TCA

Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

Fúha, sa to tu rozbehlo :D
Tiež rozmýšľam o nejakom kurze (keďže doteraz som strieľal 95percent z predoviek), pozrel som si napr. inštruktorov RDA, ten pán Miklánek je ten istý, ktorý je v LT, alebo ide len o zhodu mien?:-)
Používateľov profilový obrázok
GoodLuck
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa GoodLuck »

Troll z TCA je spät :D

@Peterson: jasne, odhalil si ma, kvoli hajeniu TCA farieb som si zalozil profil a budem tu trolovat :lol:
A ked budem dobry a budem posluchat, dostanem aj zlavu na kurz. Profil som si chcel zalozit uz davno, ale nemal som mail.sk, takze to na lenivosti zlyhalo. Ty si si aj precital co a ako som to napisal? Mas k tomu aj pripomienky? Mam u TCA 18 kurzov (3h+) a v RDA 9 (vacsina 2 dnovych) ked pocitam aj aktualne prihlasky.
Ja viem, koren :cry:
Mam na TCA a RDA svoj nazor, ktory sa (neveris) vyvija. Najprv som si myslel, ze si zly Ujo a robis Bu bu bu na TCA a Akademiu urgentnej ( https://www.facebook.com/academyofemergencymedicine/ ) ale potom som si pozrel aj nejake ine prispevky a duty ocividne nebudes :roll: tak sa dohodnime , ze ked sa prihlasim do streleckej akademie Brunoskeho (kde sa asi sem tam vyskytujes) tak sa tam vyskytnes a mozes si nazivo spravit nazor, ci som z tabora TCA.
Inak hejtovat je slabe, mas na viac :twisted:

@ aparapi: pod na "Streľba na dlhé vzdialenosti " maju vyhodene vsetky 3, sem tam im to robil Peto Lassak, ked zohnali za neho aspon z pomernej casti dobreho chlapa, bude to stat zato (uz som prihlaseny :P )

Vyzerate tu na veselu kopu, tak ked ma zena pusti, deti nebudu vrieskat a v GTA online ma to uz nebude bavit, tak tu este trochu poTrolujem
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

GoodLuck napísal:...tak tu este trochu poTrolujem
...a si si istý ??? :roll:

Lebo Trolom tu nejak zvyknú narásť krídla. 8)
Používateľov profilový obrázok
GoodLuck
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa GoodLuck »

@ arminius:

To uz je potom Gargoyla ( https://en.wikipedia.org/wiki/Gargoyle ) , Troll s kridlami :lol:

Nie, nie, davam si pozor, viem ze tu pani maju vedomosti a skusenosti,
kde by pri porovnavani moj ud z toho vysiel ako schopna jaskynka...
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Goodluck: zacituj mi pls, kedy som ťa nazval trollom ?
Používateľov profilový obrázok
GoodLuck
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa GoodLuck »

@Peterson: Také ja predsa nemôžem, keďže si má tak nenazval.. keďže som ta predbehol. :mrgreen:
Ty si sa len milo spýtal, či som v rámci mobilizácie TCA založil tuténko profil a ja som ti pekne odpovedal.

Čo teda ty nerobíš. Neodpovedáš.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

to aparapi: nie je to len zhoda mien, som ten isty clovek :mrgreen:
to GoodLuck: zial Peto Lassak sa minuly rok pobral z tohto sveta nahle prec, miesto neho to zobral Jan Luptak ktory ma odstrielane v roznych nadmorskych vyskach a je to fajn chlap, odporucam. Len si treba docestovat do Cachtic :wink:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

goodluck: čakáš odomňa odpoveď? a k čomu? Ja nemám dôvod hodnotiť tvoje klientske skúsenosti s kurzami TCA. Nepoznám ťa, ty asi vieš, čo je pre teba dobré a užitočné. Ak si zachytil moje posledné príspevky- týkali sa reakcie na blog p.Ostrihoňovej a následne źverejnenie konkrétnych faktov k "mýtusom" , ktoré zazneli v rozhovore GT-Ostrihonová.
Neviem, či si si prebehol celú tému, ale zakaždým, ked tu zaznela nejaká kritika- zareagoval niekto neznámy "zachraňujúcim" príspevkom. Preto som napísal, či ide o mobilizáciu tábora TCA. Ak ťa to urazilo- adresujem ti omluvu :)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

gewehr napísal:zial Peto Lassak sa minuly rok pobral z tohto sveta nahle prec
WTF ? kua mlady chlap
DPC
Používateľov profilový obrázok
GoodLuck
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa GoodLuck »

