

V auguste minulého roku mal majiteľ fyzicky na vyskúšanie Kimbery Gold Match, Tactical Pro, Custom II a Desert Warrior. Teda aspoň tak mi to písal v e-maile. Firma nemá sídlo priamo v KE, ale pár km od KE - v Rozhanovciach.

Napíš mu na e-mail, čo má na stránke, určite sa ti ozve.
inspiring_rhodes

Príspevok od používateľa inspiring_rhodes »

Panzer


Vdaka moc na nieco take som cakal, tie Kosice to som len z volacky odhadoval.
Skusim hodit zaujem teda na nich.
inspiring_perlman

Príspevok od používateľa inspiring_perlman »

TO : cmy
Jeden znamy kupil teraz STI 1911 asi za 19 tis, uz sa neviem dockat kedy si z toho pojdem puknut
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Ťažko poškuľujem po STI Spartan http://www.grandpower.eu/infoSTI.htm Myslím si, že cena/kvalita/servis predčí Tarusa,SW a ostatné 1911tky. Jaro je výhradný dovozca, má úzku kooperáciu s STI a ich servis je príkladný. Nechcem zakríknuť, ale v mesiaci apríl - na meniny mi hovorí "pane"! Skúšal som jazdenky STAR - TAURUS -NORINCO viď http://picasaweb.google.sk/Igoca52/Zbra ... 5jMiIcS8d4# . Lenže cena od 7,5 do 14K za Taurusa bolo na typ a stav priveľa. Potom ostal len STAR Bartoň, a ...moja 1/2 mi to zatrhla / za pol roka 3 guny???? - pere ti ???/ ..no a došli prachy. Nekúpil som nič a šetrííííím, ako "megdak".
Dilema1: K 1911 patrí 45tka lenže luger stojí päť kačiek. Ale rozdiel 10 litrov neprestrieľam tak skoro.Raďte !
Dal som na web pri kúpe K100, Star Firestar/ obe v lugri / = spokojnosť. Od leta chodím, ošahávam, skúšam, radím sa.. ČO a AKÚ ??? Vot eto vapros !!!
Visím na: http://www.strelectvi.cz/forum/1911-a-klony-f55.html nasávam info, ako sa dá. No a "k střelci patrí 1911tka, jako do bytu lednice ! Prodej ji a kup si 1991tku", a aj Alffov pohľad na "šíty" ma posunul k STI SPARTAN.
Poraďte aj vy, ktorí máte osobné skúsenosti s 1911. Vďaka :idea:
Ako vkladáte fotky priamo na web? :oops:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

No STI su fajn, spracovanie dobre, len im sem tam nieco nesadne :D , ale je pravda ze v ramci zaruky je servis prikladny...
friendly_goldberg

Príspevok od používateľa friendly_goldberg »

ja mam STI-LS kupil som minuly rok tiež v GP. podľa mňa pekna a kvalitná zbraň idealna na skryté nosenie. veľmi dobre vyvážená s miernym spätným rázom primeraným k veľkosti zbrane. ja mám v ráži 9mm cena streliva aj v mojom prípade rozhodla. ako menšie negatívum hodnotím problém s poistkou, ktorý som zistil, pri strelbe sa niekedy zaistí ale tento problém sa dá odstrániť bolo to už bližie rozoberané na fore. možno by sa hodili výraznejšie mieridla. presnosť je primeraná k veľkosti zbrane a jej určeniu, teda nič extra , ale na moje učely postačuje. v budúcnosti by som chcel aj ja spartana alebo trojana. trojan myslím je aj v 9mm. spartan len .45
MC
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa MC »

Zalubenci do STI Spartan, nezabudajte, ze sa jedna o vyrobok firmy Armscor z Filipin, STI je len logovana. Mal som STI LS, mala a pekna hracka, ale povrchovka otras, 40ky s komolym kuzelom jej obcas nechutili. Co maju fakt super su specialy na IPSC. Mam rok Taurusa SS, jemne som ho opticky doladil. Aleje fakt, ze som nemal jediny problem na strelnici, pri suseni ani vymene dielov.
Kupte si SVI, SW alebo cokolvek ine a uvidite, ze sranda len zacne. kazdu zbran treba doladit a vystrielat nejaku tu ranu, nech si diely sadnu. Kamos ma SVI za skoro 4 tis € a po par ranach isla k puskarovi, neslo na tom nic..
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"