Prebijanie a 1911 .45

friendly_joliot

Prebijanie a 1911 .45

Príspevok od používateľa friendly_joliot »

Zrejme takmer vsetci majitelia 1911 .45 uz uvazovali, alebo uvazuju o prebijani .45 kalibru. Zrejme hlavne pre cenu tovarenskeho streliva.
Rad by som tu otvoril temu, kde by skusenejsi poradili tym, co zacinaju, alebo o tom uvazuju. Idealny vystup by bol presny navod na loboraciu a rychlost prachu, vahu a tvar streli pre konkretne pouzitia.

Moja skusenost je ze Accurate No. 5 prach 1911, v akejkolvek laboracii s 230grain strelou, proste nema rada. Kope a rozhadzuje nastrel. Zrejme dochadza k neskoremu opusteniu hlavne strelou, resp k prilis rychlemu odomknutiu.
Viem ze to nie je idealny prach pre .45 ale kupil som ho pre 9mm luger a iny prach som zatial neskusal. Snazim sa najskor tento minut. :roll:
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

prach ACC.5 je urceny najma pre .45 a 1911 mi s nim funguje absolutne bezproblemovo s 230grs strelou. Pokial viem ten prach je urceny hlavne pre kombinaciu 45 1911. presnost na 15-25 metrov dobra. Nic nekope. Nastrel moze byt rozhadzany aj nekvalitnou strelou alebo rukami.

Edit: pouzita zbran STI Trojan
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

navrhujem to presunut do prebijania:)
friendly_joliot

Príspevok od používateľa friendly_joliot »

Marek Z napísal:prach ACC.5 je urceny najma pre .45 a 1911 mi s nim funguje absolutne bezproblemovo s 230grs strelou. Pokial viem ten prach je urceny hlavne pre kombinaciu 45 1911. presnost na 15-25 metrov dobra. Nic nekope. Nastrel moze byt rozhadzany aj nekvalitnou strelou alebo rukami.

Edit: pouzita zbran STI Trojan
Uf tak to si mi dal, :oops: musim sa pohrabat v poznamkach, co som tam teda vlastne sypal a kolko. Potom dam vediet. Je mozne ze si to zle pamatam je to uz davno.
inspiring_cannon

Príspevok od používateľa inspiring_cannon »

Obrázok
Kniha ktora potesi.
Link s knihy. www.sightm1911.com
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"