Nôž Glock

friendly_bassi

Nôž Glock

Príspevok od používateľa friendly_bassi »

Rozmyslam nad kupov nozu Glock len neviem ci mam kupit bez pilky alebo s. Vie mi niekto poradit aky je v tom rozdiel a ci tu pilku naozaj aj v realy vyuzijem. Raz som mal este ako teenager taky rambo nozik s burzi a pilkou som vzdy len o nieco zavadil a roztrhal si oblecenie alebo aj puzdro....
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Jednoznačne aj s pílkou. Možno túto pílku použiješ len raz za čas,ale oplatí sa.Nikdy nevieš.
Prípadne pouvažuj nad nožom,ktorý má prídavné veci zvlášť.Ja osobne mám UTON,ktorý má pílku aj pilník.
Doporučujem Ti celú tému NOŽE,ak si to doteraz nespravil.
friendly_bassi

Príspevok od používateľa friendly_bassi »

pozeral som aj ten Uton ale skor sa mi viac paci Glock.....okrem toho chcem juice xe6 tam je naradia az az. A este cakam na Spyderco Lava ale nikde v BA ho nemaju a bol som aj v Prahe tiez som ho tam nenasiel
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

No to si priprav plno veľa love :!: :!: :!:
Ja osobne by som si rozmyslel,či za tie nožíky toľko vysoliť. No ak ich využiješ ......... :?:

ináč tu máš link na Spyderco Lava :

http://www.municak.sk/component/page,sh ... Itemid,62/
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Boulder, ak tie nože nenájdeš v kamennom obchode, neboj sa objednať si ich cez www.noze-nuz.com S nimi mám opakovane dobré skúsenosti.
Pokiaľ ide o Glock, tak mám FM78 aj FM81. Platí, čo povedal Arminius, že využitie pílky je síce minimálne, ale nikdy nevieš, či sa ti raz nebude hodiť. A obavy o púzdro mať nemusíš, je z podobného materiálu ako rám pištole Glock a niečo vydrží. Navyše nôž zapadne do púzdra hladko, bez prílišného kontaktu s vnútornou stenou.
Inak je Glock výborný nôž za príjemnú cenu. Len sa priprav, že černenie moc nevydrží a nôž treba vždy dôkladne osušiť a občas aj premazať olejom. Inak je to výborný kus železa, ktorý znesie neskutočné veci a ľahko sa brúsi, ak už náhodou treba.
friendly_bassi

Príspevok od používateľa friendly_bassi »

dakujem za odpovede
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Chlapci co mate noz Glock, v akom stave mate tu poistku co drzi noz v puzdre? Ja mam to miesto uchyto podozrivo biele, neviem ci je to normal alebo mi to ide odpadnut.

S nozom som nic nevystrajal, len som ho ukazoval kamosovi, a ten mi vravi ze to mam nejako podozrivo biele.

Prikladam fotky, prva je s bleskom, druha bez
Obrázok Obrázok
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa revino »

myslim, ze to je normalne. ja to mam na puzdre tiez.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

super, padol mi kamen zo srdca :)
volmet
prispievateľ
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa volmet »

tento nozik mam aj ja ale nemam to take. ked plast takto zbledne tak to je vacsinou unavou ako predzvest ulomenia. nastastie si to u tej poistky neviem predstavit, lebo sa neda ohnut tak aby to hrozilo, a uz vobec nie u takej znacky ako Glock :D
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 24 Nov 2013, 21:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Ved to ma na tom zarazilo, ze ked plast takto zbelie, znamena to ze je oslabeny. A ta poistka sa tam hybe minimalne, takze som ani nevidel dovod preco to mam take. Ale uz som kludnejsi
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

buď v klude, mám ho 8 rokov, poistka je rovnako biela a nič zatial neodpadlo. Ani v mrazoch...
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Mrkol som teda aj ja na svoje puzdro a tiež to tam mám biele, tak som spáchal kus násilia na tej poistke, drží ako má. Dokonca by som povedal, že odtrhnúť ju by bol problém :-)
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Kukol som aj ja - tú bielu čiaru mám tiež, takže to je feature, nie bug. :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Chladné zbrane"