Alternatíva ku LEATHERMAN MUT?

Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 183
Registered for: 14 years 4 months

Alternatíva ku LEATHERMAN MUT?

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Rád by som sa opýtal,niekoho znalého, či existuje náraďový nôž v štýle LEATHERMAN MUT, ktorý by však nemusel mať toľko "udělátek" a mal priateľskejšiu cenu.
Ide mi skôr o pomôcky pre M 4, čepeľ noža a kliešte. Úprimne, sa mi cena originálu zdá silne premrštená a aj keď chápem, že kvalita a značka niečo stojí, spokojil by som sa aj z niečím jednoduchším, prípadne so seriózne urobenou kópiou. Už len rozdiel, medzi US cenami / cca 91 USD / a Európou / 191 EUR / je dostatočne výrečná
Ďakujem za prípadné nápady a rady.

PS. Prípadne mi dajte link na nejaké seriózne fórum, kde to preberajú. Po nožoch som veľmi nesurfoval
PPS. Prípadné výhrady, že žgrlím a chcem ušetriť sú pravdivé. Ušetrené peniaze, okamžite reinvestujem do nábojov.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

91 USD za MUT je nejaké veľmi nízka cena. Vedúci ho do shopu nebral práve pre cenu, že v JuEsEj ide okolo 180 USD a tu na pulte by vychádzal okolo 190 €.

Nebude to taký Letherman jak môj Gerber?
Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa necrono »

Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 183
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Žeby som zhaluzil, s tou US cenou? Nie je to nemožné, teraz som toho pozeral pomerne dosť. Keď, tak pardón. Za ostatným si však stojím.
Ten New Model vyzerá celkom faj, s tým srandákom na M4 by to šlo. Zaujímavá myšlienka. Len sa desím ceny v EU, páč 50 dolcov je veľmi usmievavá cena - ale v Štátoch. Možno cez nejakého budúceho známeho...
Napadlo ma ešte, niekomu tých pár vychytávok na údržbu M4 si dať urobiť zvlášť a mať bežný náraďový nôž.
Lákala ma všaktá idea, ako je na MUT-e. Mať to pekne pokope v jednom nožíku.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Ak budes pozorne sledovat ebay tak sa ti podari odchytit nejaky kus za fajn cenu (ked rusia obchody a pod.) Ja som tak kupil svoj za 100$
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Rohy ked chces MUTa, tak ti ho nic ine ako MUT nenahradi.
Setrit sa da vzdy i na vyber mas vzdy, ale nakoniec zistis, ze sa setrit neoplati na vsetkom a silou mocou vzdy, lebo ked ho naozaj chces, tak si ho raz naozaj kupis a ked nie, tak ho nepotrebujes :-0
PS mam doma jedneho na predaj za slovensku ludovku 150E vid inzercia.
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 183
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Vďaka za rady, hlavne Aager ma dostal svojim úlovkom, ale aj Rasťo má svoj diel pravdy. Uvidíme, podumáme.
Možno iných výrobcov MUT nenechá chladnými a dajú aj oni dačo, páč mi MUT príde, ako komerčne veľmi úspešný model.
A aby som nebol tak do čista pasívny, pridávam aj ja jeden odkaz, aj keď to teda už nôž nie je. Je to iba náraďové niečo.
http://www.mujnuz.cz/noze/naradove-noze ... -m16-ar15/
Napísať odpoveď

Návrat na "Chladné zbrane"