Nôž Glock

inspiring_ishizaka

Príspevok od používateľa inspiring_ishizaka »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ishizaka v 15 Apr 2013, 12:02, upravené celkom 1 krát.
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Mam noz glock uz cca 10 rokov,poistka na puzdre je uz nefunkcna-vydrata - ziadne biele miesto.
Ciernenie ked uz odchadzalo tak som ho vylapoval a odvtedy hrdzavie..
Len ma zaraza ze ten noz je dost makky,ale dobre sa s nim hadze:)
inspiring_ishizaka

Príspevok od používateľa inspiring_ishizaka »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ishizaka v 15 Apr 2013, 12:01, upravené celkom 1 krát.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Ta pilka nie je primarne urcena na rezanie dreva, ale na prerezavanie korenov pri kopani zakopov.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

riadnu pilku na korene mas v lopatke Glock
:)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Nečakaný príliv estetiky zo stajne Glock :)
Messer_Image-GLs_900.jpg
3 unikátne nože, každý ukutý z hlavne konkrétneho Glocka používaného Davom Sevignym.
Pekný nápad.

https://www.gastonglockstyle.com/knives/sevigny
Gaston Glock Style Introduces new line of custom knives made from pistol barrels
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

yarco

Ten, čo má rúčku z parohu...júúúj, paradiso je. :wink:
Pfúúúú, statočná cena...3.900 doláčov. :roll:
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Dátum registrácie: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

tie ceny sú na smiech... Stačí splašiť vyradenú hlaveň a zmestím sa do 400 len taký fukot. No jo, len keď niesom ten známy nožiar, no... :D
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Aj u nás máme viacero medailistov z MS/ME v IPSC.
Môžeš si zohnať nejakú autentickú hlaveň a ukuť vlastnú odpoveď na tú akciu Glocka :wink:
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Ozivim temu, obkednal som si noz Glock FM81, dufam, ze bude dobre sluzit ako noz do lesa alebo do zahrady. Rozmyslal som aj nad inymi nozmi, ale za 28 eur si myslim, ze je to dobra volba a aspon mi sedi znacka ku zbrani :D
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

TomasARN, niet o čom. Dobrá voľba! Isto nie som prvý, kto vraví, že keď to skombinuješ so Švajčiarom, tak do lesa asi nemôže byť lepší tandem. Z vlastnej skúsenosti si dovolím povedať, že taký záhul ako Glock, nevydrží temer žiadny nôž. Určite nie nejaký v rovnakej cenovej relácii. A aj v tom je tá krása, že tento nôž len málokto šetrí (lebo nie je problém kúpiť si druhý), a tak viacero ľudí v mojom okolí práve vďaka FM 78 alebo FM 81 začalo zisťovať, čo všetko sa s nožom (podobného určenia) dá vlastne páchať. Aj za to veľké plus!
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Svajciarsky mam stale pri sebe, kazdy den a teraz som si konecne objednal tento Glock v ciernej farba. Verim, ze nesklame
x-SCYTHE
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa x-SCYTHE »

Koncom minuleho roka som si kupil dlhe roky pouzivany Glock noz, bez pilky vo farbe TAN. Je to nadherny noz, naozaj znesie vsetko, vytinal som s nim stromceky aj krajal klobasu (nie naraz :D ). Ciernenie nevydrzalo a po bruseni sa mi cepel potiahla suvislou vrstvou jemnej hrdze, nic, co by sa vsak nedalo odstranit (mosadznou kefkou na hlavne) a nevyriesilo by vylestenie zbranovym olejom. Ten noz milujem. Ak by som si mal brat jediny "heavy duty" noz v tejto cenovej relacii, co toho znesie naozaj vela, kludne si necham iba ten.
EDIT: Aby som nezabudol, farba TAN dava mojmu puzdru vyhodu, nebelie, resp. nie je to vidiet, podobne ako ziadne skrabance a odreniny (a ze ich ma!).
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Musim suhlasit, vynikajuci noz, pod 30 eur
Napísať odpoveď

Návrat na "Chladné zbrane"