Nôž Glock

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Tak som sa kukol aj ja. :) Na jednom málinko biele, na druhom ešte menej. Myslím, že nemôže ísť o poškodenie... No jo, mám veľa drahších a aj pár lepších nožov ako je Glock, ale to je taký debil inštrument, že ten vydrží aj WWIII a to púzdro tiež. A robiť sa s ním dá prakticky hocičo, aj riadne prasačiny...
misko 6
občasný prispievateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa misko 6 »

Glock sice nemam, ale podla tich dvoch fotiek som usudil, ze tam je to skor spôsobene tym, ze tam nie je farba, alebo volake poplastovanie, alebo take cosi. :wink: Pretoze, ak by to bolo unavou, tak by to bola jedna priamka bez vybezkov, a hentam su male biele gulicky po okoli, co mi skor pripomena, ze ten ten plast bol biely, a len nastriekany nacierno (co mi pride ako hlupost, ale vyzera to tak). :D
friendly_kapitsa

Príspevok od používateľa friendly_kapitsa »

Konečne som si zaobstaral Glock aj ja. Musím povedať, že je to kus pekného železa. Prijemne sedí v ruke a znesie skutočne aj menej citlivé zachádzanie. Musím ho brávať častejšie na vzduch...
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Pekného? :shock: Huh, chlape, tak to potom nechcem vidieť tvoju priateľku / manželku. :lol: :lol: :lol:

No offense, len blbý žartík.
8)
friendly_kapitsa

Príspevok od používateľa friendly_kapitsa »

Jack, nemaj najmenšie obavy... manželka je presne opak mojho typu žien :wink:
A mne sa pačia jednoduché veci, zložité sa zvyknú rýchlo pokaziť.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Jack: uvedomuje si v akej si téme? To nemyslím v zlom, ale aj ja pri pozeraní fóra iba klikám na nové príspevky bez ohľadu na to čo to je, tak keď si si prečítal Glock, mohol si si predstaviť pištoľ - ide tu ale o nôž a ten skutočne neni až taký škaredý.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Zoid, ja skutočne netrpím problémami s orientáciou., takže presne viem, kde som. :wink: Nôž Glock? Huh, keby som chcel byť veľkorysý, poviem čosi v duchu, že má svojskú estetiku. Pravdou ale je, že tých nožov mám hodne cez 30 a asi všetky do jedjného pôsobia estetickejším dojmom ako Glock. Zvlášť FM 81 snáď ešte trumfne aj FM 78 v "nepeknosti". Na druhej strane, tento inštrument som si stihol naozaj obľúbiť. Tož toľko moje subjektívne dojmy. Ak to niekto vidí inak, tak v poho... 8)
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Atropos . Never, je to krásavec :-) a ozaj super nôž. . Mne sa veľmi páči jeho jednoduchosť, tak ako aj pištole od tohto výrobcu. Môj M81 so mnou už zažil také veci, že čiernenie čo bolo na ňom bolo už tak zošúchané, že som ho radšej dal dole celé :-) Výsledok vyzerá asi takto :-) Kamošom sa tento image moc nepáči, ale ja som bol vždy metalista :-)
http://imageshack.us/photo/my-images/824/glocknu.jpg/
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

janesk

Čím si dával dole čiernenie? Brúsna pasta alebo niečo menej pracné? Ja mám FM78 a zatiaľ spokojnosť. Len tá čierna trochu lezie dole, tak som tiež rozmýšľal, že ju stiahnem celú.
Používateľov profilový obrázok
Phill22
občasný prispievateľ
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa Phill22 »

Povrchová úprava je fosfátovaním. Deriem už druhý Glock a osobne by som ju dole nedával. Bráni aspoň čiastočne korózii a nôž dostane používaním patinu. Ak treba dá sa odstrániť jemným brúsnym papierom.
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Panzer- Použil som jemný brúsny papier ako píše Phill22. Korózii síce to čiernenie bráni ale aj tak nôž aj s čiernením koroduje, najmä ak je čiernenie už obšúchané ako som ho mal ja, takže je to jedno si myslím. Ak sa nôž ošetrí a potiahne nejakým olejom, (v mojom prípade konkor 101) je problém s koróziou vyriešený.
friendly_kapitsa

Príspevok od používateľa friendly_kapitsa »

Chlapi... kľud... každý ma svoj vkus a čo sa páči jednému, nemusí sadnúť aj druhému.
Mne sa osobne páčia aj pištole od Gastona, lebo (ako to povedal pekne Jack) majú svoju estetiku.
Ja mám verziu 78 a skutočne ho mám iba krátko na to, aby som ho poriadne preveril. Na "prácu" síce nie je sám (mám viacero kúskov v zbierke), ale chcem mu dať poriadne zabrať, aby som zistil, či skutočne vydrží to, čo som videl a počul.
friendly_kapitsa

Príspevok od používateľa friendly_kapitsa »

janesk napísal:Atropos . Never, je to krásavec :-) a ozaj super nôž. . Mne sa veľmi páči jeho jednoduchosť, tak ako aj pištole od tohto výrobcu. Môj M81 so mnou už zažil také veci, že čiernenie čo bolo na ňom bolo už tak zošúchané, že som ho radšej dal dole celé :-) Výsledok vyzerá asi takto :-) Kamošom sa tento image moc nepáči, ale ja som bol vždy metalista :-)
http://imageshack.us/photo/my-images/824/glocknu.jpg/
No, musím povedať, že je to zaujímavé ako námet... A vyzerá to veľmi dobre. Ale ten môj zatiaľ zostane čierny. Nakoľko je skoro nový. Možno časom, keď to začne zliezať...
inspiring_ishizaka

Príspevok od používateľa inspiring_ishizaka »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ishizaka v 15 Apr 2013, 12:02, upravené celkom 1 krát.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Hej po dlhom bojovani so sraubovakom a kombinackami a bohvie cim este. Vela sa toho tam nevojde priemer je zhruba 1.5 cm+-. Len tam je problem, ze ked sa to zase zavrie tak to potom tazko otvorit. Podla mna je to velmi nestastne spravene a na prakticke pouzivanie to nie je vhodne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chladné zbrane"