Strelecká akadémia II.

inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Teoreticky sa dá Glock požičať, ale ako bolo vyššie napísané, je to hlavne pre už majiteľov zbraní, aby trénovali s tým, čo si kúpili. Na to je zameraný aj obsah tohto typu kurzov.

Zatiaľ sa predpokladá termín kurzu 2 (začiatočník) na posledný aprílový alebo prvý májový víkend. Závisí od dostupnosti strelnice.
Naposledy upravil/-a inspiring_ardinghelli v 01 Mar 2014, 22:05, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

no tak Reewiden si bude musiet, po absolvovani tohto kurzu a potom ked ziska ZP, kupit Glocka :D ...
Používateľov profilový obrázok
Reewiden
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Reewiden »

no rozmýšlal som nad glockom 17 alebo 19 ale zasa sa prikláňam aj ku patriotizmu a niečomu od GP.
ale ten termín ma nenadchýna pretože ja budem na sk od 13.4 do 25.4 takže dufam že sa ten termín ešte zmení :P
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pokial som dobre cital, termin a miesto este budu upresnene.
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Skúsim pripraviť alternatívy, len vzhľadom k tomu, že sa vybavuje z BA cez viac ľudí, chvíľku to potrvá... Všetko konkrétne sa objaví tu alebo na webovej stránke.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pozeram, ze prvy majovy vikend mam sutaz. Budem musiet nieco vymysliet.
Pockam na alternativy, potom upresnime. :)
inspiring_pasteur

Príspevok od používateľa inspiring_pasteur »

Ak by som chcel ísť na Kurz 2:začiatočník, musím predtým absolvovať aj Kurz 1:adept (praktická príprava na skúšky)?
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

jager, pre účasť na kurze 2 (začiatočník) nie je podmienkou absolvovať kurz 1 (adept), pretože spolu obsahovo nesúvisia. Stačí byť držiteľom ZP a vlastniť zbraň, ktorá bude použitá na kurze.
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Ako dolezite je puzdro na zasobnik pre ucast na kurze? Nestaci vrecko vesty?
Pri sebe totiz bezne nenosim a neplanujem nosit dalsi zasobnik.
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

A je to až taký problém s ním prísť, vyskúšať a ak to nebude vyhovovať, tak sa jednoducho vrátiť k svojmu štýlu nosenia zásobníka?

A o ktorý kurz konkrétne ide?
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

to GPI: myslim že viem čo myslí. Aj mne si poslal zoznam vecí čo si mám priniesť na kurz II.(zač.). Medzi nimi bolo aj puzdro na zasobník, čo ma prekvapilo. Tak som si za 6e jedno kupil a ďalej neriešil.

Tiež som ho predtym nepoužíval a druhý zásobník som vobec nenosil alebo kadetade po vreckách. No ale zlomizub nevie, že súčasťou kurzu je aj streľba s prebíjaním a pri tom sa hrabať niekde v bunde alebo v riflách ... no ja si to moc neviem predstaviť. Zlomizub, nefrfli :lol: jedno si kúp a máš pokoj.

PS: no ale tipnem si :) že ti GPI napíše že keď chceš tak si dones kludne aj igelitku z Tesca ak budeš rýchlejší ako ostatní na kurze :lol:
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Poriesene cez PM :)
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Takže tu sú sľubované termíny kurzov pre východ:

3. 5. 2014 (sobota) ..... od 09.00 ..... kurz 2 - začiatočník

4. 5. 2014 (nedeľa) ..... od 10.00 ..... kurz 2 - začiatočník

podrobnosti k jednotlivým kurzom nájdete na http://streleckaakademia.sk/terminy-kurzov
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

vzhladom na lokalitu idem do terminu 4. 5. 2014...
friendly_wozniak

Príspevok od používateľa friendly_wozniak »

.
STRELECKÁ AKADÉMIA


Nové kurzy pre záujemcov na východnom Slovensku:



3. 5. 2014 (sobota) od 09.00 kurz 2 - začiatočník strelnica Majer pod lesom, Ľubica

4. 5. 2014 (nedeľa) od 10.00 kurz 2 - začiatočník strelnica Pod Bikošom, Veľký Šariš

obsahom sú základy manipulácie a jednoduché techniky ovládania vlastnej krátkej strelnej zbrane,
trvanie kurzu ako vždy 4 hodiny, predpokladaná spotreba do 200 ks,
minimálna účasť na každom termíne je 6 osôb,
výzbroj a výstroj - vlastná krátka zbraň (pištoľ, revolver), min. 2 zásobníky (pre revolver rýchlonabíjač - nie je ale podmienkou), puzdro na skryté nosenie zbrane, puzdro aspoň na jeden zásobník, vhodný OPASOK, prostriedky na ochranu zraku a sluchu (pri včasnom avíze je možné ich zapožičať), odev a obuv v závislosti na poveternostných a teplotných podmienkach,
podrobnosti, upresnenia a prihlášky výhradne na mail strelecka.akademia@gmail.com s kontaktnými údajmi najneskôr týždeň pred termínom konania kurzu,
cena kurzu 60 € na osobu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"