Kurz-Tactical medic

eager_murdock

Kurz-Tactical medic

Príspevok od používateľa eager_murdock »

Občianske združenie Akadémia Urgentnej Medicíny - Academy of Emergency Medicine (OZ AEM) pre Vás pripravilo kurz Tactical medic http://www.ozaem.sk/sluzby/sluzba-1/kurzy/
a mnoho ďalšich služieb, o ktorých sa môžete dozvedieť na nasej webovej stránke http://www.ozaem.sk/
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Miesto konania kurzu ?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

vyzerá to zaujímavo, akurát nechápem, načo začierňujete mená v dokumentoch?
A Sekcia "kontakty" je tajnejšia ako SIS :wink:
eager_murdock

Príspevok od používateľa eager_murdock »

Máme priestory v BA presne kde a kedy špecifikujeme podľa predbežného záujmu o Prvý kurz a počtu záujemcov. Ďakujeme za prejavený záujme.
S uctou a pozdravom predsednictvo OZ AEM
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

a sídlo spoločnosti máte kde? Na webe to neni, predpokladám že ani na lúke nad Karlovkou ne. Je to adresa bytu alebo regulérny nebytový priestor s označením?
Jedno mobilné číslo ako jediné spojenie mi príde trochu netransparentné. Seriozna firma sa nepotrebuje skrývať.
eager_murdock

Príspevok od používateľa eager_murdock »

Mily Peterson asi si nedôkladne pozeral našu webovu stránku na našej stranke po kliknuti na ikonu Galéria najdeš si Dokumenty a hneď po kliknuti na prvy obrázok sa ti obiavi prva strana dokumentu 1/7 a na nej je uplna adresa nášho Občianske združenie Akadémia Urgentnej Medicíny - Academy of Emergency Medicine a aj IČO podľa ktorého si nás môze ktokoľvek vyhladať na Štatistickom Úrade Slovenskej Republiky.
A my niesme firma ale Občianske združenie.
V prípade akýchkoľvek relevantných otázok ti radi odpovieme.
Ďakujeme za tvoj komentár.
S uctou a pozdravom

predsednictvo OZ AEM
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

áno, galériu som pozeral, našiel som adresu a našiel som aj začiernené mená na ďalších dokumentoch. To občianske združenia tak fungujú? Je to pre Vás veľký problém prezentovať sa konkrétnymi ľuďmi?
Vypytujem sa preto, nakoľko je v súčasnosti boom rôznych firiem, agentúr a subjektov, ktorí majú honosné názvy, prípadne veľmi podobné značky so svetovými renomovanými subjektami a ako potencionálny záujemca by som mal rád jasno "who is who?"
eager_murdock

Príspevok od používateľa eager_murdock »

Vazeny Peterson, je nam luto, ze to takto pocitujete. Avsak nikto zo zakladajucich, riadnych ci cestnych clenov OZ AEM nieje povinny uvadzat svoje osobne udaje na webe. Na Slovensku sa to vola ochrana osobnych udajov. OZ AEM je pravnickou osobou a vsetky potrebne udaje su verejnosti dostupne ci na internete alebo v databazach statnych institucii.

Pokial bude toto vysvetlenie pre Vas postacujucice a rozhodnete sa zucastnit jedneho z nasich kurzov radi sa s Vami osobne stretneme a vzajomne predstavime.

S uctou a pozdravom

Predsednictvo OZ AEM
Používateľov profilový obrázok
angelus1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa angelus1987 »

Pri všetkej úcte - rešpektujeme samozrejme právo na súkromie "zakldajúcich členov" a "členov", ALE čo sa týka momentálne vašej kreditibility v očiach väčšiny užívateľov, tak tá zrejme klesla na bod mrazu, prípadne až poriadne primrzla. Pokiaľ viete o tom, že sú uvedené informácie o konateľovi v štátnom systéme, tak nevidím problém, aby ste túto informáciu uviedli aj na webe - keď už tam máte vaše IČO. :roll:

Ja som sa napríklad pôvodne začal o tento kurz zaujímať, ale som jednoducho taký, že si organizátora kurzu v tomto prípade "Akadémiu urgentnej medicíny", jednoducho preklepnem. Zadal som teda IČO, ktoré uvádzate na stránke, do vyhľadávania v obchodnom registri, resp. do vyhľadávania v živnostenskom registri. Výsledky uvádzam v prílohách - čuduj sa svete - žiaden záznam nebol nájdený? Tak ako to prosím vás je? Alebo som hlúpy ja, alebo mi to systém z mne neznámych príčin neuvádza? Pri právnických osobách býva totiž takým dobrým zvykom uvádzať nielen názov spoločnosti pri úradnom styku ale napríklad aj formulku typu: "tá a tá spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel: xy, vložka č. 0000/X". A človek so serióznosťou potom už nemá problém 8)

