Strelecká akadémia II.

inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

DUSO napísal:Nechcem byt zbytocne zly, ale kua to si musel ist koli tomuto zisteniu na kurz ?! Niekedy fakt cumim v akom svete to zijem. A to uz mam 45. Mal by som sa prestat cudovat.

Sorry ale musel som.
Chapem, ak mas 45 a co-to za sebou, pripadne ozbrojenu pracu. Ale bezny mierumilovny civil, ktory nema konicka v podobe nejakych survival aktivit, proste nema kde zazit, ziskat potrebne skusenosti. Napr ake je to stat nepohodlne v zlabe v blate, zime, ruky skrehnute, ze nedokaze napaskovat a k tomu presne trafit. K tomu stres, ze okolo su dalsi neskuseni strelci, ze slzia oci ked fuka vietor, ze bolia usi, ked si zabudne dat tlmice, ze zrazu nevie nahmat zasobniky, ze zabudne dat zasobnik do pistole (moj pripad :) ).., ze blbo obtahuje, ked ma skrehnute ruky a nedovrie zaver, ze mu pistol absolutne nesedi v ruke a musi riesit nejake navleky alebo co..

Ja som v pohodli chodil strielat na krytu klimatizovanu strelnicu a prd som vedel o tychto veciach.
Ano, teoreticky som vedel, co znamena trafit mimo. Ale clovek chyti uplne iny uhol pohladu, ked autoritativna a skusena osoba razne upozorni, ze to dava mimo... a co z toho vyplyva.

To nie je o tom, ze si neuvedomujem dopad zlych rozhodnuti. Zopar, a dost strasnych, ich uz na konte mam...viem, co to znamena :(

Ide o to zazit to, nie len premyslat nad tym. A taktiez, pomoze to ppod jemnym stresom odhalit chyby a nespravne navyky.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Dobre, dobre. Su ludia, ktori si domyslia. Su ludia, ktorym treba povedat. Su ludia, na ktorych treba naziapat. A su aj ludia na ktorych ani naziapat nepomoze. Len dufam, ze medzi drzitelmi zbrani je ich co najmenej.
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

na máj sú pripravené ďalšie termíny kurzov:

17. 5. 2013 08.30 - 12.30 kurz 2 - začiatočník

20. 5. 2013 08.30 - 12.30 kurz 3 - mierne pokročilý (I. časť) - podmienkou účasti je absolvovanie kurzu 2

27. 5. 2013 08.30 - 12.30 kurz 2 - začiatočník


- počet účastníkov max. 6, prihlášky s kontaktom na adresu, uvedenú v kontakte,
- miesto konania - strelnica v okolí BA,
- podrobnosti budú upresnené iba prihláseným.
jancco
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa jancco »

nechista sa začiatočnicky kurz na víkend? rad bi som sa zučastnil
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Alebo aj na východe?
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 635
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

pietro32i napísal:Alebo aj na východe?
Aj ja som za východ... rád by som niečo také absolvoval...

edit electron : Necitujte príspevok, ktorý bezprostredne predchádza vášmu.
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

V prípade záujmu nie je kurz na východe žiadny problém, ide len o dohodu - účasť a miesto.
Používateľov profilový obrázok
mondo
prispievateľ
Príspevky: 494
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa mondo »

Pôvodne bol plánovany kurz s RDA v SNV na 18.5. , ale údajne pre nezáujem, bol cez mesiac pred kurzom zrušený. ???
http://www.strelnica.snv.sk/
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 635
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

mondo - ale to išlo o iný druh kurzu (ak sa teda nemýlim)...
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Ak by bol záujem, bolo by možné realizovať kurz na východe okolo 22. alebo 29. júna, keďže v jednom z týchto termínov by som tam mal mať nejaké aktivity.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Ak bude niečo na východe, tak ja rozhodne prídem, aj dovolenku zoberiem keď to bude cez týždeň.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Palo, zobral by si ma do kurzu lvl 2 alebo 3 aj ked nemam za sebou tvoj prvy level? Som si isty, ze nejake chyby pri spustani a kazda rada dobra.
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Ak mas na mysli kurz 2, ucast nie je nicim podmienena, takze nevidim problem zucastnit sa.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

A kedy bude najbližší kurz 2 ?
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

cubitko napísal:Palo, zobral by si ma do kurzu lvl 2 alebo 3 aj ked nemam za sebou tvoj prvy level? Som si isty, ze nejake chyby pri spustani a kazda rada dobra.
Tiez som si myslel ze pojdem rovno na 2ku, ale spravit si 1 dost pomohlo (dokonca 2x).
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"