@Paterson: U mňa dobrý. Len má prosím neporovnávaj s bajo369 (slovenský branec, pripadne podobne),
na také som bol starý vždy a asi by som sa aj zavzdušnil :lol:
@Roman: S Peťom som ešte to ráno bol pokecať a povenčili sme tu jeho bielu kefu a druhý deň som dostal SMS, neveril som, volal som mu, dvihla už len jeho žena.
@gewehr:Cestujem rád. Už som prihlásený na 1,2&3, teším ako malý. My rovno do Beckovskej kúrie, na víkend, už aby bolo..

Páni, pekný večer ešte..
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Goodluck vyzeras byt fajn chlap, tak rychlo opust vlakno TCA a venuj sa dacomu rozmumnejsiemu a pozdravuj odomna Brunovskeho :-)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

GoodLuck napísal:
@Roman: S Peťom som ešte to ráno bol pokecať a povenčili sme tu jeho bielu kefu a druhý deň som dostal SMS, neveril som, volal som mu, dvihla už len jeho žena..
no do kelu fakt, uz som to pogooglil :( uz je to takmer rok
Tu aspon dantes a podobni konspiratori vidia ako som v uzkom a dennodennom kontakte s konkurencnou agenturou z coho ma tu vytrvalo obvinuju
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Roman, ak si pamatam, tak si to bol hlavne ty, kto tu prelieval horke slzy o tom, ako TCA oklamalo RDA, co vsetko im ukradlo atd. Prosim pochop, ze toto je tema o treningu a riesenie osobnych zasti voci konkretnym ludom tu nema miesto, je to otravne.

Mne osobne su TCA/RDA ukradnute, co som mal k treningu TCA, to som uz napisal.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ano mne je ukradnute, ze sice tu moralizujes roky ale nemas problem kupit ukradnuty tovar, sluzbu, piratsky napalene DVD atd...
Svoju moralnu dilemu (ak nejaku mas) si ries sam a nakupuj kde chces.
Az niekto okradne teba, skus aplikovat rovnaku optiku.
A teraz ako to bolo s mojim napojenim na konkurenciu??
Na to ze su ti RDA/TCA ukradnute minas podozrivo vela kyslika v tejto teme.
dantes napísal:Prosim pochop, ze toto je tema o treningu a riesenie osobnych zasti voci konkretnym ludom tu nema miesto, je to otravne.
dovolim si prepozicat pravidlo c6 z http://dfens-cz.com/
Důležitá upozornění pro čtenáře!
6. Pokud se Vám to nelíbí, nečtěte to.
Používateľov profilový obrázok
GoodLuck
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa GoodLuck »

A jajaaaaj.. a ja ze uz bude nuda :lol:

Pacite sa mi tu chalani, lepsie nez FB, skoda ze na ostatnych Temach to tak nesype :(

Tuto to chlapci z Aegisu dali pekne: http://www.aegisteam.cz/o%20aegisu/aegis_a_konkurence/
Dokonca dali pana Jozefa D na cestne prve miesto vo svojom dakovnom texte. Mrzi ma to? Ani trochu. Vysvetlim:
Pokial by to bolo nieco patentovatelneho a vysuditelneho, asi by to uz niekdo zaloval.Keby to Jozef nepajcol z Aegisu a TCA od RDA,
musel by GoodLuck za knowledge & know how supat nozickami az do Ciech. Akokolvek si kazdy mysli, ze je najsamvaac a unikatny,
aj ten Aegis asi nevynasiel koleso, ze?

Keby ste mi sem: http://webforum.sk/viewtopic.php?f=28&t ... 04#p249804 pomohli niekoho nahnat? Hmm? Vopred dakujem..
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"