Ďalej by ma zaujímalo - pred pár rokmi sa to riešilo aj na akademickej pôde - odkiaľ je odvôdený váš názov AKADÉMIA - pretože to vo mne evokuje, vysokú školu - napr. Akadémia ozbrojených síl gen. MR Štefánika, alebo Akadémia Policajného zboru v Bratislave. Na vašej stránke čítam, že ide o občianske združenie. Zároveň si vás teda dovoľujem upozorniť na fakt, že pokiaľ nejde o vysokú školu zapísanú v zozname štátnych, verejných alebo súkromných vysokých škôl označenie AKADÉMIA nie je plne v súlade so zákonom. Pokiaľ to aj nie je vysoká škola, ale ide o kurzy (čo je zrejme váš prípad), tak v tom prípade ide tiež o nesúlad so Smernicou MŠ SR č.1/2004-E z 1. apríla 2004, ktorou sa určuje postup orgánov štátnej správy v školstve a zriaďovateľov škôl a školských zariadení pri zaraďovaní, vyraďovaní alebo zmenách v sieti škôl a školských zariadení a pri zriaďovaní a zrušovaní škôl a školských zariadení. :roll:

Nebudem klamať, začali ste ma zaujímať a rozhodol som sa ísť ďalej a to preverením adresy vášho servera - samozrejme všetko v súlade s platnými zákonmi a čuduj sa svete - váš server resp. webhosting sa ani nenachádza na území SR, ale v hlavnom meste ČR. Čo je zaujímavé, IČO registrátora je úplne odlišné od vášho IČO. Viete mi to prosím vysvetliť? :?: :?: :?:

Ako by povedal klasik: "Niečo je zhnité v štáte Dánskom..."
Prílohy
2.png
1.png
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

vznešené výhovorky. Škoda
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Pridam sa ku kritike.
Nazov zaujal, ponuka kurzu tiez ale chcem vediet kto to bude viest, kto ste, ake mate skusenosti ...
Zatial mi to pride ako fraza "Kvalita vyroby je pravidelne kontrolovana!", pricom pravidelne sa mysli raz za 10 rokov.
Ako priklad by som dal RDA - profil firmy, rda team, kontakt. Hned je jasne ocom to je, ziadna ochrana osobnych udajov.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

ja som im v PM niečo na tému osobnych udajov napísal. Bez odpovede
eager_murdock

Príspevok od používateľa eager_murdock »

Ani neviem kde zacat. Na takyto druh hostilnej komunikacie sme zvyknuti len z vykonu sluzby. :lol:

1. Ziadne OZ nema konatela! Udaje o konatelovi niesu uvedene nikde lebo neexistuju. Napisal som jedine ze ide o pravnicku osobu a tej udaje su na webe, o konatelovi nebola rec. Je to zdruzenie obcanov.
2. OZ sa nenachadzaju v obchodnom registri/zivnostenskom registri.
3. Nachadzaju sa v tychto registroch:

http://www.ives.sk/registre/detailoz.do ... &id=208953

http://www.statistics.sk/pls/wregis/det ... rg=1378512

4. Nas smernice MS SR naozaj zaujimat nemusia. Nase OZ splna vsetky podmienky, ktore nam uklada zakon. Sme zaregistrovani na MV SR a statistickom urade. To su institucie, ktore maju na starosti OZ a keby mali oni pochybnosti o nasom nazve a vzdelavani, ktore poskytujeme urcite by podnikli kroky.
5. Co sa tyka web stranky je vytvorena pomocou sluzby webnode. Ta ma sidlo vo Svajciarsku. Spravu a vyvoj stranok ma na starosti pobocka v CR. Da sa to jednoducho overit: http://www.webnode.sk sekcia O NAS.

Verim, ze vsetky vase otazky boli pre tuto chvilu zodpovedane.

S uctuou a poydravom

Predsednictvo OZ AEM
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

určite neboli. Páni, ste ozaj na smiech. Už to napíšem takto verejne.
Preklikajte trochu konkurenciu a zistíte, že ste sa vyfaulovali a to od začiatku.

edit: toto forum ste asi doteraz nesledovali. Asi ani len netušíte, kto všetko tu pôsobí. Preto ste na smiech
Používateľov profilový obrázok
angelus1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa angelus1987 »

Po tejto vasej odpovedi si musi uz urobit nazor kazdy sam :lol: ja uz nemozem nic pisat lebo mi susedka bola buchat na dvere ze sa az prilis nahlas smejem :lol: Umieram.
Zamknuté

Návrat na "Tréning"