Strelecká akadémia II.

inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Ahojte,
uroven streleckej akademie hodnotim len samymi superlativami. Zdravy rozum, profesionalita, trpezlivost ( a to najma v mojom pripade). Podla mojho nazoru by bolo vhodne, keby kazdy ziadatel o ZP najprv presiel 2-3 takymito lekciami. Urcite by to bolo ucelnejsie a efektivnejsie ako tie "uzasne" psychotesty. Ale asi by bol problem to pokryt personalne. Kazdopadne vyborna skusenost, po natrenovani vysvetlenych veci pridem opat.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

el fuego: na tvoju strelbu som nenarážal, nakoľko som ťa nesledoval. Mal som na mysli všeobecne niektorých účastníkov, ktorých som mal možnosť doposiaľ vidieť v takom kurze.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

el_fuego333 napísal:Ahojte,
Podla mojho nazoru by bolo vhodne, keby kazdy ziadatel o ZP najprv presiel 2-3 takymito lekciami. Urcite by to bolo ucelnejsie a efektivnejsie ako tie "uzasne" psychotesty.
Keby som to napísal na fóre ja, poniektorí by ma asi ukrižovali za to, že navrhujem komplikovanejší prístup k ZP.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Bauer : ty si dostal kapky za niečo iné, a si OffTopic
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Úplne OT nie som, lebo ku konkrétne kurzu prezentujem svoju predstavu, že sk.A ZP by nemusela byť naviazana na nejaké za vlasy pritiahnuté alebo aj tak umelo vytvorené odôvodnenie POTREBY nosiť zbrať ale skôr na obsolvovanie kurzu aby držiteľ ZP sk.A bol akreditovaným inštruktorom náležite poučený ako nenarobiť pri použití strelnej zbrane v súlade so zákonom ďalšie "collateral damage".
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Ani tzv.akreditovaný inštruktor neovplyvní chovanie rôznych typov osobností jedinca, ktorý bude konať v strese, v záťažovej situácií alebo pod tlakom x okolností.

S jedným faktom súhlasím, že tzv.praktická skúška je nedostatočná a nič nepreukazuje
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Myslel som to tak, ze sam na sebe som videl, ze napriek studiu a strielaniu na krytej strelnici v boxe jednoducho nemam sancu v rozumnom case naucit sa veci, ktore ma naucil instuktor a ktore treba cvicit.
Na kurze proste clovek vidi, pocuje a citi veci, ku ktorym sa bezny civil (ja) jednoducho nema ako dostat.
jalso
prispievateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa jalso »

Pripajam sa... vsetko co napisali el fuego a peterko je pravda, stalo to zato; urcite to nebol moj posledny kurz u pana Brunovskeho. :)
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Termíny kurzov na mesiac apríl:

- 16. 4. 2013 od 8.30 do 12.30 - začiatočníci (kurz 2)
- 22. 4. 2013 od 8.30 do 12.30 - začiatočníci (kurz 2)
- 23. 4. 2013 od 8.30 do 12.30 - mierne pokročilí - I. časť (kurz 3) - podmienkou účasti je absolvovanie kurzu 2


- počet účastníkov max. 6, prihlášky s kontaktom na adresu, uvedenú v kontakte,
- miesto konania - strelnica v okolí BA,
- podrobnosti budú upresnené iba prihláseným.
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

sakra, som myslel že to býva cez weekend. Škoda, zmenil som prácu a z novej ma hneď druhý týždeň nepustia
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Bude aj to, ale okolnosti v apríli weekend neumožňujú ...
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

Dík, 100% sa zúčastním.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

peterson napísal:Ani tzv.akreditovaný inštruktor neovplyvní chovanie rôznych typov osobností jedinca...
mňa isto inštruktor pozitívne ovplyvnil a pripomenul mi, že si mám dávať pozor a myslieť aj na detaily, na ktoré som predtým nemyslel. Nepoukazujem len na bezpečnostné pravidlá. Ukázal, že dierka v bielom papieri neznamená len "ha ha netrafil som" ale môže znamenať v sebaobrannej situácii zranenie a smrť nezúčastnenej osoby.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Nechcem byt zbytocne zly, ale kua to si musel ist koli tomuto zisteniu na kurz ?! Niekedy fakt cumim v akom svete to zijem. A to uz mam 45. Mal by som sa prestat cudovat.

Sorry ale musel som.
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Bauer napísal:Ukázal, že dierka v bielom papieri neznamená len "ha ha netrafil som" ale môže znamenať v sebaobrannej situácii zranenie a smrť nezúčastnenej osoby.
Plny suhlas. A aj to, ze sanca na dalsiu ranu uz nemusi byt... Bolo to velmi poucne a otvorene.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"