Mačety

x-SCYTHE
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 7 years 7 months

Mačety

Príspevok od používateľa x-SCYTHE »

Dobry vecer pani,
pouzivate aj macety? Mna caka klcovanie pozemku, tak som si na to jednu na vytinanie tenkych konarikov a tvrdej buriny zaobstaral Walther MACH TAC1. Pri vybere som sa zameral hlavne na gumenu rukovat, sustredenie vahy vpredu na zaoblenej cepeli, a hacik, ktory je urceny na prerezavanie parasnur, bude dobry na klcovanie popinavych burin. A samozrejme, aby mala opaskove puzdro, ale to uz dnes maju prakticky vsetky nove.
Ake mate vy?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Original gurkha kukri
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

na vytinanie tenkych konarikov a tvrdej buriny ...
Ake mate vy?
Krovinorez... :wink:
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

25cm leuku
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Lesácku. S drevenou rúčkou. S tým MachTacom pozor, je to mačeta, nie že s tým budeš stínať nálety a mladé bučky, lebo pôjde do kytek. Malínčie, tvrdá burina OK, ale na dreviny si vezmi sekeru a pílku.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Saigon - 41 cm čepeľ (plastová rúčka). Už je taká vyštrbená, že viac pripomína pílku... :oops: :lol: :P
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Fiskars. To nie su "military" macety, ale macety na to, co hladas, t.j. do zahrady. A na rozne prutie by som skor zobral zahradne noznice :wink: Neostane ti to vselijako porubane, ale to zastrihnes ako potrebujes.
x-SCYTHE
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa x-SCYTHE »

Ono tuto temu som zalozil skor, aby ludia napisali, ake maju macety, ja som napisal len moje pohnutky k jej kupe :) Teda ak neratam esteticke hladisko, MACH TAC 1 sa mi velmi paci.
Pravdou je, ze je na "vylet do lesa" a podobne to nie je prave idealna vec v nasich koncinach, lepsie je mat spratny noz a k nemu ked tak sekerku. Aspon tak sa to osvedcilo mne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chladné zbrane"