Strelecká akadémia II.

Používateľov profilový obrázok
gereta
prispievateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa gereta »

V Piatok 21.3 som sa zúčastnil akcie "začiatočník" v Lozorne spolu s ďalšími štyrmi účastníkmi. Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny prístup, perfektné cvičenia, celkovú organizáciu a obsah tohto kurzu akadémie.
Palo (Mr.Brunovský) je človek na správnom mieste. Jeho rady a drill-y sú naozaj cenným "materiálom", ktorý sa len tak hocikde nedá získať. Moju novú G19-ku som trochu potrápil (hlavne ona mňa nakoľko bola funglovka a spúšť bola tvrdá jak "hovädo"). Keď videl jak sa s ňou trápim, tak si z opasku bez zaváhania zvesil svoju 17-tku a nechal ma s ňou absolvovať niekoľko kôl - to bola iná káva - spúšť ako masielko...a hneď mi výsledok na terči zdvihol sebavedomie... (tak a teraz už vie kto toto píše :D, ale na tomto príklade je jasne vidieť jeho ľudský a ústretový prístup k účastníkom kurzov). Kurz vrelo odporúčam všetkým, ktorí niečo podobné ešte neabsolvovali nakoľko im to ušetrí kopec nábojov a bohapusté kropenie terčov na strelnici, ktoré je tak často vidieť a posunie ich o kus ďalej. Nielen strelecky, ale aj mentálne. Ešte raz vďaka a už sa teším (tasiac doma pred zrkadlom :lol: ) na ďalšie pokračovanie.
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 210
Dátum registrácie: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

Podobne ako kolega gereta, som sa zucastnil kurzu v piatok 21. a pod vsetko co napisal sa v pohode podpisem. Kurz odporucam kazdemu a tesim sa na dalsi (ale do vtedy este veeela trenovania, lebo zatim to je biida :mrgreen: )

@gereta - ja som ten s HK USP :D
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

a ako sa ti s ním pukalo?
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 210
Dátum registrácie: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

zbran sa mi drzi paradne, spust je jedno pohladenie. akurat musim sa mat na pozore pri uchope a pri spustani, lebo mi to lieta kapanek vlavo. jo, a stihol som sa s nou aj intimnejsie zoznamit vo forme detailnej rozborky (okrem spuste), aj triflow som jej doprial :mrgreen:

dufam ze nas modi neukrizuju za OT
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Tiez mi neda nepochvalit kurz. P. Brunovskeho poznam z LOSky ako rozhodcu pri ktorom si clovek radsej dva krat rozmysli co spravi :) No na kurze sa ziadne DQ nekonalo. Na zaciatku zistil kto sme ako na tom- so zaciatocnikmi a specialne so mnou mal trpezlivost vysvetlit mozno aj uplne banality, tym co maju odbuchane viac poradil co zlepsovat, no a chalana, ktory chcel zrejme setrit lepenie lebo mu vsetko lietalo skoro jednou dierou posielal domov, ze tam nema co robit :) Kto si dal zalezat na jeho radach tak vysledok sa dostavil za niekolko hodin, samozrejme na druhy den na strelnici mi to opat lietalo kade tade, takze ide sa trenovat a neskor dalsi kurz.
Zhrnute- bezpecnost na prvom mieste, individualny pristup, cenne rady- neni o com.
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Dnes som skončil jeden z kurzov p Brunovského. Tak ako predošlé, môžem len doporučiť. Z môjho subjektívneho hľadiska sa výsledok streľby pred a po kurze výrazne líši. Veľmi mi pomohol odchytať chyby ktoré som si ani neuvedomoval + jeho dobré oko hneď odhalí aj to čo pri natáčaní sa kamerou ani nemáte šancu zbadať. Kto uvažuje či to stojí za to, môžem ubezpečiť že áno. Tie dve hodiny strávené na strelnici mi ušetrili celkom peknú a vôbec nie malú kopu streliva 8)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Steyr_H5 napísal:Tie dve hodiny strávené na strelnici mi ušetrili celkom peknú a vôbec nie malú kopu streliva 8)
sup sup rychlo na sutaz, nech vies co je to casovy tlak :wink: kym to nepozabudas :wink:
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

:mrgreen:
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

voľné miesta na aktuálnych kurzoch:

27.4. 2014 - strelnica Lozorno (kurz 3) - 2 miesta
3. 5. 2014 - strelnica Majer pod lesom (kurz 2) - 6 miest
4. 5. 2014 - strelnica Pod Bikošom, Veľký Šariš (kurz 2) - 4 miesta

v prípade záujmu o účasť zaslať prihlášku (podľa pokynov vyššie) na mail strelecka.akademia@gmail.com
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 636
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

GPI - neplánujete na strelnici Majer pod lesom (Ľubica) "kurz I" ???
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Kukám, že na východe sú všetci majstri, ktorí nepotrebujú žiadne kurzy...
Ak nebude dostatočný záujem, bude kurz zrušený?
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

tak to by ma vystrelo, keby mi aj na druhy pokus ten kurz nevysiel pre nedostatok zaujemcov :( ...
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 636
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Kto je už nahlásený na 3.5. (Majer pod Lesom) ?
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Sirdo, budeme potom asi musieť zaplatiť za ďalších dvoch :lol:
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

A kolko je min. ucast aby sa to konalo? Pozeram ze uz sme traja :) na termin v PO
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"