Teleskopicky obusok- prehnutie u noveho ??

thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 14 years 10 months

Teleskopicky obusok- prehnutie u noveho ??

Príspevok od používateľa thrash »

Zdravim, neviem ci tu ej ina vhodna kolkonka kde by som tu temu mohol dat, ale chcem sa opytat ludi co si kupovali teleskop (ESP) ci si nevsimli ze uz od novoty bol nie idealne rovny.. Ja ked to dam oproti svetlu v otvorenom stave alebo ked ho kotulam po zemi tak na prechode ako je stredny a posledny diel je jemne "bananovite" prehnutie.
Pointa je ta ze viem nim tresnut opacnym oblukom a nieco tvrde a dorovnat ale nekupoval som si nieco nove aby som si to hned opravoval - je to nermalne alebo mam nejaky "vystavny" kus s ktorym niekto nieco skusal o makku prekazku a potom mi ho zaslali cez eshop ? (je to kalena 21" esp)
Diky
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Servus. Pravdepodobne to tak nemá byť. Ale neriešil by som to, ak to samozrejme nie je extrémne ohnute. Ja som testoval tento teleskop a áno malinko sa ohne ale nemá to absolútne žiadny vplyv. A neskúšal by som to vyrovnať, môžeš ho akurát ešte viac ohnut atď...
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

thrash napísal: ale nekupoval som si nieco nove aby som si to hned opravoval - je to nermalne alebo mam nejaky "vystavny" kus s ktorym niekto nieco skusal o makku prekazku a potom mi ho zaslali cez eshop ? (je to kalena 21" esp)
Diky
Veru neopravuj. Veď predsa platí

Záručná doba a reklamácia
http://www.pravaspotrebitela.sk/?page=b ... s&itemid=9
Napísať odpoveď

Návrat na "Chladné zbrane"